Jak zrobić pół płytki w The Sims 4

Dekorowanie dużo w nie zawsze łatwe, przy użyciu zwykłych metod nie zawsze działa dla nas, a może nawet trzeba użyć takich aspektów, jak pół płytki. Co to jest pół płytki, jak to działa, i jak mogę dostać jeden, można zapytać!

Cóż, to jest Twój przewodnik po dekoracji domu, gdzie szybko przejdziemy przez najważniejsze informacje, abyś zrozumiał, jak używać półpłytek w The Sims 4, jeśli kiedykolwiek będziesz tego potrzebował!

Jak zrobić pół płytki w The Sims 4?

Po pierwsze, gdy mowa o podłodze, jest kilka sposobów na obejście tego, aby uzyskać efekt, który chcesz.

Jeśli chcesz położyć płytki jeden na cztery na podłodze swojego domu, to będziesz potrzebował klawisza Control+F. Jednak istnieje również inny styl jeden na dwa. Jeśli chcesz zmienić go między jeden na dwa i jeden na cztery, będziesz musiał użyć klawisza F5.

Kiedy powinieneś użyć półpłytek w The Sims 4

Jeśli po raz pierwszy słyszysz o półpłytkach w The Sims 4, możesz się zastanawiać, gdzie możesz je korzystnie wykorzystać. Przyjrzyjmy się niektórym z poniższych powodów:

Do dekoracji

Oczywiście, pierwszym z nich jest dekoracja. Czasami chcesz po prostu uzyskać ładny kontrast, który można osiągnąć poprzez posiadanie dwóch rodzajów płytek w pokoju. Na przykład, dlaczego nie wziąć pół płytki z białej podłogi i pół płytki z teal podłogi?

Takie pomysły mogą nadać świeży nowy wygląd każdemu pomieszczeniu w Twojej działce i sprawić, że wszystko będzie wyglądać bardziej nowocześnie!

Dla budynku

Są chwile, kiedy po prostu zdarza się, że budujesz skośne ściany. W ten sposób możesz stworzyć efekt trójkąta na swojej działce. To stawia Cię w dziwnej sytuacji: jak umieścić tylko część płytki? Cóż, połówki płytek w The Sims 4 są odpowiedzią w tej sytuacji!

Nigdy nie myśl, że musisz poświęcić swoją kreatywność podczas budowy domu! Zachowaj te skośne ściany i po prostu kup sobie pół płytki, aby wypełnić przestrzeń.

Inne pomysły na budowę dla Ciebie

Kiedy już opanujesz używanie półdachówki w The Sims 4, dlaczego miałbyś na tym poprzestać?

Na przykład, możesz sprawdzić różne moduły trybu budowy! W ten sposób Twoje domy i działki automatycznie staną się o wiele bardziej interesujące i nowoczesne. Dlaczego nie spróbować użyć skośnych okien w swoim salonie? A może masz ochotę na nowoczesny kominek? Albo ładny płot w grze? Wszystko to i więcej znajdziesz w naszym artykule o modach trybu budowania!

Ponadto, dlaczego nie spojrzeć na różne wyzwania budowlane? Niezależnie od tego, czy jesteś bardziej fanem 10-minutowych wyzwań, czy wyzwań typu micro house, wciąż możesz znaleźć coś, co będzie Ci odpowiadać! Zajrzyj i znajdź coś, co sprawi, że budowanie domów będzie dla Ciebie jeszcze bardziej interesujące.