Istnieje wiele sposobów na usunięcie pieniędzy w The Sims 4. Nie zawsze jest to konieczne, że będziesz używał cheatów. Z czasem zgromadzisz tyle pieniędzy, że będziesz mógł kupić cały kraj, 10 razy. Oczywiście siedzenie z 10 zylionami Simoleonów może być trochę nudne.

Czasami bycie tak bogatym jest po prostu irytujące, łamie immersję. Ten poradnik pomoże Ci jak pozbyć się pieniędzy, szybko i skutecznie.

Istnieje wiele sposobów, aby usunąć pieniądze w tej grze, na przykład, kupując ubrania. A mówiąc o ubraniach, sprawdź ten post, aby znaleźć najlepsze mody odzieżowe dla Twoich Simów!

Pozbywanie się przez konsolę Kody

Oczywiście, jest to najłatwiejsza rzecz do zrobienia w grze. Usuwanie pieniędzy za pomocą kody konsolowych pomoże ci skutecznie pozbyć się pieniędzy, łamiąc zasady gry za pomocą kody the sims 4.

Aby usunąć pieniądze w The Sims 4 za pomocą poleceń konsoli, po prostu naciśnij jednocześnie CTRL + SHIFT + C, aby podciągnąć panel. Wprowadź testingcheats true, aby aktywować kody, a następnie wpisz money X (X odpowiada ilości pieniędzy, jaką będziesz chciał mieć, niezależnie od tego, czy będzie to 0 czy 9 yotillionów)pozwalają na zrzucenie pieniędzy w plikach gry.

Na przykład, wpisanie money 12000 da ci 12000 Simoleonów. Możesz nawet wpisać money 0, aby zredukować całe swoje fundusze do zera.

Sims 4 Usuń pieniądze Poradnik Kupowanie drogich przedmiotów i płacenie rachunków

Jest to dość powszechna rzecz do zrobienia. Nawet jeśli nie grasz w Sims 4, jeśli kupujesz rzeczy, to przepalasz swoje pieniądze. Możesz to robić również w The Sims 4, a jednym z najlepszych sposobów na pozbycie się pieniędzy jest kupowanie drogich przedmiotów, a następnie ich spalanie. Powtórz ten sam proces, aby uzyskać maksymalną stratę pieniężną.

Jak oswoić królika? 15 Sprawdzony...
Jak oswoić królika? 15 Sprawdzonych Sposobów Na Zaprzyjaźnienie Się

Możesz również kupić tony przedmiotów użytkowych i przenieść się do większego domu, aby wydać więcej na prąd i inne rachunki towarzyszące życiu w luksusie.