The Sims 4 10 rzeczy, które musisz wiedzieć, zanim kupisz wystrój domu marzeń

W centrum uwagi The Sims 4 wystrój marzeń domu znajduje się zupełnie nowa kariera projektanta wnętrz, a także duża gama nowych mebli domowych, które są z nią związane. Ten wyjątkowy pakiet gry skupia się na dekoracji domu i jest to pokazane w kolekcji przedmiotów, które zawiera. Podczas gdy jest trochę nowych ubrań, większość zawartości to przedmioty do budowania i kupowania.

Opisujemy, czego możesz się spodziewać w paczce, w tym opcje ubrań i nowe modułowe meble, abyś mógł zdecydować, czy Dekorator domów marzeń jest wart pieniędzy dla twojego stylu gry.

Podstawy domu

Pierwszą rzeczą, którą zauważysz patrząc na nowe przedmioty jest to, że zakres pomieszczeń, które obejmują jest ogromny. Możesz całkiem nieźle umeblować wnętrze całego domu tylko dzięki meblom z tej paczki. Jedyne niezbędne przedmioty, których Twoi Simowie potrzebują do przetrwania, a których tu nie ma, to toaleta i lodówka, a tych w podstawowej grze jest mnóstwo.

Meble wypoczynkowe, łóżka, sofy, biurka, stoły, krzesła, dywany, a nawet nowe urządzenia kuchenne. Wszystko to jest zawarte w paczce wraz z oświetleniem, bałaganem, dziełami sztuki, a nawet namiotem do zabawy dla dzieci. Zewnętrzne elementy, takie jak okna, ogrodzenia i z jakiegoś powodu podłogi, są nieobecne, chociaż istnieje kilka drzwi wewnętrznych.

Projektowanie wnętrz Kariera

Głównym punktem pakietu jest zupełnie nowa kariera projektanta wnętrz. Pozwala ona Twojemu Simowi zostać projektantem wnętrz i podejmować prace dla innych Simów. Będą oni mogli wybrać różne zadania oparte na projektowaniu, od przeprojektowania pokoju po dodanie dobudówki i spróbować zaskoczyć swoich klientów, w dobry sposób.

Kariera polega na rozmowie z innymi Simami, przeprojektowaniu ich określonego, pokoju lub podłogi do ich upodobań i w ramach budżetu, a następnie ujawnieniu wyniku. To jak Ekstremalna metamorfoza domu, ale na mniejszą skalę i bez autobusu.

Modułowe sofy

Coś, co było na liście życzeń wielu budowniczych od dawna, to modułowe sofy i ten pakiet wreszcie wprowadza je do gry. W zestawie znajdują się dwa różne wzory, prosty nowoczesny wzór i bardziej teksturowana wersja z drewnianymi krawędziami, a do każdego z nich dołączono szereg próbek.

Oba zestawy swatchy pasują do siebie i istnieje wiele różnych elementów tworzących modułową sofę, w tym trzy opcje narożne, sekcje jednoramienne i bezramienne, szezlongi i inne. Opcje kombinacji są ogromne i kawałki zatrzaskują się łatwo i poruszają się jako jedna sofa.

Modułowe regały

Jak również modułowe sofy znajdziesz również modułowe półki. Po raz kolejny są dwa swatche dla tego, z jedną opcją mającą zaokrąglone rogi i drugą kwadratową. Każda wersja zawiera mieszankę szuflad, wieszaków, półek i kilku różnych rozmiarów jednostek, z których wszystkie można dopasować do siebie.

Bazowe swatche dla rodzajów drewna i neutralnych kolorów są takie same, następnie każda wersja ma również kilka unikalnych kolorowych opcji, jak również. Ty będziesz mógł zatrzasnąć jednostki wpólnie i używać one w prawie jakaś pokoju, szczególnie gdy łączył z nowymi bałaganiarzami które zawierają wiszące ubrania i buty.

Nowe urządzenia

Kolejnym elastycznym dodatkiem do mebli są nowe kuchenki podblatowe i płyty stołowe, a także piekarnik stołowy. Podczas gdy nie możesz umieścić płyty grzewczej na górze pieca, chyba że używasz oszustwa przenoszenia obiektów, możesz użyć lady nad nią. Możesz również użyć piekarnika stołowego do gotowania różnych potraw.

Nowoczesne i bardziej retro opcje pasują do każdego stylu, podobnie jak różne typy pieców. Rozdzielenie ich oferuje więcej opcji dla projektu kuchni i pozwala na większą elastyczność w każdym rozmiarze przestrzeni.

Łóżka piętrowe

Darmowa aktualizacja gry podstawowej dołączona do tego pakietu oferuje każdemu zwykłe metalowe łóżko piętrowe, jak również drewniane. Oba mogą być używane jako łóżka piętrowe lub jako łóżka na poddaszu z innymi meblami pod nimi. Dekorator domów marzeń rozszerza tę ofertę, dodając cztery kolejne opcje łóżek piętrowych.

Meble modułowe w tym pakiecie również wzbogacają te łóżka, oferując komody, biurka i krzesła, które idealnie pasują i nadają mniejszym sypialniom bardziej unikalny styl.

Ubrania w stylu casual

Chociaż ubrania nie są główną cechą tego pakietu, jest kilka dostępnych opcji. Większość z nich to praktyczne, ale eleganckie opcje, w tym sukienki typu pinafore, eleganckie topy, spódnice i spodnie. Jest też kilka opcji pokrytych farbą, dla tych, którzy chcą wyglądać, jakby zrobili dodatkową milę przy aranżacji wnętrza.

Jak można się spodziewać, większość opcji jest zorientowana na dorosłe kobiece style, chociaż istnieje kilka męskich opcji i kilka dziecięcych topów.

Nowe fryzury i akcesoria

Wraz z nowymi ubraniami, pojawiło się również kilka nowych fryzur, choć ponownie są one ograniczone, ponieważ pakiet skupia się na wystroju wnętrz. Znajdziesz tu warkocz, krótką fryzurę, długą fryzurę oraz obowiązkową męską fryzurę typu shaggy. Warkocze i crop są również dostępne dla dzieci, a warkocze są dostępne z lub bez włosów z przodu.

Uzupełnieniem są nowe, gładkie, grube kolczyki i naszyjnik z dwoma sznurkami. Oba mają kilka gładkich odcieni, więc będą pasować do większości rzeczy.