jak Grać w Coin Master Strategie Wskazówki i Triki

Jedną z największych obecnie i w ostatnich latach gier społecznościowych jest Coin Master. W niej płatnicy mają za cel budowanie i prowadzenie wiosek. Istnieje wiele różnych stron tej gry, co czyni ją bardzo kompletnym i zabawnym doświadczeniem.

Jeśli lubisz grać w gry mobilne, to z pewnością widziałeś już kilka reklam w ramach innej gry o tej grze, w której występują osoby publiczne, takie jak Terry Crews, a nawet członkowie rodziny Kardashian.

Teraz, jeśli jesteś zainteresowany Coin Master i chcesz dowiedzieć się wszystkiego, co możesz o niej wiedzieć, abyś mógł zacząć grać, po prostu czytaj nasz kompletny przewodnik poniżej!

Czym jest Coin Master?

Coin Master to gra z wieloma aspektami i elementami społecznymi, którą każdy, zarówno na Androida jak i iOS, może pobrać całkowicie za darmo. Jej głównym celem jest budowanie i prowadzenie wiosek, podczas gdy atakujesz te należące do twoich przyjaciół i bronisz własnych.

Dobrze, że wspominamy przed wszystkim, że sama gra daje znać, że ma wiele częstych symulowanych elementów hazardowych. Oznacza to, że jeśli masz problem z hazardem lub jesteś podatny na uzależnienie od podobnych rzeczy, nie jest to bezpieczny wybór dla Ciebie. I nie jest to również dobry pomysł na grę dla dzieci!

Abyś mógł mieć dobrą wioskę, będziesz musiał nauczyć się dobrze bronić, zbierać wszystkie nagrody i mieć możliwość szybkiego postępu. Osiąga się to za pomocą wirtualnego automatu, gdzie otrzymasz nagrody takie jak monety, tarcze i broń do wykorzystania.

W Coin Master bohaterowie będą podróżować w czasie, aby stać się najlepszymi piratami, hipisami, królami, wojownikami, wikingami i wieloma innymi historycznymi rzeczami.

Społeczny aspekt gry odbywa się za pośrednictwem Facebooka, ponieważ twoje konto na platformie mediów społecznościowych jest używane, abyś mógł połączyć się ze swoimi przyjaciółmi, którzy również grają w tę grę.

A jak działa Coin Master?

Gra ma wiele różnych aspektów, które sprawiają, że jest naprawdę zabawna i zróżnicowana. W tej sekcji porozmawiamy o niektórych najważniejszych jej aspektach, abyś mógł zrozumieć ją nieco lepiej!

1. Slot machine

Aby wyjaśnić wszystko w bardzo uproszczony sposób, Coin Master to wirtualny automat do gry dla Twojego telefonu pod mnóstwem ładnej grafiki. W miarę grania i postępów, będziesz otrzymywał spiny.

Kiedy zdobędziesz wystarczającą ilość tych spinów, będziesz mógł je wydać na grę w automacie, który da Ci nagrody w postaci monet, tarcz, szans na atak i najazd na wioski innych graczy, a nawet przedmiotów z wydarzeń w grze.

Poniżej znajdziesz listę rzeczy, które możesz zdobyć z automatu:

 • Świnie: jeśli zdobędziesz trzy świnie w spinie, otrzymasz wtedy szansę najazdu na osobę, która pojawi się nad Twoim automatem, aby zdobyć wskazaną kwotę. Masz trzy szanse, aby zdobyć tę kwotę i ukraść ją drugiej osobie;
 • Młoty: jeśli otrzymasz trzy młoty jako wynik w swoim spinie z automatu na Coin Master, będziesz mógł zaatakować wioskę osoby, która się pojawi lub wybrać Zemstę na kimś, kto Cię zaatakował. Jeśli osoba, którą atakujesz ma tarczę, otrzymasz mniej nagród;
 • Tarcze: jeśli jako wynik otrzymasz trzy tarcze, otrzymasz tarczę, która będzie cię chronić przed atakami na twoją wioskę. Maksymalna liczba tarcz zależy od poziomu twojej wioski, ale zaczyna się od trzech;
 • Monety: ilość monet, które otrzymasz, zależy nie tylko od tego, ile monet otrzymasz jako wynik swojego spinu, ale także od Twojego poziomu i mapy, na której aktualnie się znajdujesz. Oczywiście, gdy zdobędziesz trzy monety, otrzymasz znacznie większą sumę niż w przypadku posiadania jednej lub dwóch;
 • Worki z monetami: działa w bardzo podobny sposób jak monety, w dużej mierze zależy od Twojego poziomu i mapy. Mimo to, zdobycie trzech worków da ci o wiele więcej nagród niż jeden czy nawet dwa;
 • Przedmioty: możliwe jest zdobycie wielu przedmiotów, które pozwalają odblokować kilka nagród z automatu, a także przedmioty z wydarzeń. Niezależnie od liczby przedmiotów, które się pojawią, coś dostaniesz, ale jeśli w rezultacie zobaczysz trzy, dostaniesz znacznie więcej;
 • Kapsuły energii: na koniec, jeśli otrzymasz trzy kapsuły energii jako wynik na swoim spinie, otrzymasz 10 dodatkowych spinów!
Powiązany post  Coin Master Levels i Wioska ( Przewodnik ostateczny)

Poza tym, możesz również zrobić to, co nazywa się Super Bet. Aby to zrobić, musisz mieć dużo zaoszczędzonych spinów, a następnie będziesz mógł postawić kilka razy w tym samym czasie, aby otrzymać nagrody w zależności od liczby wykorzystanych spinów.

2. Sposoby na zdobycie spinów w Coin Master

Jak już pewnie zdążyłeś się zorientować, spiny są jednymi z najważniejszych rzeczy w tej grze. To znaczy, że poznanie najlepszych sposobów na ich zdobycie bardzo pomoże Ci w szybszym postępie!

Tutaj mamy listę najlepszych sposobów, dzięki którym możesz szybko zdobyć spiny. Sprawdź je!

Tutaj znajdziesz listę najlepszych sposobów na zdobycie spinów. Confira:

 • Pasywnie: nie robiąc absolutnie nic, całkowicie pasywnie, otrzymasz 5 spinów na godzinę na Coin Master. Gra pozwala w ten sposób zgromadzić do 50 spinów. To znaczy, że możesz pozostać do 10 godzin bez ich zbierania i nic nie stracisz!
 • Facebook: jeśli zdecydujesz się połączyć swoje konto na Facebooku z grą, otrzymasz unikalny bonus w postaci 50 spinów. Jest to kolejna zachęta do bycia bardziej towarzyskim w grze!
 • Zaproszenia na Facebooku: kolejna zachęta do społecznego aspektu gry, możesz zaprosić swoich znajomych do gry za pomocą linku, który jest tylko Twój. Jeśli pobiorą oni grę i zalogują się za pomocą Facebooka, otrzymasz spiny w zależności od Twojego poziomu. Im wyższy jest Twój poziom, tym więcej spinów na każdego znajomego otrzymasz!
 • Automat: jak już wspomnieliśmy, możliwe jest zdobycie spinów w automacie Coin Master. Gdy zdobędziesz 3 kapsuły energii w automacie, otrzymasz 10 spinów.
 • Ekskluzywne wydarzenia: kolejnym łatwym sposobem, dzięki któremu możesz zdobyć spiny w Coin Master, jest zdobycie przedmiotów eventowych z automatu. W miarę gromadzenia tych przedmiotów, nagroda, którą możesz z nich uzyskać, będzie rosła.
 • Turnieje: ta gra posiada również turnieje, które zawsze się odbywają. Jeśli zajmiesz dobre miejsce, dostaniesz prezenty, a kiedy je otworzysz, możesz znaleźć mnóstwo spinów!
 • Wysyłanie i odbieranie: możliwe jest wysyłanie spinów do swoich przyjaciół, a oni mogą również wysyłać spiny do Ciebie. I oczywiście, spiny, które wysyłasz nie pochodzą z Twoich własnych spinów. Są to dodatkowe spiny dla wszystkich!
 • Karty: kiedy ukończysz każdą kolekcję kart, otrzymasz spiny jako nagrody.
 • Prezenty z gry: ostatnim, kolejnym sposobem na zdobycie spinów w Coin Master są prezenty, które oferuje sama gra. Sprawdzaj ich oficjalną stronę na Facebooku i swój e-mail, ponieważ możesz otrzymać monety i spiny jako prezenty poprzez te platformy!
Powiązany post  Jak ukryć wioskę w Coin Master

3. Wioski (i ataki)

W porządku, zrozumiałeś już jak działa automat! Teraz porozmawiajmy trochę o wioskach i możliwości ataku.

Jak już wspomnieliśmy, grając na automacie w Coin Master zdobędziesz monety. Dzięki tym monetom będziesz mógł budować i ulepszać swoją wioskę, co jest głównym celem gry.

W tym celu będziesz ulepszał budynki, aż dojdą do 5 startów, a każde ulepszenie jest droższe od poprzedniego. Kiedy uda ci się osiągnąć maksymalny poziom każdego budynku w twojej wiosce, przejdziesz do następnej wioski, gdzie będziesz miał dokładnie ten sam cel: osiągnąć maksymalny poziom!

Najlepszą częścią jest to, że każda wioska jest osadzona w innym miejscu i na innej mapie, co czyni grę o wiele bardziej interaktywną i zabawną.

I oczywiście, używając nagród, które otrzymasz z automatu, będzie można atakować i najeżdżać wioski innych graczy, aby zdobyć więcej monet, a następnie użyć tych monet, aby ulepszyć swoje wioski coraz bardziej!

4. Aspekt społeczny

Jest to rzecz, na której Coin Master skupia się przede wszystkim. W końcu atakowanie przyjaciół może być niezwykle zabawnym zajęciem, ponieważ tworzy przyjazną rywalizację między wami!

Gra zachęca swoich graczy do łączenia się ze swoimi przyjaciółmi za pomocą ich konta na Facebooku od pierwszej chwili, gdy otwierają grę. W rzeczywistości jesteś zachęcany do zapraszania swoich przyjaciół do gry.

Coś, co sprawia, że gra z przyjaciółmi i zapraszanie ich jeszcze lepiej jest to, że dostaniesz nagrody, gdy zaczną grać. Na dodatek, będziesz mógł wysłać im darmowe spiny i monety i otrzymać od nich to samo, jak również dać powtarzające się karty i handlować nimi.

Coś dziwnego jest w tym, że mimo iż gra ma na celu i twierdzi, że jest niezwykle społeczna i że możesz nawet zobaczyć zdjęcie kogokolwiek, kogo atakujesz, po prostu nie możesz komunikować się z innymi graczami z poziomu aplikacji!

Oczywiście, możliwe jest granie jako gość bez łączenia się z mediami społecznościowymi.

5. Karty w grze „Coin Master

Gra posiada karty tematyczne, które gracze mogą (i powinni) zbierać. Karty te są częścią różnych kolekcji, a każda z nich ma w sumie 9 kart. Po skompletowaniu kolekcji otrzymamy nagrody (takie jak zwierzaki, spiny czy dodatkowe monety).

Warto też wspomnieć, że abyś mógł zacząć zbierać monety, musisz odblokować trzecią wioskę. Wcześniej nie będziesz otrzymywał żadnych.

Jak już wspomnieliśmy, możliwe jest wysyłanie kart do znajomych i handel z nimi, co można wykorzystać do znacznie szybszego uzupełniania swoich kolekcji. W rzeczywistości gra poleca specjalną grupę na Facebooku do wymiany kart!

6. Zwierzaki

Zwierzęta są bardzo ważną częścią, jeśli chodzi o postępy w tej grze. Kiedy osiągniesz poziom 3, będziesz mógł zacząć zdobywać zwierzaki w Coin Master. Pomogą Ci one w kilku różnych aspektach i sprawią, że progresja wiosek będzie o wiele bardziej satysfakcjonująca.

Zwierzaki będą zwiększać poziom, odblokowywać więcej umiejętności i staną się znacznie silniejsze. W tym celu należy je ewoluować i karmić, a jedzenie będzie pochodzić ze sklepu, w specjalnych wydarzeniach lub z automatu.

Powiązany post  Co jest po Czerwonym Kufrze i Vikingu w Coin Master?

Istnieją trzy różne zwierzęta domowe z odrębnymi umiejętnościami i celami:

 • Foxy: Foxy, lis, zwiększy procent nagród, które otrzymasz z każdego z twoich raidów poprzez wykopanie czwartej, dodatkowej dziury. Za każdym razem, gdy będzie obecny w raidzie, dostanie punkty doświadczenia;
 • Nosorożec: ma za zadanie pomóc ci w obronie twojej wioski, będąc bardziej skutecznym niż nawet tarcze. Do tego ma szansę zablokować atak wroga i sprawić, że nie stracisz żadnych monet;
 • Tiger: ten pet Coin Master jest idealny, gdy chcesz zaatakować. Używając go, otrzymasz ogromny bonus do każdej nagrody za ataki, a bonus będzie się zwiększał wraz z poziomem peta.

7. Czy muszę coś wydać?

Cóż, to dość… ciekawe pytanie. W końcu aplikacja jest darmowa do pobrania zarówno ze Sklepu Play jak i App Store, ale nie będziesz miał tylu spinów, które możesz wykorzystać bez wydawania ciężko zarobionych realnych pieniędzy.

Aby kupić więcej spinów lub monet, w rzeczywistości będziesz musiał zainwestować, a ta inwestycja nie jest mała.

Poza tym ważne jest, abyśmy wyjaśnili (po raz kolejny), że Coin Master ma bardzo silny aspekt hazardowy, co sprawia, że dla wielu osób jest całkiem możliwe, aby poczuć się zmuszonym do wydania swoich prawdziwych pieniędzy.

Niezwykle ważne jest, aby małe dzieci nie grały w to. W końcu bardzo łatwo mogą rozwinąć problemy z hazardem! To znaczy, że powinieneś zdecydowanie użyć jednej z najlepszych aplikacji kontroli rodzicielskiej i zainstalować kilka dobrych gier dla dzieci, aby twoje małe mogły się trochę pobawić.

Porady i triki, aby odnieść sukces w Coin Master

Mając to wszystko na uwadze, można bezpiecznie powiedzieć, że wiesz już dużo więcej niż większość innych graczy o tym, jak działa gra i na pewno będziesz miał nad nimi przewagę. Jeśli chcesz zwiększyć tę przewagę jeszcze bardziej, sprawdź niektóre z największych wskazówek i triki poniżej, aby osiągnąć sukces w grze!

Cokolwiek zrobisz, NIE oszczędzaj swoich monet!

To może wydawać się niezwykle dziwne, zwłaszcza, że mówimy o grach mobilnych. Przecież najczęściej jest tak, że musimy oszczędzać nasze monety (lub walutę w grze), abyśmy mogli osiągnąć trudniejsze i droższe cele.

I chociaż złote monety są niezwykle ważne w Coin Master, będąc absolutnie podstawowymi, aby rozwijać swoje wioski i ulepszać swoje budynki, gromadzenie ich zawsze będzie miało w tej grze efekt przeciwny do zamierzonego.

Wynika to z faktu, że w grze zawsze będą miały miejsce ataki i naloty, a kiedy one nastąpią, stracisz część swoich monet. To właśnie tutaj pojawia się pomysł, aby nie oszczędzać monet, ponieważ jeśli nie masz nic, ktokolwiek napadnie na ciebie, nie weźmie nic!

Weź udział w wydarzeniach w Coin Master

Gra oferuje wiele różnych wydarzeń, dzięki którym gracze będą mogli dość szybko zaopatrzyć się w różne nagrody. Są one szczególnie dobre dla tych, którzy nie chcą nic wydawać lub chcą wydać jak najmniej prawdziwych pieniędzy.

Wydarzenia te występują dość często i oferują różne nagrody. Jest jeden, który zaoferuje ci wiele zniżek na budowę i ulepszenie twojej wioski, inny, który da ci wiele monet, a nawet jeden, którego nagrodą jest do tysiąca darmowych spinów!

ZAWSZE otrzymuj swój dzienny bonus

Ta wskazówka i triki, które należy stosować w Coin Master i odnieść sukces w grze, jest szczególnie ważna, jeśli chcesz uniknąć wydawania prawdziwych pieniędzy przede wszystkim.

Podobnie jak w przypadku większości innych gier na smartfony, również ta oferuje dzienny bonus, o czym wspomnieliśmy powyżej. Warto wspomnieć, że będzie on dostępny dopiero po przejściu przez wszystkie początkowe wioski.

Dodaj komentarz