Kody związków (relacje) w The Sims 4

Kody na relacje w The Sims 4 mogą ułatwić tworzenie relacji, unikając tego, co czasami może być monotonnym i skomplikowanym procesem. Musisz dokładnie dowiedzieć się, co każdy Sim lubi i nie lubi, spędzić godziny wybierając odpowiednie interakcje lub zmierzyć się z niepowodzeniami za wybór złych, a ostatecznie musisz włożyć sporo wysiłku w The Sims 4, aby osiągnąć punkt, w którym masz wspaniałą przyjaźń lub nawet relację romantyczną.

Tutaj po prostu pominiemy to wszystko i przejdziemy od razu do wyników z jednymi z najlepszych kody na relacje w The Sims 4. Wystarczy kilka stuknięć zamiast całej masy kliknięć, abyś mógł błyskawicznie nawiązać relacje z otaczającymi Cię Simami. Jeśli szukasz bardziej ogólnych Kodów do Sims 4, to też mamy do tego poradnik, ale tutaj skupiamy się tylko na zakochiwaniu się, czyli kochaniu. Zajmijmy się najlepszymi kody Sims 4 relacje, aby dostać się na tej całej ważnej drodze do romansu.

Jak aktywować kody w The Sims 4?

Będziesz musiał aktywować kody przed użyciem któregokolwiek z tych hacków relacji, ponieważ żaden z tych kód na relacje Sims 4 nie będzie działał, jeśli nie zrobisz tego najpierw. Dlatego upewnij się, że ten krok wykonasz jako pierwszy. Oto jak to zrobić na wszystkich platformach.

 • Kody do The Sims 4 PC: Przytrzymaj Ctrl i Shift, a następnie naciśnij C.
 • The Sims 4 Mac: kody: Przytrzymaj Command i Shift, a następnie naciśnij C.
 • The Sims 4 PS4 i PS5: Przytrzymaj jednocześnie wszystkie cztery przyciski na ramieniu.
 • The Sims 4 Xbox One i Xbox Series X: Przytrzymaj jednocześnie wszystkie cztery przyciski na ramieniu.
Powiązany post  The Sims 4 Ciążowe kody przyspieszające, płeć dziecka, dzieci bliźniaki

Po udzieleniu odpowiedzi na którekolwiek z tych pytań, w prawym górnym rogu pojawi się pole, w którym można teraz wpisać kody.

Po otwarciu wystarczy wpisać polecenia i nacisnąć Enter. Będziemy używać ModifyRelationship YourSimFirstname YourSimLastname Sim2Firstname Sims2LastName # Relationship_Type – wyjaśnienia znajdziesz poniżej. Testowanie Kody może być dla nich wyłączone, ale możesz spróbować je włączyć, jeśli masz problemy.

Rodzaje relacje – romans, przyjaźń i przyjaźń między Simem a zwierzakiem

Istnieją trzy rodzaje przyjaźni. Mogą wynosić od -100 do +100. Wartość 0 jest neutralna, a +100 oznacza, że naprawdę cię lubię, lub za +100 romansów, naprawdę cię kocham. Ujemne wartości mogą sprawić, że Simowie staną się wrogami.

 • LTR_Friendship_Main -normalna przyjaźń między Simami
 • LTR_Romance_Main – Romans Sim to Sim
 • LTR_SimtoPet_Friendship_Main – Relacja Sima ze zwierzakiem (tylko The Sims 4 Psy i Koty)

Przyjaciele i wrogowie oszukują

Aby zobaczyć przykłady użycia tego, mam tutaj dwóch Simów. Mój Sim ma na imię Ashley Payne, a celem jest Yuki Behr. Aby uczynić ich wrogami, użyłbym ModifyRelationship Ashley Payne Yuki Behr -100 LTR_Friendship_Main i otrzymam ten wynik, w pełni czerwony pasek przyjaźni – prawdziwi wrogowie:

Gdybym chciał je potem wyciągnąć z dziury, musiałbym dodać do tego 200, ponieważ jest ujemny. 100 wystarczyłoby, gdyby były neutralne, ale aby je zmaksymalizować, użyję ModifyRelationship Ashley Payne Yuki Behr 200 LTR_Friendship_Main.

Kody na relacje w The Sims 4

Ten jest przydatny, jeśli chcesz szybko mieć chłopaka lub dziewczynę lub po prostu żartować z innym Simem, aby spróbować dziecka. Aby zmaksymalizować ich pasek romansu, użyłbym ModifyRelationship Ashley Payne Yuki Behr 100 LTR_Romance_Main. Pamiętaj, romans też może być negatywny! Na przykład przy -100 romansach i -100 przyjaźniach dwóch Simów jest całkowitymi przeciwieństwami. Jeśli mają pozytywny romans, ale negatywną przyjaźń, można je nazwać „Wrogami z korzyściami”.

Powiązany post  Kody The Sims 4 Śnieżna ucieczka Umiejętności i styl życia

Na tej podstawie nie powinieneś mieć problemu z oszukaniem przyjaźni ze zwierzakiem. Gdyby pies miał na imię Duke EatsTheGarbage, użyłbym ModifyRelationship Ashley Payne Duke EatsTheGarbage 100 LTR_SimtoPet_Friendship_Main.

 • relationships.create_friends_for_sim – tworzy nowego Sima, który jest już Twoim znajomym.
 • relationship.introduce_sim_to_all_others – przedstawia Twojego Sima wszystkim jego sąsiadom.
 • modifyrelationship [YourSimFirstName] [YourSimLastName] [TargetSimFirstName] [TargetSimLastName] X LTR_Friendship_Main – zastąp X wartością, aby zmienić poziom przyjaźni pomiędzy dwoma nazwanymi Simami, np. 100 zwiększa przyjaźń, podczas gdy -100 ją zmniejsza
 • modifyrelationship [YourSimFirstName] [YourSimLastName] [TargetPetFirstName] [TargetPetLastName] X LTR_SimtoPet_Friendship_Main – zastąp X wartością, aby zmienić poziom przyjaźni między Simem a zwierzakiem.
 • modifyrelationship [YourSimFirstName] [YourSimLastName] [TargetSimFirstName] [TargetSimLastName] X LTR_Romance_Main – zastąp X wartością, aby zmienić poziom romansu między dwoma nazwanymi Simami, np. 100 zwiększa romans, a -100 zmniejsza go

Mam nadzieję że to pomoże!

Do wszystkich kodów

Strona główna Kody do The Sims 4