Jak rozmnożyć zwierzęta w The Sims 4

W różnych DLC do The Sims 4, takich jak Koty i psy oraz nowe pakiety rozszerzeń Domowe życie, Twoi Simowie mogą hodować i hodować różne zwierzęta, choć mogą potrzebować zachęty ze strony właścicieli, aby ta magia się wydarzyła.

Nie wszystkie zwierzęta pojawiające się w The Sims są w stanie rozmnażać się. Niektórzy zadowalają się wypasem ziemi i otrzymują wszystkie uczucia, jakich potrzebują od właścicieli straszliwych Simów. W związku z tym omówiliśmy i ustaliliśmy, które gatunki mogą tworzyć dzieci i jak hodować te, które to robią.

Jak rozmnożyć koty i psy The Sims 4?

Koty i psy można rozmnożyć w dodatku The Sims Psy i koty. Kotki i psy mogą rodzić od jednego do trzech potomstwa. Sprowadza się to do szczęścia w losowaniu i zależy od tego, ile gniazd rodzinnych jest obecnie dostępnych, gdy mama rodzi.

Każdy kociak i szczenię zajmą po jednym miejscu rodzinnym. Więc jeśli szukasz dużej, szczęśliwej, futrzanej rodziny, musisz upewnić się, że jest miejsce na powitanie najnowszych członków!

Cykl godowy dla kotów i psów

Być może podejrzewałeś, że jeśli chodzi o zwierzęta, tylko samice mogą rodzić i jest to prawda. Okres ciąży będzie trwał tylko około 24 godzin w czasie Sima. Różni się to od poprzednich gier, w których ciąże zwierząt domowych trwały tak długo, jak u ludzkich Simów.

Samice będą wskazywać, że są w rui, gdy wokół nich krążą małe serduszka. Możesz również zauważyć, że w ich bańce myśli pojawia się symbol serca, tak jak ludzki Sim ma go, gdy nadejdzie czas, by się zawołać.

Na tym etapie zwierzęta zazwyczaj potrzebują trochę zachęty – w końcu nie chciałbyś, żeby uciekały i robiły małe futrzane dzieci w całym mieście. Interakcja ze zwierzakiem płci żeńskiej na tym etapie powinna wywołać opcję „Zachęć do kojarzenia”, która pozwala wprawić w ruch tryby między wybranym zwierzakiem a dostępnym partnerem, którego wybrałeś.

The sims 4 kody

Hodowla nie zawsze kończy się sukcesem za pierwszym razem, więc być może będziesz musiał poczekać do następnego cyklu rui Twojego zwierzaka, aby ponownie spróbować zagrać w amorka.

Będzie dość oczywiste, czy krycie było udane:

Poród i poród zwierząt domowych

W odpowiednim czasie suczka będzie wyraźnie zaniepokojona objawami, takimi jak dyszenie i chodzenie. Nie panikować! To tylko wskazówka, że ​​zwierzę zaczęło rodzić. To i gra powinna wywołać powiadomienie push, aby ostrzec Cię o wydarzeniu domowym.

Nie ma potrzeby, aby Twój Sim zabierał ich do kliniki weterynaryjnej w Brindleton Bay. Zwierzęta w ciąży instynktownie wiedzą, co robić i kładą się, aby natura obrała swój bieg, gdy nadejdzie czas. Po urodzeniu się miotu na środku ekranu pojawi się na chwilę monit o nazwanie, podobnie jak w przypadku pojawienia się na świecie ludzkiego małego Sima.

Profesjonalna hodowla

Szczenięta i kocięta można sprzedawać telefonicznie w zakładce „Wypożyczalnia”. Sprzedawanie zwierzaków różni się od oddawania zwierzaka do adopcji i jest dostępne tylko dla szczeniąt i kociąt, co oznacza, że ​​twoje simy mogą sprawić, że hodowla stanie się opłacalnym biznesem pobocznym, a nawet pełnoetatową karierą domową.

Jak hodować kurczaki

W The Sims 4: Życie w domku można teraz rozmnażać także kurczaki. Trochę inaczej sprawuje się hodowla dla naszych pierzastych przyjaciół. Będziesz musiał kupić kurnik, w którym Twoi Simowie mogą trzymać do ośmiu kurczaków.

Oczywiście kurczęta będą znosić jaja bez względu na wszystko, ale oczywiście będziesz musiał trzymać w kurniku koguta, aby się wykluły. Wszelkie zapłodnione jaja będą musiały zostać umieszczone z powrotem w kurniku, gdzie muszą inkubować pod kurą przez 24 godziny.

Jeśli masz aktywne wyzwanie Dzikiego Lisa, musisz chronić swój kurnik przed chytrymi bandytami, którzy będą próbowali uciec z jajkami. W tym celu możesz zainstalować alarm o lisach w kurniku lub polegać na swojej zaufanej lamie, która odstraszy je imponującymi postawami i imponującą śliną pocisków.

Króliki, krowy i lamy

Niestety w The Sims 4: Życie w domku nie można hodować krów i lam. Niestety zwierzęta gospodarskie działają bardziej jak obiekty w grze. Kupisz je w sklepie w grze, gdzie możesz wybierać spośród wielu wariantów kolorystycznych dla wybranego zwierzaka. Znajdziesz krowy i lamy, w których kupisz szopy, w których Twoi Simowie będą je stajnić.

Nie ma hodowli królików. Z perspektywy czasu to prawdopodobnie dobra rzecz, ponieważ mogłoby to wymknąć się spod kontroli prędzej niż później, gdyby były w stanie rozmnażać się tak, jak zwykle robią to króliki. Zamiast tego Twoi Simowie mogą spróbować zaprzyjaźnić się z wesołymi skoczkami, a nawet ubrać ich w małe dzianinowe swetry.