kod na umiejętności the sims 3

Jak używać konsoli kodów, aby szybko podnieść umiejętności

The Sims 3 nie oferuje właściwie kodówdo bezpośredniego podnoszenia umiejętności. Zamiast tego musisz użyć innych poleceń, aby Twój Sim mógł się skupić na swoim wysiłku. Oszukiwanie sprawi, że nie będzie on zmęczony, głodny ani zestresowany. Odbywa się to za pomocą konsoli kodów.

Aby otworzyć Konsolę Oszustów w The Sims 3, naciśnij Control + Shift + C. Będziesz teraz mógł wpisywać komendy. Pełne informacje na temat typów poleceń, których możesz używać, znajdziesz na stronie regularnych kodów oraz na stronach testingcheatsenabled true.

Dla celów podniesienia umiejętności, potrzebujemy tylko kilku komend. Otwórz konsolę kodu i wpisz testingcheatsenabled true. To aktywuje cheaty testowe, które są bardzo potężnymi komendami, które możesz wydawać klikając na obiekty z shiftem.

Najlepszą rzeczą jaką możesz zrobić aby nauczyć się umiejętności jest włączenie make needs static poprzez shift-click na skrzynce pocztowej z włączonymi cheatami testującymi. Make needs static spowoduje, że wszystkie paski potrzeb będą maksymalne i zablokowane w miejscu. Możesz przełączyć się z powrotem klikając na make needs dynamic.

W przypadku charyzmy, możesz oszukać, aby ją podnieść, używając skrzynki pocztowej do „make me friends”. Dzięki temu zyskasz kilku losowych przyjaciół. Następnie możesz użyć książek o umiejętności charyzmy w bibliotece, aby przeczytać o tej umiejętności.

Możesz użyć tych kodów do podniesienia umiejętności poprzez czytanie książek lub wykonywanie akcji, więc działa to dla każdej umiejętności z Ambitions i World Adventures. Możesz również użyć ich do ukończenia wyzwań umiejętności. Aby dać sobie przewagę, możesz nawet zmodyfikować cechy swojego Sima. Użyj Mola Książkowego, jeśli będzie czytał w bibliotece, wraz z innymi cechami, takimi jak Zielony Kciuk, które zwiększają przyrost umiejętności dla konkretnych umiejętności.

Kolekcjonowanie to zupełnie inne zwierzę. Jeśli chcesz oszukiwać, aby ukończyć kolekcje, musisz otworzyć konsolę z włączonymi cheatami testowymi i wpisać buydebug, następnie przejść do trybu kupna i posortować według funkcji. Możesz wtedy umieścić tarlaki każdego typu na swojej działce, aby pomóc Ci zebrać skały, klejnoty, owady, a nawet meteoryty. Tarlaki ryb są również dostępne!

Powiązany post  kody do The Sims 3 Pełna lista kodów cheatów, które musisz znać

Najlepsze sposoby na podniesienie umiejętności

Tutaj zobaczysz listę cech, które zwiększają przyrost umiejętności dla każdej umiejętności w The Sims 3. Z włączonym cheatem, szybkie sposoby na podniesienie umiejętności to:

 • Athletic: Cecha atletyczna. Podnoś ciężary lub biegaj na bieżni w domu (siłownia zbugowana). Sim nigdy się nie zmęczy
 • Charyzma: Cecha Charyzmatyczny. Czytaj książki o umiejętnościach w bibliotece i używaj Make Me Friends w skrzynce pocztowej, aby spełnić wymagania.
 • Zbieractwo: Brak cech. Zrób tony tarlaków w domu, jak wyżej z buydebugiem
 • Gotowanie: Natural Cook trait. Przygotowywałbym najwyższe dostępne posiłki w kółko, aby pracować nad wyzwaniami, książki o umiejętnościach w bibliotece w przeciwnym razie.
 • Wędkarstwo: Cecha Angler.Łowić ryby na wysokim poziomie, jak kupić czosnek, aby złapać ryby wampiry. Za każdą rybę zdobędziesz więcej doświadczenia. Zobacz mapy połowów.
 • Ogrodnictwo: Green Thumb trait. Ja bym czytał książki umiejętności do 7 poziomu potem sadził rzadkie rośliny jak czosnek i specjalne rośliny.
 • Gitara: Cecha Virtuoso. Nie ma nic prostszego niż to: graj na gitarze w jednym miejscu. W pewnym momencie wrzuć trochę grania dla napiwków.
 • Handiness: Cecha poręczności. Książki zręcznościowe lub majsterkowanie w kółko.
 • Wynalazczość: Cecha ekscentryczna. Użyj kaching money cheat i kup tony złomu, odblokuj typy wynalazków.
 • Logika: Cecha geniusza. Zdobądź computer whiz i graj w szachy na komputerze. Później możesz wygrywać turnieje szachowe.
 • Martial Arts: Cecha Disciplined. Nigdy się nie zmęczysz, więc pracuj nad łamaniem bloków.
 • Nectar Making: Brak cech. Ja bym warzył tony nektaru, oszukując, by zdobyć owoce z buydebugiem.
 • Painting: Cecha artystyczna. Maluj tony małych obrazów, aby jednocześnie pracować nad wyzwaniami umiejętności.
 • Fotografia: Cecha Oko fotografa. Rób zdjęcia w kółko, i zapisz uchwycenie obiektów po raz pierwszy na poziomie 10 dla maksymalnego zysku.
 • Sculpting: Cecha Savvy Sculptor. Po prostu rzeźb, w kółko i w kółko i odblokuj nowe typy.
 • Pisanie: Cechy Artistic, Bookworm. Napisz tony powieści!
Powiązany post  Jak zainstalować The Sims 3 Pobrać