jak usunąć pieniądze w the sims 4

Istnieje wiele sposobów na usunięcie pieniędzy w The Sims 4. Nie zawsze jest to konieczne, że będziesz używał cheatów. Z czasem zgromadzisz tyle pieniędzy, że będziesz mógł kupić cały kraj, 10 razy. Oczywiście siedzenie z 10 zylionami Simoleonów może być trochę nudne.

Czasami bycie tak bogatym jest po prostu irytujące, łamie immersję. Ten poradnik pomoże Ci jak pozbyć się pieniędzy, szybko i skutecznie.

Istnieje wiele sposobów, aby usunąć pieniądze w tej grze, na przykład, kupując ubrania. A mówiąc o ubraniach, sprawdź ten post, aby znaleźć najlepsze mody odzieżowe dla Twoich Simów!

Pozbywanie się przez konsolę Kody

Oczywiście, jest to najłatwiejsza rzecz do zrobienia w grze. Usuwanie pieniędzy za pomocą kody konsolowych pomoże ci skutecznie pozbyć się pieniędzy, łamiąc zasady gry za pomocą kody the sims 4.

Aby usunąć pieniądze w The Sims 4 za pomocą poleceń konsoli, po prostu naciśnij jednocześnie CTRL + SHIFT + C, aby podciągnąć panel. Wprowadź testingcheats true, aby aktywować kody, a następnie wpisz money X (X odpowiada ilości pieniędzy, jaką będziesz chciał mieć, niezależnie od tego, czy będzie to 0 czy 9 yotillionów)pozwalają na zrzucenie pieniędzy w plikach gry.

Na przykład, wpisanie money 12000 da ci 12000 Simoleonów. Możesz nawet wpisać money 0, aby zredukować całe swoje fundusze do zera.

Sims 4 Usuń pieniądze Poradnik Kupowanie drogich przedmiotów i płacenie rachunków

Jest to dość powszechna rzecz do zrobienia. Nawet jeśli nie grasz w Sims 4, jeśli kupujesz rzeczy, to przepalasz swoje pieniądze. Możesz to robić również w The Sims 4, a jednym z najlepszych sposobów na pozbycie się pieniędzy jest kupowanie drogich przedmiotów, a następnie ich spalanie. Powtórz ten sam proces, aby uzyskać maksymalną stratę pieniężną.

Możesz również kupić tony przedmiotów użytkowych i przenieść się do większego domu, aby wydać więcej na prąd i inne rachunki towarzyszące życiu w luksusie.