Akademiki dostarczone z The Sims 4: Odkryj Uniwersytet są mniej niż piękne, dodając trochę realizmu do doświadczenia uniwersyteckiego. Poza tym wielu z nas chce edytować akademiki, aby pasowały do ​​osobowości naszego Sima.

Zespół The Sims podjął decyzję o tworzeniu pokoi w akademikach bez możliwości pełnego trybu budowania, aby zamiast tego mogli przestawić je na obiekty do przeciągania na żywo.

Oznacza to, że nie możesz edytować swoich pokoi w akademiku w trybie budowania, jeśli aktualnie mieszkają tam Simowie. Przejdźmy do tego, jak edytować akademiki w The Sims 4 Uniwersytet, abyś mógł edytować akademiki według własnych upodobań!

Istnieje prosty sposób na edycję akademików w The Sims 4 Odkryj Uniwersytet, wystarczy wejść do darmowego kodu budowy, który umożliwia otwieranie budynków na parcelach akademików.

Kody na pieniądze w The Sims 4
Kody na pieniądze w The Sims 4

Jak edytować akademiki

Jeśli masz Sima mieszkającego obecnie w akademiku i chcesz go edytować, możesz to zrobić za pomocą kodów! Och, jak kochamy cheaty.

Możesz załadować pokój w akademiku z aktywną kartą SIM i otworzyć okno z kodami, naciskając ctrl + shift + c, a następnie wpisując testingcheats true. Ten kod pozwoli innym kodom działać, nie zawsze koniecznym, ale jest przyjemny w użyciu, aby upewnić się, że wszystko działa.

Następnie użyjesz darmowego kodu do kompilacji, wpisując bb.enablefreebuild, aby otworzyć możliwość edycji akademika przez swojego Sima. Jest to również oszustwo, którego używasz do edytowania takich rzeczy jak szpitale, posterunki policji itp. z aktywnych karier w The Sims 4: Witaj w Pracy.

Po naciśnięciu Enter z kodem bb.enablefreebuild będziesz mógł otworzyć tryb budowania i edytować wszystko w akademiku!

Końcowe przemyślenia

Niemożność edycji akademika bez kodów jest trochę denerwująca, przyznam. Istnieje jednak prosta poprawka do edycji akademików w grze. Jakieś pytania? Zostaw je w komentarzach!