kod na potrzeby w The Sims 4 na PC / Xbox / Ps4 / Mac

kod na potrzeby w The Sims 4: Utrzymywanie potrzeb simów w pełni przez cały czas jest przytłaczającym doświadczeniem, gdy masz więcej niż jednego sima do opieki. Twoje simy ciągle sikają w spodnie lub zasypiają na podłodze, zanim zdążysz się nimi odpowiednio zająć. Co w takiej sytuacji ma zrobić simka?

Na szczęście istnieje garść kodów, które możesz wykorzystać za każdym razem, gdy potrzeby Twoich simów stają się podejrzanie niskie, a Ty po prostu potrzebujesz ich do szczęścia. Obejmują one kody, które wypełnią tylko jedną potrzebę, jak również kody, które wypełnią potrzeby twojego gospodarstwa domowego lub nawet całego świata, jeśli ludzie po prostu nie wydają się szczęśliwi.

Istnieje również kilka naprawdę wspaniałych modów dla simmerów PC lub Mac, które sprawiają, że oszukiwanie potrzeb jest jeszcze łatwiejsze dzięki kliknięciu przycisku!

Jak włączyć kody

Twoje kody nie będą działać automatycznie, zwłaszcza te. Zanim będziesz mógł użyć wielu z wymienionych kodów, najpierw będziesz musiał poświęcić czas na włączenie kodów cheatów w grze. Aby to zrobić, musisz najpierw otworzyć okno dialogowe kodów, co możesz zrobić za pomocą następujących poleceń:

  • PC: Ctrl + Shift + C
  • Mac: Command + Shift + C
  • Konsola: Wszystkie cztery wyzwalacze

Po otwarciu tego pola będziesz chciał wpisać testingcheats true i nacisnąć enter, a gra powinna powiedzieć, że kody są włączone, a następnie możesz albo wpisać dowolny kod tekstowy, którego potrzebujesz, lub jeśli używasz kodu shift and click, możesz nacisnąć esc lub te same przyciski, których użyłeś do otwarcia pola, aby zamknąć je ponownie.

Powiązany post  Jak zdobyć lub Kody punkty satysfakcji w The Sims 4 na PC / Xbox / PS4

Jak oszukać kod na Potrzeby the sims 4

Istnieją dwa rodzaje kodów potrzeb w grze z jednym jest nieco łatwiejszy w użyciu niż inne. Pierwszy typ to kody z kliknięciem shift, które można wykorzystać po włączeniu kodów. Do oszukiwania potrzeb będziesz chciał przytrzymać shift na klawiaturze i będziesz chciał kliknąć albo na swojego sima lub na skrzynkę pocztową sima w zależności od typu kodu cheat.

Kody Wynik kody
Przytrzymaj shift i kliknij na swojego sima i kliknij make happy Spełnia wszystkie potrzeby Twojego Sima
Przytrzymaj shift i kliknij na swojego sima i kliknij disable potrzeby decay. Powstrzymuje potrzeby Twojego Sima przed rozkładem
Przytrzymaj shift i kliknij na swojego sima i kliknij enable potrzeby decay. Pozwól, aby potrzeby Twojego Sima znów się rozpadły
Przytrzymaj Shift i kliknij na skrzynkę pocztową, kliknij alter potrzeby i wybierz fill potrzeby (household) Zaspokaja potrzeby całego gospodarstwa domowego
Przytrzymaj Shift i kliknij na skrzynce pocztowej, kliknij alter potrzeby i wybierz fill potrzeby (world) Wypełnia potrzeby całego świata
Przytrzymaj shift i kliknij na skrzynkę pocztową i kliknij alter potrzeby i wybierz wyłącz potrzeby domowe decay. Zatrzymuje Twoje potrzeby gospodarstwa domowego od gnicia
Przytrzymaj shift i kliknij na skrzynkę pocztową i kliknij alter potrzeby i wybierz disable world potrzeby decay. Powstrzymuje potrzeby całego świata przed rozkładem.
Przytrzymaj shift i kliknij na skrzynkę pocztową i kliknij alter potrzeby i wybierz umożliwiają rozkład potrzeb gospodarstwa domowego. Pozwala, aby potrzeby twojego gospodarstwa domowego uległy rozkładowi.
Przytrzymaj shift i kliknij na skrzynkę pocztową i kliknij alter potrzeby i wybierz umożliwia światu potrzebowanie rozkładu. Pozwala, by potrzeby świata rozpadły się.

Te kody są najłatwiejsze do użycia, ponieważ wszystko co musisz zrobić to przytrzymać shift i kliknąć na sima, aby użyć lub skrzynkę pocztową, aby ich użyć. Jednak istnieją również indywidualne kody, które wypełnią albo wszystkie potrzeby Twoich simów, albo tylko jedną potrzebę w danym czasie, w zależności od tego, czego potrzebujesz.

Powiązany post  kod na Debug w The Sims 4, aby pokazać ukryte obiekty
Kody Wynik kody
sims.fill_all_commodities Wypełnia wszystkie potrzeby Twojego Sima
fillmotive motive_Hunger Wypełnia Twoją potrzebę głodu Simów
fillmotive motive_Fun Wypełnia potrzebę zabawy Twoich Simów
fillmotive motive_Social Wypełnia potrzeby społeczne Twoich Simów
fillmotive motive_Hygiene Wypełnia potrzeby higieniczne Twoich Simów
fillmotive motive_Bladder Wypełnia Twoją potrzebę pęcherza moczowego
fillmotive motive_Energy Wypełnia Twoje Simowie Potrzeba Energii

Jak wyłączyć Rozkład Potrzeb

Czy kiedykolwiek chciałeś grać w The Sims 4 bez konieczności dbania o potrzeby swoich simów? Po prostu mieć je iść i pracować i robić hobby i nigdy nie spać? Cóż, jest to możliwe dzięki wyłączeniu kodów potrzeb, które możesz zrobić na swojej skrzynce pocztowej simów.

Aby wyłączyć rozkład potrzeb musisz najpierw włączyć kody, zanim będziesz mógł z nich korzystać, o czym już mówiliśmy, a następnie przejdź dalej i przytrzymaj shift na klawiaturze i kliknij na skrzynkę pocztową swojego sima. Będzie tam sekcja, która mówi zmień potrzeby i kiedy klikniesz na nią, będziesz miał opcje wyłączenia rozkładu potrzeb domowych lub światowych.

Jeśli chcesz, aby inni simowie na świecie musieli sikać, spać i jeść, to nie powinieneś się martwić o ich rozkład potrzeb, ale jeśli chcesz, aby wszyscy byli dla Ciebie dostępni przez cały czas, to możesz go wyłączyć.

Wyłączenie rozkładu potrzeb domowych powstrzyma każdego w Twoim gospodarstwie domowym od konieczności korzystania z łazienki lub spania kiedykolwiek ponownie uwalniając czas dla Ciebie na zabawę.

Używanie modów dla potrzeb

Jeśli masz szczęście być graczem PC lub Mac (przepraszam konsola) masz również możliwość pobrania niektórych modów kodu, aby móc korzystać z nich zamiast wpisywać kody i iść w dół ciężką drogę. Istnieją dwa naprawdę niesamowite mody, które mogą sprawić, że będziesz mógł łatwo zakodować potrzeby swojego sima za pomocą jednego kliknięcia.

Powiązany post  kod na umiejętności the sims 4

1. Rozszerzenie kodu UI

Pierwszy mod jest UI kody Przedłużenie mod, który pozwala kliknąć na każdym z UI w grze i kodować rzeczy w ten sposób. Jesteś w stanie kliknąć lewym przyciskiem myszy na dowolnej części paska potrzeb, aby uczynić go tak, że twój sim ma tyle z tej potrzeby, gdziekolwiek klikniesz.

Możesz również kliknąć prawym przyciskiem myszy na pasku potrzeb i użyć systemu od -100 do +100 punktów, aby wybrać dokładnie to, gdzie chcesz, aby te potrzeby były. Ważne jest, aby pamiętać, że -100 zabije twoje simy z głodu, jeśli to zrobisz, więc bądź ostrożny!

Można również użyć tego niesamowitego kodu mod, aby kliknąć i kod na rzeczy takie jak fundusze gospodarstwa domowego, poziomy umiejętności i aspiracje, a nawet relacje, które jest niesamowite, ponieważ kody relacji są długie i trudne do zapamiętania.

2. MC Command Center

Nasz drugi mod to MC Command Center, który jest jednym z najpopularniejszych modów do The Sims 4, ponieważ pozwala na kodowanie wszystkiego. Nie jest on tak przyjazny dla użytkowników, jak kody UI, ale jest też świetny do wielu innych rzeczy.

Aby zakodować potrzeby z MC Command Center chcesz kliknąć na swojego sima i wybrać przycisk MC Command Center, który został dodany z tym modem i przejść do kodów MC, a następnie wybrać przycisk Make Happy, aby całkowicie wypełnić potrzeby simów.

Możesz także użyć tego moda, aby zakodować fundusze domowe simów, zakodować etapy ciąży, zwiększyć punkty zadowolenia i tak wiele więcej za pomocą jednego przycisku. Możesz nawet zmienić pogodę, jeśli masz The Sims 4: Pory roku.

Do wszystkich kodów

Znacznie więcej kody do gry Sims 4