Jak zdobyć lub Kody punkty satysfakcji w The Sims 4 na PC / Xbox / PS4

Istnieje kilka sposobów na legalne zdobywanie punktów satysfakcji, poprzez kaprysy, aspiracje, a nawet sezony świąteczne w The Sims 4. Ale jeśli spieszysz się i chcesz jednej z tych błyszczących cech nagrody, możesz po prostu Kody aby je zdobyć. Przyjrzyjmy się zatem sposobom, w jakie Simowie mogą zdobywać satysfakcję, a następnie sposobom oszukiwania, aby je zdobyć.

Aspiracje

Głównym sposobem na zdobycie satysfakcji w grze, przynajmniej tysiącami, jest faktyczne wypełnienie aspiracji. Gra bardzo mi to ułatwia, ponieważ możesz zmieniać Aspiracje tyle razy, ile chcesz. Jeśli podnosisz poziom Charyzmy, wybierz społeczną. Jeśli malujesz lub kolekcjonujesz, wybierz coś dla artysty lub kolekcjonera. Postępy są często śledzone, nawet jeśli nie masz wybranej konkretnej aspiracji, co oznacza, że ​​możesz od razu przełączyć i często zaznaczyć kilka wymagań, jeśli wcześniej wykonywałeś zadania z tej kategorii.

Wypełnienie aspiracji zazwyczaj zapewnia satysfakcję od 3000 do 5000. Wystarczająco dużo na cechę nagrody najwyższego poziomu. Jednak fajnych jest sporo, więc aby pozwolić sobie na kilka z nich, musisz wykonać 2-3 aspiracje.

Humory

W tym miejscu pojawiają się kaprysy. Mogą pomóc ci uzyskać dodatkowe 2-300 potrzebne do nagrody. Chodzi o to, że kaprysy są teraz domyślnie wyłączone w The Sims 4. Wiele z nich jest naprawdę dziwnych i niezwiązanych z tym, co możesz robić, więc twórcy dali opcję całkowitego wyłączenia ich i sprawili, że stan się normalny.

Aby ponownie włączyć kaprysy, przejdź do menu (ESC) i przejdź do Rozgrywka w menu Opcje gry. Stamtąd możesz sprawdzić „Pokaż kaprysy”. Jeśli grasz, aby zdobyć jak najwięcej punktów, równie dobrze możesz. Kaprysy czasami będą odpalane w zależności od tego, co aktualnie robisz, więc w zasadzie otrzymujesz darmowe punkty, nawet nie zwracając na nie uwagi! Z drugiej strony, jeśli od czasu do czasu spojrzysz, zobaczysz kaprysy, które pokrywają się z Twoimi obecnymi celami i możesz skorzystać z okazji, aby je przypiąć, aby upewnić się, że trzymają się, abyś mógł zostać nagrodzony.

Powiązany post  The Sims 4 Ciążowe kody przyspieszające, płeć dziecka, dzieci bliźniaki

Święta sezonowe

Ukończenie wakacji w The Sims 4 Sezony zapewni Twoim Simom punkty satysfakcji. Co więcej, możesz również zrobić własne święta. To nie jest wielka nagroda, po prostu warta odnotowania. Również dzieci urodzone po urodzeniu dziecka z Ojcem Zimą będą bardziej zadowolone z wypełniania Kaprysów!

Oszukaj punkty satysfakcji

Naciśnij Ctrl + Shift + C lub wszystkie cztery wyzwalacze na konsoli (lub zapoznaj się z naszym przewodnikiem Jak Kody). Następnie wpisz pierwsze polecenie testingcheats on, a następnie wpisz Sims.Give_Satisfaction_Points 5000 za 5000 punktów. Jeśli chcesz więcej lub mniej, po prostu zamień 5000 na żądaną liczbę (bez przecinków). Testowanie Kody prawdopodobnie nie jest konieczne, aby z tego skorzystać, to tylko środek ostrożności z mojej strony.

Cechy nagrody ze sklepu to nie jedyne nagrody, jakie otrzymujesz. Jeśli po prostu uzyskasz satysfakcję, a następnie zignorujesz aspiracje, stracisz szansę. Z aspiracji pochodzi kilka naprawdę dobrych nagród. Aby Kody aspiracje, wykonaj powyższe czynności i użyj Kody Aspirations.Complete_Current_Milestone, aby pominąć bieżące wymagania i natychmiast uzyskać pełną nagrodę i przejść do następnego etapu aspiracji. Zwykle są cztery na każdą aspirację. Naciśnij klawisz w górę na klawiaturze zaraz po wykonaniu tej czynności, a możesz szybko przeskoczyć poziomy i uzyskać w ten sposób punkty satysfakcji.