10 Mody The Sims 4 Ciąża, której potrzebujesz

The Sims 4 wychodzi od kilku lat i bądźmy szczerzy, ciąża nigdy nie była wystarczająco szczegółowa. Nadal czekam na dużą aktualizację ciąży, aby przyjść do gry, ale nie zamierzam wstrzymywać oddechu.

Dlatego jestem tak wdzięczny, że modderzy istnieją, aby gra była bardziej zabawna i o wiele bardziej interesująca. Te 10 modów sprawi, że twój sim ciąży znacznie bardziej szczegółowe i zachować trochę więcej na palcach, zamiast się nudzić i czekać na dziecko do przybycia.

The Sims 4 Ciąża 10 najlepszych modów

Mega Mod Ciąża

Pierwszy mod na tej liście jest największy, czy można to stwierdzić po nazwie? ArtUrlWW’s Pregnancy Mega Mod dodaje tak wiele do ciąży, że musiał być pierwszy na tej liście.

Porozmawiajmy o niektórych rzeczach, które są dostępne w tym mega-modzie:

  • Możliwość posiadania pięciu bliźniaków lub sześciu bliźniaków
  • Możliwość przerwania ciąży
  • Ustawienie sceny dla swojej ciąży
  • Możliwość zapłodnienia dowolnego Sima
  • Możliwość kontrolowania czasu trwania ciąży
  • Szansa na poronienie
  • Możliwość ustawienia preferencji płci rodziców
  • i wiele więcej

W tym modzie jest tak wiele, że może on naprawdę zmienić ciążę Twojego sima i sprawić, że rozgrywka będzie o wiele przyjemniejsza i bardziej konfigurowalna.

Sprawdź Ciąża Mega Mod!

Ryzykowne Woohoo

Jedną z rzeczy, która może sprawić, że twój sim w ciąży poczuje się bardziej realnie jest to, że nie było to planowane na pierwszym miejscu. Ponieważ naszą jedyną opcją jest woohoo lub próba posiadania dziecka, zawsze wiadomo, czy twój sim może zajść w ciążę.

Powiązany post  Ogromna lista najlepszych mody do The Sims 4

Mod ryzykowne woohoo daje ci szansę na ryzykowne woohoo, gdzie będziesz mieć szansę zajść w ciążę bardziej losowo i możesz zrobić test ciążowy z tym zamiast po prostu starać się o dziecko.

Zawsze uważałem, że jest to bardziej zabawne, gdy można zajść w ciążę bez prób w grze, aby wyglądało to bardziej jak prawdziwe życie.

Sprawdź ryzykowny mod Woohoo!

Tryb ultrasonograficzny

Little Ms Sam’s Ultrasound Scan mod jest naprawdę zabawnym dodatkiem do gry i dodaje trochę realizmu do ciąży twojego sima. W tym modzie będziesz mogła pójść do ginekologa, co jest niezbędną częścią podróży każdej ciężarnej kobiety.

To będzie kosztować twój sim rodzinny §75 i twój sim w ciąży pójdzie i pójdzie przez 60-90 minut. Dowiedzą się, czy mają bliźnięta lub trojaczki oraz jakiej płci są dzieci w ich brzuszku.

Wrócisz do domu z ultradźwiękiem w inwentarzu swojego sima, który można powiesić na każdej ścianie, co sprawia, że ciąża jest o wiele bardziej zabawna moim zdaniem!

Sprawdź tryb ultradźwiękowy tutaj!

Mody Dziecko Prysznic

Naprawdę ważną częścią doświadczenia każdego pierwszego rodzica jest to, że może zorganizować baby shower dla wszystkich swoich rodzin i przyjaciół. Jednak w The Sims 4 brakuje opcji baby shower na naszych spotkaniach towarzyskich.

Na szczęście modderzy zawsze znajdują rozwiązania tych problemów. Brittpinkiesims stworzył Baby Shower Mod, który pozwala na zorganizowanie baby shower zgodnego z grą podstawową, z pracami domowymi i wszystkim, co pomiędzy.

Możesz zdobyć Dziecko Prysznic Mod tutaj!

Stretch marks mod

Jedną z rzeczy, z którą większość kobiet w ciąży boryka się do końca życia są rozstępy, a to nie jest częścią oryginalnej gry sim. Na szczęście, Katybug273 Stretch Marks Mod jest dostępny!

To pozwoli Ci dodać rozstępy do swoich simów w taki sam sposób, w jaki dodasz tatuaż, dzięki czemu Twoje simy w ciąży lub po porodzie wyglądają o wiele bardziej realistycznie.

Powiązany post  Jak zainstalować modyfikacje i zawartość niestandardową Sims 4 (CC)

Sprawdź Stretch Mark Mod!

Natychmiastowa poranna choroba

Niektórzy gracze simów nie lubią wiedzieć od razu, że ich sim jest w ciąży, ale często jest to zrujnowane przez niewygodny moodlet, który simy dostają na kilka godzin przed rzuceniem.

Polar Bear Sims Instant Morning Sickness mod jest prosty i po prostu usuwa niewygodny moodlet z twoich ciężarnych simów. Mogą one nadal mieć poranną chorobę, ale mogą nie być i dowiesz się tylko wtedy, gdy mają moodlet mówiąc jestem w ciąży.

Sprawdź natychmiastową poranną chorobę!

Mod Pracujące kałuże

Ten mod może brzmieć głupio dla niektórych, jednak przerwanie wody u ludzi jest czymś, co zdarza się w wielu ciążach, więc może naprawdę dodać trochę realizmu!

Mod Kałuża pracy stworzony przez Polar Bear Sims jest fantastycznym i prostym modem, który sprawi, że Twój sim będzie wyglądał jak ładna kałuża, gdy pójdzie do pracy, tak jak gdyby ich wody pękały.

Sprawdź mod Kałuża pracy!

Entuzjaści nastrojów w ciąży

Wydaje się, że każdy sim w grze będzie generalnie zadowolony z zajścia w ciążę, chyba że ma cechę nienawidzącą dzieci. Nie jest to zbyt realistyczne, większość osób, które zajdą w ciążę, nie będzie od razu z tego zadowolona.

ZafiSims Pregnancy Mood Buffs mod pozwala twoim simom czuć się smutnym, zakłopotanym, spiętym, niekomfortowym lub złym z powodu ich ciąży!

Sprawdź bufory nastroju w ciąży tutaj!

Dłuższa / krótsza ciąża mod

Dla wielu simów, czas trwania ciąży nie jest wystarczający. Albo jest za długi, albo za krótki. Niektórzy z nas nie mogą się doczekać, a niektórzy chcą kochać ten moment.

Na szczęście Havem stworzył mod, który zmieni długość ciąży Twojego sima i pozwoli Ci kontrolować jej długość.

Sprawdźcie ten tryb!

Powiązany post  Jak zainstalować modyfikacje i zawartość niestandardową Sims 4 (CC)

Skrawek życia

Ok. Slice of Life nie jest tak naprawdę modem skupionym na ciąży, ale jest naprawdę świetny, aby uczynić twoją grę bardziej realistyczną i sprawić, że będzie bardziej zabawna.

Kawaii Stacie’s Slice of Life to mod, który skupia się tylko na tym, aby Twoja gra była bardziej realistyczna. Dodaje takie rzeczy jak zmiana wyglądu, gdy doświadczasz różnych emocji, możliwość upicia się i wiele innych.

Część, która moim zdaniem doda realizmu do podróży osoby do ciąży to fakt, że twoje simy mogą mieć okresy, co jest częścią życia większości kobiet.

Sprawdź Slice of Life tutaj!

Ostatnie przemyślenia

Ciąża jest naprawdę nudna w The Sims 4, jeśli jesteś graczem waniliowym, na szczęście ci modderzy istnieją, aby stworzyć zawartość, którą wszyscy potrzebujemy i zasługujemy. Jeśli któryś z tych modów już nie działa lub ta lista jest nieaktualna, zostaw mi komentarz, a na pewno ją zaktualizuję!

Czy są też jakieś mody ciążowe w The Sims 4, które chciałbyś, aby istniały? Zawsze lubiłam słuchać marzeń ludzi o grze.

więcej mody do the sims 4