jak edytować sima podczas gry sims 4

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak edytować Sima w Sims 4? Poza możliwością dostosowania otoczenia, takiego jak uniwersytet, do którego uczęszczasz, lub dom, w którym mieszkasz. Możesz chcieć wprowadzić pewne zmiany w swojej postaci, od koloru oczu do osobowości.

Na pierwszy rzut oka może się to wydawać niemożliwe, ale ten artykuł jest tutaj, aby pokazać, jak dokładnie to zrobić i dostosować swojego Sima, kiedy tylko chcesz!

jak edytować sima podczas gry sims 4

Jedynym sposobem na edycję utworzonej Sima jest włączenie i używanie konsoli kodów wbudowanej w grę. W zależności od systemu, na którym grasz, sposób, w jaki to robisz, może się różnić, ale polecenia, których będziesz używać, pozostaną takie same.

Następnie włączysz opcje CAS (Zmień Sima) w swojej grze i możesz zacząć zmieniać swoich Simów, jak tylko chcesz!

Zobaczmy, jak to się robi!

kod na edytowanie sima

Włączanie kodów i CAS na PC

Po pierwsze na PC, w grze musisz wcisnąć Ctrl + Shift + C. Spowoduje to wyświetlenie pola tekstowego Kody w lewym górnym rogu ekranu i pozwoli ci na wpisanie komend kodu. Stamtąd wpisz „testingcheats true” (bez napisów) w konsoli kodów.

Drugim krokiem jest włączenie trybu edycji CAS (Zmień Sima). W pasku kodu wpisz na konsoli „cas.fulleditmode” (ponownie, bez napisów). Teraz możesz już iść!

Przytrzymaj Shift i kliknij na Simie. Da Ci to opcję „Edit in CAS” lub przejdź do dowolnego lustra w grze i wybierz opcję „Zmiana Sim”.

Włączanie kody i CAS na PS4 i Xbox One

Na PlayStation 4 i Xbox One musisz przytrzymać wszystkie przyciski zderzaka (L1, L2, R1 i R2). Spowoduje to również przywołanie konsoli kodów, skąd wciśnij X lub A, aby przywołać klawiaturę.

Wprowadź te same komendy, które zostały użyte na powyższym komputerze. Po zamknięciu konsoli kodowej PlayStation 4 przytrzymaj O i X (upewnij się, że najpierw wciśniesz O, a potem X). Spowoduje to pojawienie się opcji „Modyfikuj w CAS” i będziesz mógł rozpocząć edycję.

To samo dotyczy Xbox One, używając odpowiednio przycisków B i A, aby otworzyć opcję „Modyfikuj w CAS”.

Funkcja CAS (Zmień Sima) da Ci swobodę edytowania Sima w dowolny sposób, w dowolnym momencie i mamy nadzieję, że będziesz się dobrze bawić!