Codzienna Aktualizacja Darmowe Spiny Coin Master

Z bazą graczy liczącą miliony, jest to gra, która nie stroni od dawania darmowych nagród! Z każdym dniem gracze mogą zdobyć mnóstwo darmowych spinów i monet Coin Master na Facebooku, a bądźmy szczerzy – kto ich nie chce? Każdego dnia pojawia się nowy gratis, który z pewnością pomoże Ci awansować i zdobyć więcej nagród.

Ogólne podejście do gry jest bardzo wciągające, dzięki czemu sloty i freebies są dostępne dla każdego. Jeszcze lepiej, że są one zintegrowane w grze, w której szczęście jest w centrum uwagi. Poniżej znajdziesz wszystkie najnowsze linki, które klikasz, aby zdobyć darmowe spiny, monety i okazjonalne wydarzenie.

JAK WYKORZYSTAĆ, ZHAKOWAĆ DARMOWE SPINY W COIN MASTER?

Jeśli chcesz odebrać swoje darmowe spiny i zhakować w Coin Master, wystarczy, że masz konto na Facebooku i upewnisz się, że gra jest z nim powiązana. Jeśli nie masz takiego konta, a grasz w tę grę, być może nadszedł czas, aby rozważyć zanurzenie palców w mediach społecznościowych. Te małe codzienne nagrody są zdecydowanie warte tego w dłuższej perspektywie.

Powiązany post  Crazy Games: Spojrzenie na ekscytujący świat gier online

Należy pamiętać, że są one dostępne tylko przez trzy dni. Na przykład, możesz ubiegać się o te, które zostały wydane dwa dni temu, ale nie trzy dni temu. Najlepszym sposobem, aby być na bieżąco z najnowszymi linkami do zdobycia darmowych zakręcenia w Coin Master jest założenie tej strony i sprawdzanie jej codziennie. Będziemy aktualizować linki codziennie, więc nie będziesz musiał się o nic martwić!

bonusy bez depozytu

Więc, na co czekasz? Idź po swoją codzienną dawkę darmowych i zhakować monet i darmowe spiny w Coin Master już teraz!

COIN MASTER DARMOWE SPINY LINKI

Coin Master darmowe(free Spins) spiny & monety dziś (16 Grudzień)

Coin Master darmowe(free Spins) spiny & monety dziś (15 Grudzień)

Coin Master darmowe(free Spins) spiny & monety dziś (14 Grudzień)

Coin Master darmowe(free Spins) spiny & monety dziś (13 Grudzień)

Coin Master darmowe(free Spins) spiny & monety dziś (12 Grudzień)

Coin Master darmowe(free Spins) spiny & monety dziś (11 Grudzień)

Coin Master darmowe(free Spins) spiny & monety dziś (10 Grudzień)

Coin Master darmowe(free Spins) spiny & monety dziś (9 Grudzień)

Coin Master darmowe(free Spins) spiny & monety dziś (8 Grudzień)

Coin Master darmowe(free Spins) spiny & monety dziś (7 Grudzień)

Powiązany post  Jak Zdobyć Złote Karty w Coin Master

Jak zdobyć więcej darmowych spinów i monet w Coin Master

Sprawdzanie tutaj codziennych linków nie jest jedynym sposobem, w jaki możesz zdobyć darmowe zakręcenia i monety w Coin Master!

Zaproś znajomych z Facebooka

Za każdym razem, gdy zaprosisz znajomego na Facebooku do gry, możesz otrzymać 40 Coin Master darmowe zakręcenia. Aby otrzymać kredyty, Twój znajomy musi zaakceptować zaproszenie, pobrać grę, otworzyć ją i zalogować się na Facebooku, dzięki czemu ich konto będzie powiązane z grą. Jeśli masz wielu przyjaciół, to może dodać się bardzo szybko.

Podaruj sobie nawzajem

Po zaproszeniu wszystkich znajomych i ich dołączeniu, Ty i Twoi znajomi możecie podarować sobie nawzajem Coin Master darmowe zakręcenia i monety każdego dnia! Nie tracisz w ten sposób żadnych osobistych spinów. W sumie możesz wysłać i otrzymać 100 spinów.

Poczekaj trochę

Na koniec, ale nie mniej ważne, możesz poczekać! Za każdą godzinę oczekiwania otrzymasz pięć Coin Master darmowe zakręcenia dodając do 50 Coin Master darmowe spins. Oznacza to, że powinieneś poczekać maksymalnie dziesięć godzin, jeśli chcesz zoptymalizować się do uzyskania maksymalnej liczby spinów.

Coin Master porady i wskazówki

Nie chowaj swoich monet!

Zawsze jesteś podatny na potencjalny najazd, który może pochłonąć dużą część Twoich monet. Dlatego powinieneś zawsze wydawać monety, gdy tylko możesz sobie pozwolić na zakup. Jest to szczególnie ważne, jeśli skończyły Ci się Tarcze lub nie odblokowałeś jeszcze zwierzaka Rhino!

Posiadanie dużej ilości monet w kieszeni czyni Cię również głównym celem najazdów Big Raid. Wielki najazd to najazd o maksymalnej stawce, który, jeśli się powiedzie, może zakończyć się tym, że najeźdźca odejdzie z milionami Twoich monet!

coin-master-pets
Kredyt na zdjęcia: moon active

Wielki najazd

Jeśli masz do dyspozycji mnóstwo darmowych spinów Coin Master, może być kuszące, aby podnieść kwotę zakładu i cieszyć się zwielokrotnionym bonusem. Jest to całkowicie realny sposób na przyspieszenie swoich zarobków na monetach. Najlepiej jednak zachować swoje Spiny na najazd bardzo bogatych graczy.

Powiązany post  Czy Gra Coin Master Uzaleznia

Powyżej automatu, możesz zobaczyć Mistrza Monet, którego Ci przydzielono, jak również ich aktualne magazyny monet. Zachowaj swoje Zakłady dla Mistrzów Monet z tonami Monet. Ponieważ ilość monet, które zarabiasz w Raid jest proporcjonalna do ilości monet, które gracz ma na swoim koncie, używając tylko maksymalnych zakładów na bogatych Coin Masterów, masz szansę zarobić dużo pieniędzy w bardzo krótkim czasie.

Jeśli wybierasz się na wielkie rajdy, powinieneś zawsze mieć Foxy’ego wyposażonego jako aktywnego Peta. Foxy daje Ci kolejną łopatę do kopania podczas rajdów, dzięki czemu masz dodatkową szansę na zdobycie mnóstwa monet.

Kupuj skrzynie w każdej wiosce

Pojedyncze karty nie dają żadnych bonusów, ale skompletowanie Kolekcji Kart już tak. Zawsze powinieneś kupować tyle skrzyń, na ile cię stać, gdy wchodzisz do nowej wioski. Niższe poziomy kart stają się coraz trudniejsze do zdobycia w miarę wzrostu poziomu wioski, więc początkowe etapy są najlepszymi miejscami do zdobycia niskopoziomowych kart, które są potrzebne do skompletowania Kolekcji. Nie ma gorszego uczucia niż konieczność wydania Jokera, aby zastąpić brakującą standardową kartę, którą mogłeś zdobyć już na początku gry!

Nie marnuj bonusów swojego zwierzaka

Efekt wzmocnienia Twojego Zwierzaka jest dostępny tylko przez cztery godziny po jego aktywacji. Jeśli nie możesz grać przez cztery godziny, powinieneś wstrzymać się z aktywacją zwierzaka do czasu, aż będziesz miał czterogodzinne okno, które możesz poświęcić Mistrzowi Monet.

Dotyczy to nawet defensywnego Rhino; kiedy twoja baza jest oblężona, nie będzie on bronił ataków, chyba że specjalnie go do tego wyślesz.

Coin Master – najczęściej zadawane pytania

Jak zdobyć Coin Master darmowe spiny?

Odwiedzając naszą stronę! Codziennie zamieszczamy nowe linki do darmowych spinów, jak tylko będą dostępne.

Czy linki do darmowych spinów Coin Master wygasają?

Tak, codzienne linki na tej stronie wygasają po trzech dniach.

Jak mogę zdobyć 50 Coin Master darmowe spiny?

Jest bardzo mało prawdopodobne, aby otrzymać 50 Coin Master darmowe spins z codziennych linków, ale jest to możliwe. Zazwyczaj możesz otrzymać 50 spinów podczas wydarzeń w grze, takich jak najazd na innych graczy.

Ile poziomów jest w grze Coin Master?

W tej chwili jest 452 wiosek (poziomów), w których możesz grać.

Co oznaczają gwiazdki w Coin Master?

Gwiazdki pokazują Twoją rangę i innych graczy. Możesz zdobyć więcej gwiazdek budując swoją wioskę i zbierając karty.

Do czego służą karty w grze Coin Master?

Zbierasz karty, aby skompletować kolekcję, która składa się z 9 kart o tym samym temacie. Za każdym razem, gdy ukończysz kolekcję, otrzymujesz spiny i prezenty.

Dodaj komentarz