Daj Simom wymarzony dom jako dekorator wnętrz

Prezentowane przez EA GameChangers. Wymaga dodatku The Sims 4 Dream Home Decorator.

Czas przetestować swoje umiejętności budowlane i pomóc Twojemu Simowi w rozwoju kariery, gdy starają się zostać dekoratorem wnętrz. Jak na ironię, to ty będziesz pracować, podczas gdy oni będą podrygiwać z klientami, aby uzyskać lepszą ocenę wydajności. W ich oczach to raczej kolaboracja… Oni mówią, a ty budujesz. Sprawa? Sprawa!

Posiadanie umiejętności ludzkich i pewnej wizji artystycznej doprowadzi do świetlanej przyszłości i możliwego uznania. Możesz zacząć od prostych remontów domu, ale w końcu przy wystarczająco ciężkiej pracy, więksi Klienci i Budynek mogą zdobyć uznanie, na które zasługujesz!

Przygotuj się do pracy jako projektant wnętrz

Odbierz telefon i wybierz karierę dekoratora wnętrz, aby rozpocząć. Mamy dla Ciebie kilka wskazówek i wskazówek, które ułatwią Ci zdobycie promocji.

Zwiększ poziom umiejętności Charyzma

Rozmawiaj z innymi Simami lub zwierzakami, a jeśli Twój Sim jest nieobliczalny, rozmawiaj ze swoim otoczeniem. Użyj lustra, aby ćwiczyć mowę.

Wybierz pomocną aspirację

Skoro Twój Sim będzie musiał używać płynnej rozmowy, aby zyskać dobrą stronę swoich Klientów, dlaczego nie skorzystać z okazji, by pracować nad aspiracją Przyjaciele Świata?

Idź do pracy z pozytywnymi emocjami

Wybierz odpowiednie cechy, aby Twój Sim dość łatwo otrzymał szczęśliwe wzmocnienie. Upewnij się, że Twoje potrzeby są prawie maksymalne lub możesz pracować w domu.

Wybierz właściwe cechy

Pomocne jest wybranie odpowiednich cech do pracy. Zwiększy to szczęście Twojego Sima podczas pracy.

Ambitny

Ci Simowie zdobywają potężne nastroje z sukcesów w karierze, negatywne nastroje z porażek w karierze i mogą się denerwować, jeśli nie zostaną awansowani.

Towarzyski
Ci Simowie zyskują potężne nastroje dzięki przyjaznej socjalizacji, ich potrzeby społeczne szybko zanikają i zyskują więcej negatywnych nastrojów, gdy ich potrzeby społeczne są niskie.

Zadufany w sobie
Ci Simowie wydają się być pewni siebie.

Promocje kariery
Bycie dekoratorem wnętrz to aktywna kariera, co oznacza, że ​​będziesz grał jako Twój Sim, gdy ten pracuje. Teraz, gdy jesteś gotowy, aby zacząć, nadszedł czas, aby poszukać koncertów i popracować nad awansem. Pozytywne ukończenie koncertów przyczyni się do awansu na wyższy poziom kariery. Każdy poziom kariery odblokowuje więcej rodzajów występów do wyboru.

Użyj kodów, aby wyrównać karierę dekoratora wnętrz

Możesz także użyć kodu, aby dać swojemu Simowi awans w karierze dekoratora wnętrz. Upewnij się, że test testingcheats true cheat jest włączony, a następnie wprowadź następujące informacje:

careers.promote InteriorDecorator

1 – Konsultant ds. Kolorów Wnętrz
Marzenie Twoich Simów o przejęciu czyjegoś budynku i przeprojektowaniu go w zabawny sposób zaczyna nabierać kształtu. Każdy nowy dom, do którego wchodzą, jest jak puste płótno, gotowe do wypełnienia nowymi i interesującymi stylami wystroju.

2 – Technik projektowania wnętrz
Szalone kolory, zwariowane pomysły, klienci mają dziwne prośby. Dobrze, że Twój Sim przyjmie te prośby i urzeczywistni je. Mimo, że ich kariera jest wciąż wczesna, istnieje duży potencjał kreatywności z nowymi Klientami.

§ Premia 370
Wydania magazynów wnętrzarskich w poczcie
3 – Kierownik przestrzeni
Twój Sim rozwija się na świecie tak bardzo, że pojawiają się nowe możliwości!

§ Bonus 485
Dwa kombinezony w aplikacji Stwórz Sima

4 – Konsultant dekoratorski
Wraz z tą promocją wzrasta liczba simoleonów i trochę więcej szacunku na świecie. Dla odmiany klienci wysłuchają Twoich pomysłów, a nie będą drwić!

§ 600 premii
Omów interakcję z najnowszymi trendami

5 – Planowanie przestrzeni budynku

Twój Sim rozwija się na świecie tak bardzo, że pojawiają się nowe możliwości! Mogą teraz przyjmować koncerty z miejsc komercyjnych. Z obiektami komercyjnymi wiąże się potencjalnie wyższe wynagrodzenie i różne rodzaje zadań.

§ 765 premia
Wzory i kształty – nowoczesny dywan
6 – Organizator domu
Niektóre przynoszą szczęście, inne przynoszą smutek… organizuj swoje życie według trzech prostych zasad swoich Simów: 1. Czy to bezpieczne? 2. Czy wygląda fajnie 3. Czy Klientowi się spodoba? Słowa, którymi należy żyć.

§ 900 premii
Spódnica projektanta wnętrz w aplikacji Stwórz Sim
7 – Dekorator wnętrz
Udało Ci się! To jest oficjalne; wizytówka brzmi „Dekorator domu”, a wraz z tytułem pojawia się cała moc naprawy tych smutnych, maleńkich pomieszczeń mieszkalnych.

§ 1.215 premii
Kamizelka zapinana na guziki w aplikacji Stwórz Sima
8 – Biznesowy Projektant Wnętrz
Twoi Simowie zostali oficjalnie docenieni za wizję projektową i doświadczenie w dziedzinie biznesu. Wynagrodzenie jest oczywiście całkiem niezłe, ale też potencjał; większa liczba Klientów i większa rozpoznawalność może pomóc osiągnąć jeszcze wyższe niż dotychczas.

§ 2.100 premii
Napisz interakcję z artykułem o dekoratorze wnętrz
9 – Projektant wnętrz
Niezależnie od tego, czy jest to biuro domowe, biurowiec, czy w ogóle nie jest to biuro, Twój Sim może z niego ozdobić cegłę. Tytuł mówi wszystko: „Projektant wnętrz”. Żaden inny kwalifikator – mogą zrobić wszystko!

§ 2.500 premii
Zaproponuj interakcję z odważnymi pomysłami na metamorfozę domu
10 – Certyfikowany Projektant Wnętrz
Twój Sim awansuje na świecie tak bardzo, że pojawiają się nowe możliwości

się! Mogą teraz przyjmować koncerty z miejsc komercyjnych. Z obiektami komercyjnymi wiąże się potencjalnie wyższe wynagrodzenie i różne rodzaje zadań.

§ Bonus 3.150
S.I.Mac P.R.O. Laptop

Jak zapisać się na koncerty

Gdy po raz pierwszy rozpoczniesz karierę dekoratora wnętrz, Twój Sim automatycznie dołączy do agencji, aby szukać koncertów. Możesz wybrać zadanie dla swojego Sima, otwierając interfejs kariery, a następnie kliknij przycisk, który wygląda jak schowek z małym znacznikiem wyboru. Każdy poziom kariery odblokowuje więcej rodzajów występów do wyboru, a niektóre z nich zostaną otwarte w zależności od wyników pracy i reputacji Twoich Simów.

Wskazówka: koncerty wygasają do końca dnia lub gdy skończysz je wcześniej. Dzięki takim ramom czasowym możesz zagrać jeden koncert każdego dnia!

Zakończ swoje zadania, aby pomyślnie ukończyć koncerty

Po zaakceptowaniu koncertu otrzymasz listę zadań, które musisz wykonać. Jest termin, więc upewnij się, że przeprowadzisz wywiad z klientem, aby odkryć jego upodobania i antypatie, abyś mógł zacząć budować.

Odwiedź parcelę dla Klienta

Koncerty rozpoczną się o 9 rano i zakończą o 9 wieczorem. Partię Klienta można odwiedzać tylko w godzinach koncertu. Jak tylko nadejdzie początek koncertu, pojawi się wyskakujące okienko z pytaniem, czy chcesz iść na parking dla Klienta. Możesz iść ze swoim Simem lub wysłać go samodzielnie.

Poznaj Klienta

Będąc przyjaznym w stosunku do klienta, uzyskasz możliwość zapytania go o jego upodobania i antypatie. To da ci wyobrażenie o tym, jak chciałby wyglądać remont lub dodatek. Zapytaj ich o ulubione kolory lub styl wystroju, który lubią. Poznając preferencje swojego Klienta, łatwiej będzie Ci pomyślnie ukończyć koncert.

Wskazówka: Odeślij swoich Klientów dopiero po zakończeniu rozmowy kwalifikacyjnej. Teraz czas zabrać się do pracy!

Zrób przed zdjęciami

Czas zrobić kilka zdjęć przed zdjęciami! Kliknij podłogę, kamerę w ekwipunku lub telefon, aby zrobić kilka ujęć. Później będziesz mógł umieścić obok siebie przed i po, co jest naprawdę zabawne. Gdy zdjęcia pojawią się w ekwipunku Twoich Simów, możesz je zachować i stworzyć dla siebie portfolio.

Wejdź w tryb budowania i dokonaj remontów

Po opuszczeniu przez Klientów nowego panelu informacyjnego pojawi się w lewym górnym rogu ekranu. Możesz zobaczyć takie rzeczy, jak budżet, to, co lubisz i nie lubi, a także ograniczenia i wymagania związane z koncertem. Wejdź w tryb budowania, aby rozpocząć remont!

Wskazówka: jeśli klikniesz ikony Lubię i Nie lubię na panelu, pokażą Ci się obiekty Buduj i kupuj, które będą odpowiadać Twojemu klientowi.

Użyj kodów, aby zwiększyć (lub obniżyć) swoją reputację i wydajność

Możesz użyć kodów, aby zmienić swoją reputację i wartości wydajności. Te kody wymagają modu, aby działały, gorąco polecamy Wszystkie kody Mod od TwistedMexi.

stats.set_stat statistic_Career_InteriorDecorator_Reputation 100
stats.set_stat statistic_Career_Performance 100

Aby zobaczyć wyniki dwóch kodów, musisz najpierw przejść przez ekran ładowania. Odwiedź inną partię, aby poprawnie załadować rzeczy.