Jak Zdobyć Złote Karty w Coin Master

Potrzebujesz złotych kart, aby skompletować kolekcje kart. Tymi kartami można handlować tylko podczas Gold Trade Events, i tylko tymi kartami, które są wymienione w tym wydarzeniu. Dlatego najlepiej jest zdobywać te karty ze skrzyń. Niektóre złote karty pojawiają się bardzo często w skrzyniach, ale jest też kilka takich, które są rzadkie. Aby je zdobyć, trzeba kupować dużo skrzyń. Istnieje jednak kilka sztuczek, które ludzie mówią, że powinieneś użyć, aby mieć większą szansę na zdobycie tych rzadkich złotych kart. W tym poście podzielę się z Tobą kilkoma z nich.

Poza tym, który trik użyć, zawsze jest dobrym pomysłem, aby kupić skrzynie w każdej wiosce. Złote i rzadkie karty są rozłożone w wioskach, więc jeśli awansujesz zbyt szybko, będziesz tracił karty, które trudniej będzie Ci zdobyć w wyższych wioskach. Dopiero jeśli nie znajdziesz nowych kart w około 1-1,5 miliarda kart, wtedy przejdź do następnej wioski.

Dla każdej wskazówki na tej stronie ważne jest, aby być w pełni stackowanym. Te darmowe spiny mogą Ci w tym pomóc. Odbierz swoje codzienne darmowe spiny zanim wygasną. I proszę, nie daj się nabrać, idąc na reklamy Coin Master. To nie jest wartość dla pieniędzy.

Jak zdobyć złote karty w grze Coin Master

Jako nagrodę możesz mieć złote karty ze skrzyń. Aby kupić skrzynię musisz użyć swoich monet, a możesz mieć więcej monet, jeśli masz więcej spinów. Podczas ataku lub najazdu na inną wioskę nie zapomnij kupić skrzyń.

Powiązany post  Czy są kody do Coin Master

Najczęściej stosowany trik na zdobycie nowych złotych kart

Najczęściej używaną sztuczką na zdobycie nowych złotych kart ze skrzyń jest spojrzenie na gwiazdki ostatniej karty, którą znajdziesz w skrzyni. Jeśli ta karta ma 1-2 gwiazdki, to kup drewnianą skrzynię. Jeśli karta ma 3 gwiazdki powinieneś kupić złotą skrzynię. Jeśli ostatnia karta ma 4-5 gwiazdek powinieneś kupić magiczną skrzynię.

Inne stosowane sztuczki, aby zdobyć złote karty w Coin Master

  • Po dotarciu do nowej wioski zbuduj wszystkie obiekty na 1 gwiazdkę. Następnie kupuj skrzynie aż do uzyskania nowej złotej karty. Następnie kup drugą gwiazdkę do wszystkich obiektów i ponownie zacznij kupować skrzynie, aż znajdziesz nową złotą kartę. Powtarzaj to, aż będziesz miał wszystkie gwiazdy pełne w wiosce. Ale pamiętaj, jeśli nie znajdziesz nowej złotej karty w ciągu kilku 100 milionów monet, to kup nowe obiekty w swojej wiosce
  • Kupuj drewniane skrzynie, aż ostatnia karta będzie miała co najmniej 3 gwiazdki. Następnie zacznij kupować złote skrzynie, aż ostatnia karta będzie miała 4-5 gwiazdek. Następnie zacznij kupować magiczne skrzynie, aż znajdziesz złotą kartę jako ostatnią w skrzyni. Po tym powtórz sekwencję.
  • Kup 20 skrzyń każdego typu. Jest to dość kosztowna sztuczka, ale możesz spróbować. Najpierw kup 20 drewnianych, potem 20 złotych skrzyń i na koniec 20 magicznych.

Najnowszy trik na znalezienie nowej złotej karty

Najnowsza sztuczka, o której słyszałem w Coin Master jest następująca.

  • Zbuduj nową wioskę
  • Obróć się minimum 5 razy przy 1x
  • Nie zdobywaj nowych gwiazdek kupując budynek, lub ulepszając swojego zwierzaka
  • Po tym zacznij kupować drewniane skrzynie, aż ostatnia karta będzie złota.
  • Następnie zacznij kupować magiczne skrzynie.

W ciągu 1-5 skrzyń powinieneś znaleźć nową złotą kartę. Po tym kup jeszcze kilka magicznych skrzyń, ponieważ pomogą Ci one uzupełnić brakujące niezłote karty.

Powiązany post  Czy Gra Coin Master Uzaleznia

Prawdopodobieństwo zdobycia rzadkich kart z skrzyń

Coin Master stara się być z nami bardzo transparentny. Podzielili się więc prawdopodobieństwem zdobycia rzadkich kart w skrzyniach. Niestety widzą oni rzadkość w liczbie gwiazdek, a nie w szansach na zdobycie karty. Jak widzimy w liście rzadkich kart Coin Master, liczba gwiazdek na karcie nie zawsze jest miarą rzadkości, ale może pomóc. Prawdopodobieństwo to znajdziesz tutaj.

Która sztuczka jest najlepsza na zdobycie złotych kart w Coin Master?

Widziałem, że pierwsza i ostatnia sztuczka działają. Ale te działają najlepiej, gdy potrzebujesz dość dużo złotych kart. Dlatego trudno powiedzieć, czy te sztuczki działają, czy to tylko szczęśliwe strzały. Sam powinieneś znaleźć, która sztuczka działa dla Ciebie. Jeśli masz jakieś nowe sztuczki, które działają dla Ciebie, nie zapomnij się nimi z nami podzielić! Dziękujemy.

Jak handlować Złotymi Kartami

W tym celu musisz mieć kilka kart w swoim coin masterze. Następnie musisz poczekać na specjalne wydarzenie (znane jako Gold Trade Event), które pozwoli na handel tymi kartami.

Jeśli złote karty będą kwalifikowały się do handlu, pojawi się powiadomienie, które poinformuje Cię, że „te złote karty są teraz zbywalne”.

Najczęściej zadawane pytania dotyczące Złotych Kart w Coin Master

Jeśli nadal masz jakieś wątpliwości, proszę przejrzyj naszą sekcję pytań i odpowiedzi. Mam nadzieję, że Twoje wątpliwości znikną po przeczytaniu tego.

Czy można wysłać złote karty do Coin Master?

Tak. Można je wysłać na specjalne wydarzenie, które jest znane jako wydarzenie handlowe, które pozwala na wymianę kart.

Jak zdobyć złote karty w coin masterze?

Możesz otrzymać złote karty ze skrzyń jako nagrodę. W tym celu musisz kupić skrzynie z każdej wioski.

Czym są złote karty?

Karta, która może być wysłana lub otrzymana w dowolnym momencie przez specjalne wydarzenia jest znana jako złota karta. Jest ona podobna do zwykłych kart, ale rzadsza od nich.

Powiązany post  Coin Master Levels i Wioska ( Przewodnik ostateczny)

Kiedy możesz handlować złotymi kartami w grze Coin Master?

Możesz handlować złotymi kartami tylko wtedy, gdy specjalne wydarzenie (znane jako wydarzenie handlowe) pozwala na handel tymi kartami. Ale niestety, te wydarzenia nie zdarzają się tak często.

Dodaj komentarz