Kody The Sims 4 Wampiry (punkty mocy, umiejętność, cecha, śmierć)

Użyj Kody, aby uzyskać uprawnienia lub zmienić lub usunąć wampira

Kody wampirów są nieco bardziej złożone niż inne typy, więc zróbmy samouczek, jak ich używać. Dzięki nim możesz zmienić swojego Sima w wampira lub usunąć okultystyczną cechę wampira z Sima, przywracając go do normalnego stanu. Możemy również dodawać i usuwać moce wampirów za pomocą Kody, chociaż używanie określonych cech jest w rzeczywistości najtrudniejszym typem w użyciu, ponieważ wymaga (Sims.Get_Sim_By_ID_By_Name).

 Powinieneś użyć Ctrl + Shift + C i wpisać testingcheats on, aby upewnić się, że wszystko działa. Będziesz musiał otworzyć konsolę, aby wpisać poniższe polecenia. Po zakończeniu naciśnij klawisz Enter i naciśnij klawisz Escape, aby zamknąć okno (lub ponownie Ctrl + Shift + C). Użytkownicy komputerów Mac: użyj polecenia zamiast Ctrl.

Uczyń Sima wampirem za pomocą Kody

Lepiej pozwolić grze poradzić sobie z przejściem, chociaż z pewnością możesz wpisać Traits.Equip_Trait Trait_OccultVampire, aby zmienić swojego Sima. Jednak jest mniej podatne na błędy, aby dać Simowi nastrójnik / odliczanie do zostania wampirem. Robiąc to w ten sposób, możesz także mieć kontrolę nad tym, kiedy Sim zmienia wampira.

Kody Wynik kodów
Stats.Set_Stat Commodity_BecomingVampire 1 Twój Sim zmieni się w wampira za 36 godzin. +1 nieprzyjemny nastrójnik.
Stats.Set_Stat Commodity_BecomingVampire 721 Zmienia się w wampira w ciągu 24 godzin. +2 do nieprzyjemnego nastroju.
Stats.Set_Stat Commodity_BecomingVampire 1441 Twój Sim odwróci się za 12 godzin. +3 do nieprzyjemnego nastroju.
Stats.Set_Stat Commodity_BecomingVampire 2100 Twój Sim odwróci się za 1 godzinę.
Stats.Set_Stat Commodity_BecomingVampire 2160 Zamienia Sima w wampira natychmiast po użyciu.

Spraw, by Sim wampir był normalny

Ten jest znacznie łatwiejszy – Traits.Remove_Trait Trait_OccultVampire natychmiast usunie cechę Wampir z Twojego Sima. Jest to wymagane, aby być wampirem w silniku gry, aby Twój Sim wrócił do normalnego trybu i stracił wszystkie swoje moce i słabości.

Powiązany post  kod na Debug w The Sims 4, aby pokazać ukryte obiekty

Zwiększ (lub maksymalny) poziom wampira

W The Sims 4 istnieje pięć rang Wampira. Zaczynasz jako Pisklę, a punkty doświadczenia stopniowo klasyfikują cię do stopnia Minora, Prime, Mastera i Grand Mastera. Po drodze jest wiele kroków, na przykład możesz zostać mniejszym wampirem na poziomie 3. W każdym razie wykonywanie czynności jako wampir daje ci doświadczenie, które prowadzi do awansu i możliwości zakupu nowych mocy za pośrednictwem punktów mocy. Jednak mniej więcej co 4 stopnie musisz stawić czoła słabości. Oto, jak możesz bardzo łatwo podarować swojemu Simowi PD wampira i awansować:

Kody Wynik kodów
Stats.Set_Stat RankedStatistic_Occult_VampireXP 202
Zostań pomniejszym wampirem
Stats.Set_Stat RankedStatistic_Occult_VampireXP 630 Zostań Najwyższym Wampirem
Stats.Set_Stat RankedStatistic_Occult_VampireXP 1058 Zostań mistrzem wampirów
Stats.Set_Stat RankedStatistic_Occult_VampireXP 1486 Zostań Wielkim Mistrzem Wampirów
Stats.Set_Stat RankedStatistic_Occult_VampireXP 1593 Ogranicz punkty mocy wampirów

Powodem, dla którego nie ma piątej „rangi”, jest to, że zaczynasz jako Pisklę, a ostatnia zapewnia kilka ostatnich punktów mocy, które zdobywasz po trafieniu Wielkiego Mistrza. W rzeczywistości za każdym razem, gdy użyjesz Kody, przejdziesz o wiele poziomów w górę, ponieważ moc wampira wzrasta 17-krotnie w drodze do Wielkiego Mistrza Wampira. Na przykład musisz zdobyć 4 poziomy, aby przejść z Adepta do Minor. Możesz dostosować ilość XP do swoich potrzeb, to tylko godne uwagi stopnie. Będziesz stawiał czoła słabościom, gdy awansujesz na kolejną główną rangę.

Oszukiwać moce i słabości wampirów

Zdobądź kod Sim ID, aby zresetować atuty wampira

Możesz zresetować profity swojego wampira za pomocą Kody, ale najpierw musimy nauczyć się używać Sims.Get_Sim_ID_By_Name. W moim przypadku używam Geoffrey Landgraab, więc wpisuję: Sims.Get_Sim_ID_By_Name Geoffrey Landgraab. Gra wypluwa out 164109787423017861. Łatwo jest go skopiować i sprawdzić dwukrotnie, patrząc na 3 cyfry naraz. Dotyczy to ogólnie rzecz biorąc długich liczb. Teraz, gdy mam identyfikator karty SIM, mogę skorzystać z dwóch Kody.

Powiązany post  kod na umiejętności the sims 4

Oszukaj, aby zresetować moce wampirów

Bucks.Lock_All_Perks_For_Bucks_Type 40961 (Sim ID) true zresetuje wszystkie punkty mocy wampirów, ale nie słabości. Więc dla mojego przykładu z Geoffreyem Landgraabem wpiszę Bucks.Lock_All_Perks_For_Bucks_Type 40961 164109787423017861 true – to zresetuje wybrane przeze mnie moce wampira.

Oszukuj, aby usunąć słabości wampirów

Jednak, jak powiedziałem, pozostawia to nietknięte słabości. Mogę użyć Bucks.Lock_All_Perks_for_Bucks_Type 40962 (Sim ID) fałszu, aby zresetować wszystkie słabości. Jeśli wydam swoje punkty, to opuszczę ekran i użyję tego Kody, mogę mieć wampira bez słabości. Ponieważ gra sprawia, że ​​wybierasz słabe punkty tylko wtedy, gdy wydajesz punkty, możesz po prostu Esc lub nacisnąć X, aby wyjść z ekranu, jeśli idziesz, aby upewnić się, że zniknęły. Nie możesz kliknąć akceptuj, ale możesz wyjść bez przypisywania słabości.

Inne kody specyficzne dla wampirów

Wypełnij pasek „Vampire Energy” wampira – Stats.Set_Stat Commodity_Motive_Visible_Vampire_Power 100. Możesz go opróżnić za pomocą -100.

Jeśli chcesz zabić wampira słońcem, ale nie chcesz czekać, użyj Stats.Set_Stat Commodity_Vampire_Suosureosure -100 – dobrego do nagrywania wideo lub robienia zrzutów ekranu do historii bez całej prędkości 3.

Wybierz jedną z dwóch aspiracji wampirów, które są zawarte w pakiecie gry i użyj Aspirations.Complete_Current_Milestone, naciśnij klawisz w górę na klawiaturze i ponownie naciśnij Enter. Zrób to 4x, a zakończysz aspirację i zdobędziesz cechę nagrody wraz z całą satysfakcją, która wiąże się z ukończeniem kamieni milowych.

Wampiry Pakiet rozgrywki Umiejętności: Max Wampirza wiedza i organy piszczałkowe

W The Sims 4 Wampiry są tylko dwa kody do umiejętności – Wiedza o wampirach i instrument, który działa podobnie do fortepianu, umiejętności organów piszczałkowych. Jest to bardzo dziwne, ponieważ ma 15 poziomów. Użyj Stats.Set_Skill_Level VampireLore 15, aby go zmaksymalizować, chociaż możesz obniżyć poziom na dowolnym poziomie. Organy piszczałkowe można Kody za pomocą Stats.Set_Skill_Level Major_PipeOrgan 10, aby je zmaksymalizować.

Powiązany post  Jak zdobyć lub Kody punkty satysfakcji w The Sims 4 na PC / Xbox / PS4

Do wszystkich kodów

Strona główna The Sims 4 Kody