Coin Master Levels i Wioska ( Przewodnik ostateczny)

Rozważ swoje marzenie się spełnia, jeśli jesteś jednym z tych graczy, którzy zamierzają zbudować swoją wymarzoną wioskę, aby doświadczyć wiejskiego życia. Życie w miastach toczy się bardzo szybko, nawet ludzie nie mają wystarczająco dużo czasu, aby spędzać czas z rodzinami i przyjaciółmi. Dlatego Coin Master przynosi bajeczną rozgrywkę, która zapewni Ci rozrywkę, oferując możliwość zbudowania wioski, w międzyczasie bawiąc się z przyjaciółmi i innymi graczami online. Tak więc, aby podwoić zabawę, musisz dowiedzieć się, jak grać w Coin Master Levels, aby pozostać na dłużej.

Jeśli nie jesteś zaznajomiony z grą wideo Coin Master wydaną przez Moon Active for Mobile.

Grafika i ścieżki dźwiękowe gry są po prostu pyszne, a gra przynosi dziesiątki pięknych wysp do twojej dłoni. Na początku, czy jesteś noob lub pro; to nie ma znaczenia.

W miarę przechodzenia gry, poziom trudności zaczyna wzrastać i w tym momencie zdajesz sobie sprawę, że powinieneś był zacząć pracować nad swoimi umiejętnościami na początkowych poziomach.

Poziomy i wioski Coin Master

Jeśli chcesz wiedzieć, jak wiele jest trudnych poziomów Mistrza Monety i jak opanować Poziomy Mistrza Monety, aby pozostać na nich długo, to jesteś we właściwym miejscu, gdzie przedstawiamy Ci poziomy Mistrza Monety oraz Wioski.

Przed rozpoczęciem należy pamiętać, że istnieje kilkadziesiąt wiosek. Każda wioska posiada pięć przedmiotów, a w każdej wiosce możesz budować różne struktury.

Powiązany post  Czy Gra Coin Master Uzaleznia

Warto wiedzieć, że każda wioska jest poziomem, który gracz musi ukończyć, ogłaszając się mistrzem.

Wioski mistrzów monet

Po pierwsze, powinieneś wiedzieć o wioskach, które mają różne tematy i elementy dekoracyjne. Musisz zbudować tam swoje ulubione budowle, aby je udekorować i zdobyć punkty. Oprócz budowania, musisz znaleźć sposób na obronę swojej wioski przed innymi.

Budowanie wioski nie jest możliwe bez użycia monet, które możesz zdobyć kręcąc automatem lub łupiąc innych graczy.

Co więcej, gra przyznaje Ci na początku limitowane spiny, a gdy się skończą, musisz chwilę poczekać, aby poprosić swoich znajomych korzystających z Social Media o wysłanie Ci ich w prezencie. Uderz w przycisk spin, aby uruchomić maszynę i pozostawić wszystko na swoim losie, aby zobaczyć konsekwencje.

Rzeczywiście, za granie więcej dostaniesz więcej nagród i bonusów. Dlatego powinieneś odblokować nowe wyspy, aby zarobić więcej monet i diamentów, aby odblokować różne przedmioty i elementy dekoracyjne. Uczyń swoją wioskę piękną i pochwal się swoimi umiejętnościami.

Poziomy Mistrza Monet, na których warto pozostać

Być może wiesz, że poziomy wioski w grze wideo Coin Master stale utrzymują skoki. Prawie, gra zawiera ponad 324 wioski i każda z nich ma unikalne tematy i nazwy.

Zebraliśmy listę nazw wiosek; niektóre z wybitnych nazw są następujące:

  • Na Wschód
  • Dziki Zachód
  • Dżungla
  • Jurrasic Vile
  • Egipskie piramidy
  • Ryżowy Rolnik
  • Warsztat mechaniczny
  • Pole golfowe
  • Król Artur

Warto wiedzieć, że osiągnięcie kolejnego poziomu w Coin Master nie jest łatwym zadaniem. Ponieważ każda wioska kosztuje Cię prawie tyle samo Twoich monet.

Dlatego powinieneś być zawsze gotowy do zbudowania stosu monet przy użyciu darmowych spinów. Nie znajdziesz wszystkich wiosek odblokowanych na raz, będą one odblokowywane krok po kroku; więc kontynuuj postęp w grze, aby ciągle odblokowywać nowe wyspy.

Powiązany post  Jak Zdobywac Gwiazdki w Coin Master

Jak zdobywać monety za darmo?

Każdy wie, że Monety są walutą w grze, którą gracze muszą zdobyć, aby kupić przedmioty w grze. Te przedmioty mogą być domem, posągiem i innymi rzeczami.

Podczas kręcenia automatami zarobisz mnóstwo monet, gdy wszystkie trzy bębny zatrzymają się na monetach; jednak masz możliwość zaatakowania przeciwników, gdy otrzymasz młoty na trzech bębnach.

Wniosek

Coin Master Levels to gra przygodowa, która polega na tym, że uderzasz w przycisk spinu tyle razy, ile pozwala ci na zdobycie niesamowitych nagród.

Czasami nagradza cię młotami, monetami, workami lub tarczami. Każda nagroda ma swoje unikalne właściwości i może pomóc Ci uczynić swoją wioskę zaawansowaną.

Dlatego też, powinieneś ciągle uderzać w przycisk, aby ciągle wygrywać; w międzyczasie, ciesząc się elegancką grafiką i ścieżką dźwiękową.

Wszystko nie jest odblokowane na początku, wymaga odblokowania dodatkowych przedmiotów i spełnienia wymagań.

Atakowanie innych i grabież monet; w międzyczasie kopanie, aby odkryć skrzynie ze skarbami, to czynności wypełnione zabawą. Nie możesz atakować innych, jeśli mają już zainstalowane tarcze na kilka tur.

Najczęściej zadawane pytania o Poziomach Mistrza Monet

Przeczytaj ten dział FAQ, aby dowiedzieć się o zadawanym pytaniu. Daj swoją opinię w sekcji komentarzy.

Ile jest poziomów w grze Coin Master?

W ostatniej aktualizacji Mistrza Monet jest 472 poziomów. Wraz z postępem poziomów, będzie trudniej o wyzwania.

Jaki jest ostatni poziom Mistrza Monet?

472 jest ostatnim poziomem w Coin Master od aktualizacji ze stycznia 2023 roku.

Jakie są poziomy boom na coin master?

Jest to wioska, w której masz większą szansę na zdobycie złota lub rzadkości niż inni. W wiosce boom gracze chcą zostać trochę dłużej niż normalnie. Możesz sprawdzić listę wiosek boom w tym artykule.

Jakie poziomy w coin master są najlepsze do kupowania skrzyń?

Najlepsze poziomy w coin master do kupowania skrzyń są podane poniżej:

Powiązany post  Crazy Games: Spojrzenie na ekscytujący świat gier online

Wioska 5, Wioska 10, Wioska 13, Wioska 15, Wioska 22, Wioska 27, Wioska 34, Wioska 37, Wioska 45, Wioska 49, Wioska 57, Wioska 65, Wioska 69, Wioska 83, Wioska 87, Wioska 90, Wioska 93, Wioska 98, Wioska 105, Wioska 107.

Ile wiosek znajduje się w Coin Master?

Po ostatnich aktualizacjach w Monet Master są 472 wioski.

Czy można ukryć swoją wioskę w serwisie coin master?

Używając trybu ducha w Monet Master możesz ukryć swoją wioskę. Dowiedz się więcej o trybie ducha w Monet Master.

Dodaj komentarz