Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak edytować Sima w Sims 4? Poza możliwością dostosowania otoczenia, takiego jak uniwersytet, do którego uczęszczasz, lub dom, w którym mieszkasz. Możesz chcieć wprowadzić pewne zmiany w swojej postaci, od koloru oczu do osobowości.

Na pierwszy rzut oka może się to wydawać niemożliwe, ale ten artykuł jest tutaj, aby pokazać, jak dokładnie to zrobić i dostosować swojego Sima, kiedy tylko chcesz!

jak edytować sima podczas gry sims 4

Jedynym sposobem na edycję utworzonej karty SIM jest włączenie i używanie konsoli kodów wbudowanej w grę. W zależności od systemu, na którym grasz, sposób, w jaki to robisz, może się różnić, ale polecenia, których będziesz używać, pozostaną takie same.

Następnie włączysz opcje CAS (Zmień Sima) w swojej grze i możesz zacząć zmieniać swoich Simów, jak tylko chcesz!

Zobaczmy, jak to się robi!

Włączanie cheatów i CAS na PC

Po pierwsze na PC, w grze będziesz musiał nacisnąć Ctrl + Shift + C. Spowoduje to wyświetlenie pola tekstowego kodów w lewym górnym rogu ekranu i umożliwienie wprowadzania poleceń oszukiwania. Stamtąd wpisz „testingcheats true” (bez podpisów) w konsoli kodów.

Drugim krokiem jest włączenie trybu edycji CAS (Change a Sim). Na pasku kodów wpisz „cas.fulleditmode” (ponownie, bez podpisów) na konsoli. Teraz możesz iść!

Przytrzymaj Shift i kliknij Sima. To da ci opcję „Edytuj w CAS” lub przejdź do dowolnego lustra w grze i wybierz opcję „Zmień Sima”.

Włączanie kodów i CAS na PS4 i Xbox One

Na PlayStation 4 i Xbox One musisz przytrzymać wszystkie przyciski zderzaka (L1, L2, R1 i R2). Spowoduje to również wyświetlenie konsoli kodów, stamtąd naciśnij X lub A, aby wyświetlić klawiaturę.

Wprowadź te same polecenia, które zostały użyte na powyższym komputerze. Po zamknięciu konsoli z kodami na PlayStation 4 przytrzymaj O i X (upewnij się, że najpierw wciśniesz O, a następnie X). Spowoduje to wyświetlenie opcji „Modyfikuj w CAS” i możesz rozpocząć edycję.

To samo dotyczy Xbox One, używając odpowiednio przycisków B i A, aby otworzyć opcję „Modyfikuj w CAS”.

Funkcja CAS (Zmień Sima) da Ci swobodę edytowania Sima w dowolny sposób, w dowolnym momencie i mamy nadzieję, że będziesz się dobrze bawić!