Jak Zdobywac Gwiazdki w Coin Master

Wydaje się, że w Coin Masterze jest wiele dociekliwości na temat gwiazd. Wielu początkujących chce wiedzieć jakie jest ich znaczenie i jak je zdobyć. Zanim przejdę do szczegółów, pozwól mi powiedzieć, że za każdy przedmiot, który zbudujesz w wiosce, otrzymasz gwiazdkę. A do budowy każdej z tych wiosek potrzebne są monety. Możesz sprawdzić ile monet potrzebujesz do zbudowania każdej wioski odwiedzając Coin Master Village Cost List tutaj.

Aby uzyskać informacje na temat gwiazd w Coin Master i jak je zdobyć, czytaj dalej…

Codzienna Aktualizacja Darmowe Spiny Coin Master

Dlaczego potrzebujesz gwiazd w Coin Master?

Początkowo gwiazdy w Coin Master nie miały większego znaczenia, poza tablicą liderów. Jednak wszystko się zmieniło, gdy do gry wprowadzono nową funkcję Karty do skrzyń.

Jeśli chodzi o tablicę liderów, gracz z największą ilością gwiazdek pojawił się na górze, a ten z najmniejszą ilością gwiazdek na dole. Aby sprawdzić, jak wypadasz na tle swoich przyjaciół, rodaków i innych graczy z całego świata, wystarczy otworzyć menu w Coin Master i kliknąć na Leader Board.

Ponadto, wraz z wprowadzeniem funkcji Karty na skrzynie, nie jest możliwe, abyś wymieniał swoje zduplikowane karty na skrzynie, a liczba gwiazdek, które noszą Twoje zduplikowane karty, wskazuje liczbę kart, które musisz wymienić na skrzynie.

Jak zdobyć gwiazdki?

Jest kilka sposobów na zdobycie gwiazdek w grze Coin Master i oto niektóre z nich:

Budowanie przedmiotów w wioskach

Jednym z najbardziej oczywistych sposobów na zdobycie gwiazdek w Coin Master jest budowanie przedmiotów w wioskach. Za każdy przedmiot, który zbudujesz w wiosce, zdobędziesz 1 gwiazdkę.

Powiązany post  Czy są kody do Coin Master

Zdobądź nową kartę w swojej kolekcji

Drugim sposobem na zdobycie większej ilości gwiazdek jest zdobycie nowej karty w swojej kolekcji. Dzieje się tak, gdy kupujesz skrzynie. Muszę tutaj wspomnieć, że wartość kart waha się pomiędzy 1 a 5 gwiazdkami. Innymi słowy, minimalna wartość karty to 1, a maksymalna to 5.

Ulepszaj swoje zwierzaki

Ostatnim sposobem na zdobycie większej ilości gwiazdek jest ulepszanie swoich zwierzaków. Za każde ulepszenie otrzymujesz określoną liczbę gwiazdek. Im bardziej ulepszasz swoje zwierzęta, tym więcej gwiazdek możesz otrzymać.

Czy są jakieś korzyści z gwiazdek w Coin Master?

To oczywiste, że więcej gwiazdek pomoże ci wspiąć się w górę w rankingu.

Poza tym, im więcej gwiazdek zbierzesz, tym większe są Twoje szanse na zdobycie brakujących kart.

Ponadto, gdy gracze grają w zespole, właściciel zespołu może ustalić wymaganą liczbę gwiazdek jako próg, aby zakwalifikować się do bycia członkiem zespołu. W związku z tym, aby zostać częścią zespołu, musisz zdobyć określoną liczbę gwiazdek.

Poza tym, liczba gwiazdek, które posiadasz, pokazuje tylko Twoją rangę w Coin Master.

Ile masz gwiazdek?

Jestem pewien, że teraz chcesz sprawdzić ile masz gwiazdek. Aby to zrobić, przejdź do Menu i kliknij na LeaderBoard, aby dowiedzieć się, na czym stoisz!

Dodaj komentarz