Kody The Sims 4 Zostań gwiazdą Aktor.fame, celebryta

Podnoszenie rangi celebrytów (sławy), umiejętności / kariery aktora i wizerunku publicznego

Podobnie jak wszystkie inne dodatki do Sims 4, Zostań gwiazdą ma swoje własne kody. Jest jednak kilka pułapek, których należy unikać, więc przyjrzyjmy się, jak podnosisz sławę, publiczny wizerunek swojej gwiazdy i zapewniasz jej awans w karierze aktorskiej.

Włącz testowanie Kody

Naciśnij Ctrl + Shift + C na klawiaturze, a następnie wpisz testingcheats on – jest to konieczne, aby wykonać wiele Kody wymienionych na tej stronie.

Zwiększ sławę (lub zmniejsz sławę!)

Shift-kliknij Sim za pomocą testingcheats on i wybierz Public Image – stamtąd możesz zmienić jego sławę. Zamrożenie sławy, zwiększenie i zmniejszenie sławy są dostępne.

Zmień obraz publiczny

Podobnie jak powyżej, to samo menu umożliwia modyfikację publicznego wizerunku Sima. Istnieje 7 poziomów. 4 jest neutralne, 5-7 jest dodatnie, a 1-3 jest ujemne, przy czym 1 oznacza najniższą możliwą wartość.

Usunięcie dziwactwa sławy

W miarę zdobywania sławy celebrytów nabiorą też dziwactwa. To nieunikniona rzecz. Najlepsze, co możesz zrobić, to spróbować znaleźć dziwactwa, z którymi możesz żyć. Wydaje mi się, że moje dziwactwo związane z Ulicą Próżności jest wyjątkowo irytujące, ponieważ Sim kilka razy w ciągu dnia był napięty. Wspomniane powyżej menu Public Image również może to kontrolować, choć warto wspomnieć, że możesz usunąć dziwactwa sławy bez oszukiwania, kupując nagrodę w sklepie. Gdy miejsce jest puste, to samo dziwactwo może pojawić się ponownie, więc upewnij się, że kierujesz swoje zachowanie w inne miejsce, aby nie uzyskać tego samego.

Kariera aktorska i umiejętności

Oszukiwanie w celu podniesienia umiejętności aktorskiej jest bardzo prostą sprawą użycia testingcheats następnie stats.set_skill_level major_acting 5 na poziomie 5 lub stats.set_skill_level major_acting 10, aby to opanować. Z drugiej strony oszukiwanie poziomu kariery aktora może powodować problemy.

Powiązany post  Kod na darmowe domy w The Sims 4

Jeśli (Kody) swój poziom kariery z aktywnym przesłuchaniem lub przygotowaną rolą, możesz zostać całkowicie zablokowany przed otrzymywaniem nowych koncertów. Kiedy Kody, gra nie pokaże więcej koncertu, więc anuluj ją za pomocą telefonu, aby zdobyć nowy, ponieważ nie jestem pewien, czy koncert nadal będzie grał normalnie. Gdy już wszystko jasne, careers.promote actor jest prostym oszustwem, który podniesie twoje umiejętności aktorskie. Jeśli go wpiszesz, a następnie zostawisz otwarte pole tekstowe, możesz nacisnąć strzałkę w górę na klawiaturze, a następnie Enter, aby wielokrotnie podnosić tę umiejętność (niektórzy o tym nie wiedzą).

Produkcja mediów

Ta umiejętność nie jest tak ważna jak aktorstwo, ale istnieje! Simowie mogą zwiększyć produkcję multimediów za pomocą miksującej stacji muzycznej i dronów, które można znaleźć w obiektach za pomocą funkcji> elektronika> misc. Podnieś umiejętność za pomocą stats.set_skill_level minor_mediaproduction x, zastępując x odpowiednim poziomem umiejętności. Zwróć uwagę, że ta umiejętność ma tylko 5 poziomów.

Przyjazne gwiazdy

Aby uczynić celebrytę swoim przyjacielem, użyjesz standardowego Kody dotyczącego relacji. Zaprzyjaźnienie się z nimi wystarczy, aby nawiązać romantyczne interakcje. modifyrelationship YourFirstName YourLastName TheirFirstName TheirLastName 50 ltr_friendship_main zrobi to. Zamiast tego użyj ltr_romance_main, aby zwiększyć romans. 100 wypełni pasek. Po użyciu tego Kody nadal musisz wchodzić w interakcje z celebrytami, prawdopodobnie do wymiany numerów.

Klub dramatu

Dzieci w Get Famous mogą dołączyć do Drama Club, aby doskonalić swoje umiejętności aktorskie i przygotować je do dorosłości. Możesz dać im przewagę dzięki careers.promote dramaclub – proste, prawda?

Do wszystkich kody

Strona kody Sims 4