Jak wznieść toast w The Sims 4?

O toastach i wydarzeniach

Sims 4 może być czasami niesamowicie skomplikowaną grą wideo. Jasne, TS4 jest już od dawna i znamy większość rzeczy, które mogą się zdarzyć. Ale nawet dla weterana simów, takiego jak ja, gra wciąż może mnie zaskoczyć. Ostatnio musiałam nauczyć się jak wznosić toasty w Sims 4 i nie mogłam uwierzyć, jakie to naprawdę proste. Właściwie nigdy tego nie robiłam, więc byłam całkiem szczęśliwa, gdy odkryłam tę metodę.

Ale dlaczego musisz wiedzieć, jak zrobić tosty w Sims 4?

Jeśli grasz w The Sims 4 – uwierz mi, musisz to wiedzieć! Wznoszenie tostów może nie jest najistotniejszą poradą, jaką mogę Ci dać, ale jest cholernie pomocna. Gra będzie wymagała od Twojego Sima wzniesienia toastu w wielu sytuacjach, a Ty nie będziesz w stanie zrealizować tego celu, jeśli nie będziesz wiedział co zrobić i gdzie kliknąć.

Kiedy trzeba wznieść toast w Sims 4?

Najczęściej dzieje się to na przyjęciach urodzinowych. Kiedy organizujesz imprezę urodzinową dla Sima, gra daje Ci cel „Niech dorosły wzniesie toast”. I jak każdy inny cel w każdym innym wydarzeniu, musi on zostać ukończony, jeśli chcesz zdobyć złote nagrody.

Znalezienie interakcji „Wznieś toast” w Sims 4 może być dość mylące. I szczerze mówiąc, czasami nie działa, nawet jeśli już ją znalazłeś i kliknąłeś na nią. Oto jednak mój preferowany sposób, który gwarantuje, że ukończysz cel „Niech dorosły wzniesie toast” w Sims 4!

Jak wznieść toast w Sims 4?

Jak sprawić, aby dorosły Sim wzniósł toast w Sims 4? Oto kroki instruktażowe:

1 Krok: Zorganizuj wydarzenie dla swojego Sima i zaproś jego Simowych przyjaciół.
2 Krok: Zamów drinki dla całej grupy przyjaciół.
3 Krok: Upewnij się, że Twoi przyjaciele piją w tej chwili lub przynajmniej trzymają drinki w rękach.
4 Krok: Wybierz swojego własnego Sima.
5 Krok: Kliknij na Sima, za którego chcesz wznieść toast, a następnie wybierz Więcej wyborów > Przyjaciel > Wznieś toast.

Powiązany post  jak usunąć pieniądze w the sims 4

Teraz, kiedy mówię, że picie lub trzymanie drinków jest ważne, to naprawdę jest. A oto dlaczego.

Jeśli masz tylko jednego Sima trzymającego drinka i klikniesz na interakcję „Wznieś toast”, są szanse, że nic się nie stanie. I możesz spróbować kliknąć ponownie i ponownie, ale zawsze otrzymasz ten sam wynik. Dzieje się tak dlatego, że gra jest zrobiona tak, że Twoi Simowie muszą trzymać drinki w rękach, aby dorosły mógł wznieść toast!

Kolejną zasadą jest to, że dwaj Simowie muszą być przyjaciółmi, jeśli chcesz wznieść toast między nimi. To dlatego, że nie będziesz mógł znaleźć interakcji, aby wznieść toast, ponieważ znajduje się ona w sekcji „Przyjaciele”.

Jeśli jednak jesteś już na przyjęciu urodzinowym ze swoimi Simami i musisz wypełnić zadanie „Niech dorosły wzniesie toast”, oto jak to zrobić!