Gdzie jest szpital w The Sims 4 i jak go odwiedzić?

Gdzie jest szpital w Sims 4?

Szpital nie odgrywa najważniejszej roli w Sims 4, ale kluczowe jest, aby wiedzieć, gdzie się znajduje. Jednak znalezienie szpitala nie jest łatwą rzeczą w tej grze, zwłaszcza jeśli jesteś początkujący. Możesz szukać dni we wszystkich różnych dzielnicach i światach, ale jeśli nie posiadasz konkretnego Sims 4 DLC, nigdy nie zobaczysz szpitala na swoim ekranie. A więc, czy w Sims 4 jest szpital? I gdzie, do diabła, jest?

Szpital w Sims 4 znajdziesz w dzielnicy Civic Center w świecie Willow Creek. Szpital nazywa się po prostu Willow Creek Hospital i jest to działka społecznościowa, której nie można edytować bez cheatów. Musisz posiadać pakiet rozszerzenia The Sims 4: Zabieraj się do pracy, aby odwiedzić szpital.

Co się stanie, jeśli nie masz pakietu rozszerzającego The Sims 4: Zabieraj się do pracy?

Bazowa gra Sims 4 nie posiada rzeczywistej działki szpitalnej, ale oferuje wszystkie procesy medyczne. W grze podstawowej szpital jest tylko kolejną „króliczą norą”, w której Twoi Simowie znikają na kilka godzin i dni. I tak jak w przypadku szkół, nie możesz zobaczyć, co Twoi Simowie robią, gdy tam są.

Jeśli jednak odwiedzisz Szpital Willow Creek, to faktycznie zobaczysz szpital. Zobaczysz lekarzy i pacjentów zajmujących działkę. W szpitalu możesz wysłać swojego Sima z wielu różnych powodów. Ponadto, jeśli grasz z karierą lekarza, Twoi Simowie również będą mogli tam pracować!

Jak udać się do szpitala w Sims 4?

Jeśli jesteś zainteresowany wizytą w szpitalu, oto co musisz wiedzieć.

Najpopularniejszym sposobem odwiedzenia szpitala w Simsach 4 jest to, że Twój Sim rodzi. Kiedy Twój Sim jest w trakcie porodu, będziesz miał możliwość wyboru miejsca, w którym odbędzie się poród. Jeśli wybierzesz Szpital Willow Creek, Twój Sim zostanie tam automatycznie zabrany, gdy nadejdzie odpowiedni czas. Tam będziesz mógł obserwować, jak Twój ciężarny Sim jest traktowany jak zwykli ludzie w prawdziwym świecie.

Z drugiej strony, możesz również odwiedzić szpital, jeśli Twój Sim jest lekarzem. Jako lekarz, Twój Sim będzie wykonywał różne zadania, głównie związane z leczeniem pacjentów. Będziesz mógł wejść do wszystkich pomieszczeń w budynkach szpitalnych i doświadczyć całej kariery.

Dlaczego nie mogę iść do szpitala w Sims 4?

Teraz już wiesz, gdzie w Sims 4 znajduje się szpital i jak do niego dotrzeć. Jednak niektórzy ludzie mają problem z tym, że nie mogą do niego dotrzeć. I tak, oto co może być nie tak.

Największym powodem, dla którego nie możesz iść do szpitala w Sims 4 jest to, że nie posiadasz pakietu rozszerzającego Zabieraj się do pracy. Świat i działka, na której znajduje się szpital, są dołączone do tego DLC, więc nie możesz go mieć bez wcześniejszego zakupu pakietu rozszerzającego GTW. W podstawowej grze Twoi Simowie nadal będą mogli iść do szpitala, ale nie będziesz za nimi podążał.

Inną rzeczą, którą często widzę, jest to, że ludzie chcą odwiedzić szpitale, które widzą w Internecie. W rzeczywistości wielu YouTuberów ma niestandardowe szpitale, które wprowadzają nowe miejsca w grze. Na przykład ten mod Private Practice jest jednym z najlepszych rozszerzeń do gry. Dodaje zupełnie nowy szpital i nową pracę/karierę dla Twoich Simów.

Podsumowanie

Mam nadzieję, że ten poradnik pomógł Ci zorientować się, gdzie w Sims 4 znajduje się szpital i jak do niego dotrzeć. Niestety, sytuacja nie jest idealna, zwłaszcza jeśli nie posiadasz Zabieraj się do pracy DLC. W takim przypadku proponuję pobrać i zainstalować mod, który dodaje szpital do Twojej gry. Wspomniałem powyżej o Private Practice mod, więc może spróbuj najpierw tego.