kod na Debug w The Sims 4, aby pokazać ukryte obiekty

Kod na debug The Sims 4 odblokowuje wszystko w grze, umożliwiając dostęp do wielu ukrytych przedmiotów. Od zawartości paczek rozszerzających, odblokowania kariery, nowych elementów trybu budowania i wiele więcej, ten kod Debug odblokuje ponad 1200 nowych elementów The Sims 4, które w przeciwnym razie nie dostaniesz w swoje ręce.

Najpierw zabierzemy Cię przez to, jak włączyć kod debug Sims 4, a następnie ujawnimy, jak otworzyć swój świat Sims 4 na zupełnie nowe możliwości. Oto wszystko, co musisz wiedzieć o debug cheacie Sims 4.

Co to jest debug?

Kiedy używasz kodu debug w Sims 4, zobaczysz wszystkie przedmioty w grze, które nie są dostępne dla Ciebie do zakupu. Może to obejmować rzeczy takie jak pojedyncza szczoteczka do zębów, która jest luźna, która normalnie pojawia się tylko wtedy, gdy ktoś myje zęby, ale nie może być faktycznie zakupiona przez Ciebie.

Debug jest świetnym sposobem na zdobycie ładnych przedmiotów, które sprawią, że Twoje domy będą bardziej przyjazne dla mieszkańców.

Jak włączyć kod debug The Sims 4

Zanim będziesz mógł użyć kodu debugu w The Sims 4, musisz otworzyć konsolę kodu i włączyć kod w grze, stosując się do poniższych prostych zasad:

  • Kody The Sims 4 PC: Przytrzymaj Ctrl i Shift, a następnie naciśnij c
  • Kody The Sims 4 Mac: Przytrzymaj Command (⌘) i Shift, a następnie naciśnij c
  • Kody do The Sims 4 PS4: Przytrzymaj wszystkie cztery przyciski na ramieniu jednocześnie
  • Kody do The Sims 4 Xbox One: Przytrzymaj wszystkie cztery przyciski na ramieniu jednocześnie

Będziesz wiedział, że zrobiłeś to dobrze, ponieważ u góry ekranu powinno pojawić się pole tekstowe, w którym możesz wpisać swoje kody.

Kod na debug The Sims 4

kod na Debug w The Sims 4
kod na Debug w The Sims 4 (kredyt na zdjęcie: EA)

Kod debugowania The Sims 4 pozwala graczom na dostęp do całej nowej serii obiektów, które normalnie nie byłyby dostępne w trybie Budowy. Jeśli chcesz uwolnić wszystkie te tajne ukryte obiekty, oto jak.

Powiązany post  The Sims 4 Kody zabić śmierć i odrodzenie na PC / Xbox / PS4

Po włączeniu kodów, musisz wpisać w konsoli testingCheats true. Następnie, są dwa kody do użycia:

  • bb.showHiddenObjects
  • bb.showLiveEditObjects

bb.showHiddenObjects aktywuje 'Buy Debug Mode’, co oznacza, że gracze mogą uzyskać dostęp do ukrytych, grywalnych obiektów, takich jak przedmioty, skały, drzewa, krzaki i inne.

Podczas gdy bb.showLiveEditObjects pozwala graczom na dostęp do jeszcze szerszego zakresu obiektów, w sumie ponad 1200 i włączając w to przedmioty takie jak wystrój, drzewa, a nawet samochody.

Co ważne, musisz wpisać bb.showHiddenObjects zanim będziesz mógł użyć bb.showLiveEditObjects, więc upewnij się, że wpisałeś je w tej konkretnej kolejności i musisz być w trybie Build.

Kiedy już je wprowadzisz, przejdź do paska wyszukiwania Build Mode w lewym dolnym rogu ekranu i wpisz debug. Wybierz jedną z opcji DEBUG, aby uzyskać dostęp do wszystkich nowych elementów.

I to już wszystko w tym temacie. Nadszedł czas, aby cieszyć się wypróbowaniem wszystkich nowych elementów, które The Sims 4 kod debug ma do zaoferowania. Jeśli chcesz wypróbować jeszcze jakieś kody do The Sims 4, mamy dla Ciebie dużo więcej do zaoferowania.

Dodaj komentarz