Jak zdobyć Cowplant w The Sims 4

Krowiarki wróciły do The Sims 4!

Jest więcej sposobów na zdobycie Krowiarki w The Sims 4: łowienie, kopanie, badanie przestrzeni, szczepienie lub użycie Cheatów. W tym poradniku powiem Ci wszystko o zdobyciu i wyhodowaniu Twojej własnej Krowiarki.

Gdzie znaleźć Cowplant Berry w The Sims 4?

Łowienie

Miejsca do łowienia, w których można znaleźć Cowplant Berry, to wodopój w Oasis Springs Desert Bloom Park oraz wody w Forgotten Grotto (może to trochę potrwać). Jeśli posiadasz The Sims 4 Get to Work możesz je łatwo znaleźć w wodach Magnoliowej Promenady.

Eksploracja przestrzeni kosmicznej

Możesz zbadać przestrzeń kosmiczną za pomocą rakiety i masz szansę przynieść z powrotem Cowplant Berry.

Kopanie w poszukiwaniu skarbów

Tę jagodę można znaleźć w każdym miejscu wykopalisk, kiedy kopie się skarby.

Oszukiwanie

Przeczytaj 'Najszybszy sposób na zdobycie Cowplant’ poniżej, jak zdobyć Cowplant/Cowplant berry używając cheatów.

Szczepienie

Twoi Simowie muszą mieć 7. poziom umiejętności Ogrodnictwo, aby mogli szczepić rośliny.

  1. Zasadź Snapdragon i Strawberry.
  2. Weź sadzonki każdej z roślin, gdy będą wystarczająco duże.
  3. Użyj cięcia na roślinie Strawberry, aby stworzyć roślinę Dragonfruit.
  4. Weź sadzonki roślin Snapdragon i Dragonfruit i użyj ich na roślinie z cięciem innej. W ten sposób uzyskasz jagodę Cowplant.

Najszybszy sposób na zdobycie Cowpant

Istnieje naprawdę szybki sposób na zdobycie Krowiarki w The Sims 4 za pomocą cheatów. Możesz po prostu „kupić” Cowplant w trybie debugowania. Tryb debugowania można uruchomić za pomocą kodu cheatu:

  • bb.showhiddenobjects (Wprowadź najpierw kod cheat 'testingcheats true’ i naciśnij enter)

Użyj Konsoli Cheatów wciskając CTRL+SHIFT+C. Wprowadź najpierw kod cheaterski testingcheats true. Wprowadź kody cheatów do pola tekstowego, które pojawi się na górze ekranu. (Usuń konsolę cheatów wciskając ESC)

Po użyciu kodu cheatu wpisz 'Cowplant’ i uderz w przycisk wyszukiwania, gdzie normalnie przeszukujesz przedmioty po lewej stronie ekranu. Znajdziesz tam swoją Cowplant. Jeśli zamierzasz umieścić Cowplant to będzie on w jego pierwszym etapie. Możliwe jest posiadanie więcej niż jednego Cowplanta na jednej działce.

Co to jest tryb debugowania?

W trybie debugowania masz dostęp do wszystkich przedmiotów w grze, takich jak przedmioty kolekcjonerskie, specjalne budynki zaprojektowane pierwotnie dla miejsc, przygotowane jedzenie i oczywiście Krowodrza!

Jak uprawiać Cowplant

Jagoda Cowplant może być sadzona na każdym poziomie ogrodnictwa. Potrzeba tylko kilku dni, aby Cowplant w pełni dojrzał, a kiedy to nastąpi, możesz go karmić, bawić się, pieścić, jeść ciasto, mleko i zbierać próbki z Cowplant. Cowplant musi być karmiony raz na 12 godzin, kiedy jest głodny będzie wabił Simów drażniąc ich ciastem. Kiedy zobaczysz ciasto, oznacza to, że Twoi Simowie muszą ją nakarmić, kiedy Twój Sim będzie próbował zjeść ciasto, zostanie zjedzony żywcem. W połowie przypadków Twój Sim zostanie wypluty i otrzyma w zamian moodlet, ale jest szansa, że Twój Sim umrze i powróci jako duch.

Jeśli nie nakarmisz swojej Krowiarki w ciągu 24 godzin od ostatniego karmienia, umrze z głodu i nie będzie można jej ożywić. Jedyną rzeczą, która po nim pozostanie, jest jego szkielet. Możesz usunąć szkielet w trybie budowy.

Jak wydoić krowę?

Za każdym razem, gdy Roślina Krowia zje Sima (nie ma znaczenia, czy umrze, czy nie), będzie produkować mleko. Jeśli Sim wyjdzie z tego żywy, Krowiarnia produkuje mleko w zależności od stanu emocjonalnego Twojego Sima. Jeśli wypijesz mleko, Twój Sim natychmiast otrzyma nowy stan emocjonalny oparty na tym, jakie mleko pił Twój Sim.

Jeśli Twój Sim zostanie zabity przez Krowę, wyprodukuje ona napój „Esencja życia”. Pozwól Simowi wypić to, aby dodać dodatkowe dni życia Sima. Wypicie tego sprawi, że Twój Sim będzie natychmiast szczęśliwy.

Spraw, by Twoja Krowianka tańczyła!

Gdy włączysz muzykę w pobliżu Krowiarki, zacznie ona tańczyć!