Płacenie rachunków jest jedną z najlepszych rzeczy, jakie można robić w prawdziwym życiu, więc dlaczego nie podwoić tej zabawy i zrobić to samo w The Sims 4? Cóż, podobnie jak w prawdziwym życiu, możesz nie wiedzieć dokładnie, jak je zapłacić, ale nie martw się. Mamy cię pod opieką. Oto jak zapłacić rachunki w The Sims 4.

Oto jak zapłacić rachunki w The Sims 4

W poprzednich iteracjach The Sims, był tylko jeden sposób na pokrycie rachunków i była to stara dobra metoda skrzynki pocztowej. Ta metoda, którą omówimy poniżej, nadal pozostaje w The Sims 4, ale ponieważ ta gra jest bardziej aktualna niż poprzednie iteracje, możesz również płacić je w sposób z XXI wieku przez telefon lub komputer. Porozmawiajmy o tym, jak pokryć rachunki za pomocą tych metod.

Jak zapłacić rachunki za pomocą skrzynki pocztowej

W The Sims 4 zarówno dorośli, jak i dzieci mogą podejść do skrzynki pocztowej przed Twoim domem i wziąć znajdujące się w niej rachunki. Przychodzą one raz w tygodniu i dyktują Ci prąd, wodę i nie tylko.

Podczas gdy zarówno dorośli, jak i dzieci mogą je wziąć, tylko dorośli mogą je zapłacić. Aby zapłacić rachunki, po prostu wybierz je lub skieruj do nich swojego Sima.

Kiedy to zrobisz, zobaczysz wielką sumę i będziesz miał możliwość ich opłacenia. Miejmy nadzieję, że masz wystarczająco dużo, aby je pokryć, w przeciwnym razie niektóre z mediów mogą zostać odcięte. Porozmawiamy o tym, co się dzieje, gdy nie masz później.

Jak zapłacić rachunki za pomocą telefonu lub komputera

Aby zapłacić rachunki za pomocą telefonu lub komputera, przejdź do ekranu głównego urządzenia. Powinieneś zauważyć opcję płacenia rachunków z sumą rachunków w nawiasie.

Wybierz tę opcję i zakładając, że masz wystarczającą ilość Simoleonów na swoim koncie bankowym, będziesz gotowy. Porozmawiajmy o tym, co się stanie, jeśli nie będziesz miał wystarczająco dużo.

Jak używać kodów, aby wypełnić...
Jak używać kodów, aby wypełnić potrzeby simów the sims 4

Co się stanie, jeśli nie zapłacisz rachunków

Jeśli nie zapłacisz swoich rachunków, po 48 godzinach, Twój prąd zostanie odcięty. Jeśli nie zapłacisz ich nadal, po kolejnych 48 godzinach, woda zostanie odcięta.

Ważne jest, aby pamiętać, że kiedy te media są wyłączone, zakres ich wyłączenia jest rozszerzony również na twoje restauracje i firmy. Jeśli mieszkasz w apartamencie, właściciel może odmówić naprawy rzeczy w twojej przestrzeni życiowej. Jednak w przeciwieństwie do poprzednich gier, nie ma repo man, który przyjdzie i zabierze twoje rzeczy, aby nadrobić brak płatności.

To tyle jeśli chodzi o nasz poradnik dotyczący płacenia rachunków w The Sims 4.

Aby uzyskać więcej informacji o The Sims 4, pamiętaj, aby szukać gry na kodydothesims. Mamy również wiadomości, funkcje, przewodniki i więcej dla The Sims 4