Pierwsze spojrzenie na The Sims 4 Tiny Living + Oficjalne Assety

Mamy okazję rzucić pierwsze spojrzenie na nowy stuff pack: The Sims 4 Tiny Living! W oficjalnym zwiastunie, który został umieszczony na YouTube, można zobaczyć wiele ciekawych rzeczy. Łóżko ścienne (murphy bed), nowa cecha działki, kompaktowe meble i niesamowite nowe ubrania! Przekonajcie się sami.

The Sims 4 Tiny Living ukaże się na PC i Mac 21 stycznia 2020 roku, a na PlayStation®4 i Xbox One 4 lutego 2020 roku (20-lecie The Sims)!

The Sims 4 Tiny Living Oficjalny trailer

Oficjalne cechy i opisy

Myśl dużo, buduj mało. Kup pakiet The Sims™ 4 Małe mieszkanie, aby stworzyć mały, wygodny dom marzeń swoich Simów, z nigdy wcześniej nie stworzonym typem działki mieszkalnej dla małych domów i stylowymi, oszczędzającymi miejsce meblami. Przyjmij kulturę komfortu dzięki przedmiotom CAS, które podkreślą przytulny styl życia Twoich Simów, jak wygodne piżamy i za duże kaszmirowe swetry.

Zbuduj swoją małą przestrzeń

Zmniejsz mieszkania swoich Simów dzięki tej zupełnie nowej, nigdy wcześniej nie stworzonej działce mieszkalnej, która zapewnia zabawne wyzwania i wyjątkowe korzyści dla Twoich Simów, gdy spełnią wymagania dotyczące małego domu.

Zmaksymalizuj swoje Mini

Wykorzystaj maksymalnie przestrzeń swoich Simów dzięki kombi Murphy Bed. Ten średniej wielkości zestaw mebli składa się z dwuosobowej kanapy połączonej z dużym schowkiem.

Zachowaj przytulność

Dostosuj maleńkie domy swoich Simów, korzystając z oszczędzających miejsce przedmiotów combo, takich jak zestaw stereo, telewizor i półka na książki oraz eleganckie meble w kolorze.

Zachowaj przytulność w stylu

Ubierz swoich Simów w nowe, wygodne przedmioty z CAS, takie jak koszula lub golf, które reprezentują ich spokojny styl życia.

Zespół The Sims udostępnił nam również oficjalne zasoby z The Sims 4 Tiny Living Stuff.