The Sims 4 Jak aplikować na uniwersytet

Aplikowanie na uniwersytet to jeden z najbardziej stresujących momentów w życiu wielu młodych dorosłych i może być taki sam w The Sims 4. Musisz podjąć tak wiele decyzji dotyczących tego, do której szkoły będziesz uczęszczać i dokąd się udasz. żyj, że to wszystko może być trochę przytłaczające.

Ten przewodnik zagłębi się w proces aplikowania na uniwersytet w The Sims 4 i nauczy Cię dokładnie, jak aplikować, aby osiągnąć maksymalny sukces.

Jeśli tu jesteś, zakładam, że przeczytałeś już nasz artykuł na temat stypendiów i złożyłeś wniosek o wszystkie odpowiednie stypendia dla swojej karty SIM. Jeśli nie, udaj się tam teraz i usuń to z drogi, zanim twoja sim złoży wniosek.

Jak złożyć wniosek

Zanim złożysz wniosek o przyjęcie na uniwersytet, Twój Sim może uznać za pocieszające, aby przeprowadzić pewne badania na dwóch uniwersytetach na komputerze, zanim złoży podanie, aby wiedzieć, czy idą do właściwej szkoły.

Możesz również wysłać wiadomość e-mail do swojego byłego doradcy zawodowego, który udzieli Ci informacji na temat stypendiów.

Istnieją dwa sposoby aplikowania na uniwersytet w The Sims 4, pierwszy to kliknięcie na swoją skrzynkę pocztową, a drugi to skorzystanie z komputera. Przycisk aplikowania na uniwersytet znajdziesz w menu uniwersytetu dla obu.

Wysłanie aplikacji na uniwersytet będzie kosztować twojego Sima §75, co nie jest skandaliczne i jest dostępne dla większości rodzin simów. Po wysłaniu musisz po prostu usiąść i poczekać co najmniej dzień, zanim się dowiesz.

Twój list akceptacyjny przyjdzie pocztą następnego dnia, jeśli nie, możesz również sprawdzić status swojej aplikacji na komputerze w menu uczelni.

Bez względu na wszystko, twój Sim zostanie zaakceptowany na wszystkich normalnych stopniach w grze. Istnieją jednak wyróżnione stopnie, w których zostaniesz odrzucony, chyba że masz wymagane umiejętności.

Kiedy otrzymasz list akceptacyjny pocztą, możesz poczekać lub natychmiast zapisać się do szkoły. Twój list akceptacyjny pokaże każdy program, do którego zostałeś przyjęty z obu uniwersytetów, więc teraz nadszedł czas, aby podjąć decyzję o tym, dokąd chcesz się udać.

Jak się zapisać

Kiedy Twój Sim w końcu otrzyma list akceptacyjny po całym dniu oczekiwania, może teraz zapisać się do szkoły i rozpocząć przygodę.

Możesz zapisać się na uniwersytet, korzystając z tego samego menu, w którym aplikowałeś, na komputerze lub w skrzynce pocztowej. Kiedy klikniesz zapisz się na uniwersytet, zobaczysz duże wyskakujące okienko, które poprowadzi Cię przez proces wyboru szkoły, wyboru dyplomu, decydowania, gdzie mieszkać i jak za to zapłacić. Przejdźmy do wszystkich z osobna.

Wybór szkoły

W The Sims 4: Odkryj Uniwersytet do wyboru są 2 oddzielne uniwersytety, z których oba mają swoje zalety, jeśli zostaniesz przyjęty na jeden z ich wyróżniających się stopni.

Obie szkoły będą oferować każdy regularny kierunek, dzięki czemu możesz iść tam, gdzie chcesz, jeśli twój Sim nie chce się wyróżniać. Będą jednak mieli określone wyróżnione stopnie, które są dostępne tylko w jednej szkole.

Możesz wybrać dowolną szkołę i możesz zmienić szkołę po zakończeniu semestru, jeśli wybierzesz!

Wybór stopnia

Drugą i prawdopodobnie najważniejszą decyzją, jaką podejmie Twój Sim, jest to, jaki stopień wybierze dla swojej przyszłości. Jest to również strona, na której wybierzesz swoje zajęcia i ile masz zamiar wziąć.

Ważne jest, aby upewnić się, że wybrany stopień będzie pasował do kariery, której będzie chciał Twój Sim w przyszłości. Możesz przeczytać to w szczegółach dla każdego kierunku i powie ci dokładnie, które kariery będą iść z jakim stopniem.

W tym momencie nadal masz możliwość cofnięcia się i wybrania przeciwnego uniwersytetu, aby sprawdzić, czy lepiej pasuje do twojej karty SIM.

Po wybraniu pożądanego stopnia Sima mogą teraz wybrać, ile zajęć ma wziąć udział. To naprawdę ważna decyzja, ponieważ zespół Sims bardzo utrudnił zabranie pełnego obciążenia klasowego 4 klas, jeśli chcesz dobrze sobie radzić.

Jeśli Twój Sim chce prowadzić kwitnące życie towarzyskie i dołączyć do organizacji lub tajnego stowarzyszenia, może chcieć wziąć 2 lub 3 zajęcia, aby mieć więcej wolnego czasu. Twój Sim potrzebuje 12 punktów, aby ukończyć studia, więc musisz również zdecydować o tym, w zależności od tego, jak długo chcesz być w szkole, przy czym każdy semestr trwa 5 dni roboczych.

Możesz także wybrać fakultatywne, które wliczają się do twojego stopnia naukowego, ale nie są zajęciami z twojego kierunku. Możesz wybrać, która to klasa, a te klasy dadzą Twojemu Simowi dodatkowe umiejętności w zależności od wybranej klasy. Na przykład możesz wybrać klasę dotyczącą gotowania i zdobyć umiejętność gotowania!

Wybór miejsca zamieszkania

Trzecią decyzją, którą musi podjąć Twój Sim, jest to, gdzie będzie mieszkać podczas nauki. Mają kilka opcji i mogą wybrać życie w dowolnym świecie, nie tylko w Britechester.

Pierwsza opcja polega na tym, aby Twój Sim został w swoim obecnym domu, nie będzie to kosztować Twojego Sima żadnych pieniędzy i pozwoli mu mieszkać z mamą i tatą podczas uzyskiwania dyplomu.

Drugą opcją jest przeniesienie się do innego domu poza kampusem w dowolnym świecie. Możesz wybrać mieszkanie w San Myshuno lub w wampirzym świecie Forgotten Hollow, to zależy wyłącznie od Ciebie. Jednak musisz być w stanie sobie na to pozwolić, ponieważ kredyty studenckie nie dotyczą tego.

Na koniec masz możliwość wyboru mieszkania uniwersyteckiego. Możesz przenieść się do akademika, w którym będziesz mieć mnóstwo współlokatorów, lub wybrać jedną z mniejszych działek mieszkaniowych na terenie kampusu, gdzie będziesz mieć tylko kilku współlokatorów.

Każda z tych opcji mieszkaniowych na Uniwersytecie będzie kosztować inną kwotę, więc pamiętaj, aby wziąć to pod uwagę przy swojej decyzji.

Płacenie czesnego

Twoja czwarta i na szczęście ostateczna decyzja to sposób, w jaki zamierzasz zapłacić za czesne na uniwersytecie. Jest to również ekran, który pokaże Ci, ile będzie Cię kosztować każda lekcja, a także ile płacisz za mieszkanie.

Jeśli złożyłeś wniosek o stypendia, pojawią się one również tutaj i zostaną odliczone od całkowitego kosztu. Jeśli twoje stypendia nie pokryją całkowitych kosztów szkoły, będziesz musiał podjąć decyzję.

Twój Sim może zdecydować się na opłacenie czesnego ze środków gospodarstwa domowego lub może zdecydować się na zaciągnięcie pożyczki studenckiej. Pożyczki te muszą zostać spłacone, począwszy od momentu, w którym twój sim skończy szkołę, a także naliczane są odsetki od tych pożyczek, jeśli ich nie spłacisz, przyjdzie po ciebie sprzedawca.

Końcowe przemyślenia

Twoja sim jest w końcu zapisana na uniwersytet! Czy jesteś podekscytowany? Będziesz się świetnie bawić. Jeśli jest coś, co uważasz, że przegapiliśmy, daj nam znać w komentarzach!