kod do Dawanie pieniądze na sima w The sims 4

Z wielu gier wideo, które próbowałeś, The Sims jest twoim ulubionym. Ta seria gier wideo ma cię bardzo pasjonującą, ponieważ jest to symulator życia z możliwością budowania budynków do wyposażenia. Prawdopodobnie to właśnie ta ostatnia cecha przyciąga Cię najbardziej i chciałbyś poznać Kod na dawanie pieniądze simowi w the sims, aby przynieść swoje projekty do życia bez żadnych ograniczeń. Jak to się mówi? Czy rzeczy naprawdę tak wyglądają? W takim razie z przyjemnością ogłaszam, że trafiłeś w odpowiednie miejsce w czasie, który nie mógł być lepszy.

W rzeczywistości, w tym moim poradniku, pokażę Ci, jak mieć Simoleony w dużych ilościach, aby pomóc Ci awansować w grze i być w stanie zbudować wirtualny dom swoich marzeń. Pokażę Ci procedury, których należy przestrzegać niezależnie od tego, czy grasz na komputerze, czy na konsoli.

Jesteście chętni do rozpoczęcia gry, czyż nie? W takim razie nie zgubmy się w innych rozmowach! Usiądź wygodnie i daj mi kilka minut wolnego czasu na przeczytanie wszystkich wskazówek, które przygotowałem dla Ciebie w tym moim poradniku. Jesteś już gotowy? Zacznijmy od razu!!! Życzę Ci miłej lektury i przede wszystkim dobrej zabawy!

Kody Na pieniądze the sims 4

Włącz konsolę poleceń na komputerze i konsoli

Moneta The Sims jest nazywana simoleonem i można ją zarobić wykonując różne czynności dostępne podczas sesji gry. Istnieje jednak metoda, aby mieć nieskończone pieniądze na The Sims : uruchomić konsolę poleceń, aby użyć sztuczek, które dodają ten nieoceniony zasób.

Kody do The Sims mogą być używane zarówno na komputerach jak i konsolach ( Xbox i PlayStation ). Ponieważ jednak platformy te różnią się od siebie, metoda włączenia konsoli dowodzenia również się różni.

Jeśli grasz z PC, będąc w sesji gry The Sims, przytrzymaj klawisze Ctrl + Shift + C (w systemie Windows ) lub cmd + shift + c (w systemie macOS ). Po wykonaniu tej czynności w lewym górnym rogu otworzy się pole, które pozwoli ci wpisać jakiś tekst: w tym polu będziesz musiał wpisać sztuczki, o których będę mówił w następnym akapicie .

Podczas gdy metoda, którą wskazałem powyżej dla komputerów, jest taka sama niezależnie od wersji The Sims, w którą grasz, na konsolach jednak procedury są inne. Jeśli posiadasz The Sims 4 , wystarczy, że podczas gry przytrzymasz klawisze R1 + R2 + L1 + L2 (na PlayStation 4(PS4) ) lub LT + RT + LB + RB (na Xbox One ), aby otworzyć lewą górną część pudełka do wpisywania sztuczek.

Jeśli jednak jesteś właścicielem The Sims 3 , to nie ma prawdziwej konsoli poleceń, ale możesz włączyć cheaty, pauzując grę i na tym ekranie przytrzymując klawisze R1 + R2 + L1 + L2 (na PlayStation(PS) ) lub LT + RT + LB + RB (na Xbox ). W oknie, które zostanie ci pokazane, wybierz element, który rozumiem. Zacznijmy oszukiwać, a następnie naciśnij Yes , jeśli chcesz zapisać kopię gry bez włączonych Kod, aby mieć możliwość ukończenia wyzwań, lub wybierzNo. _.

jaki jest kod na pieniądze w the sims 4

Wykorzystaj triki

Kody w The Sims składają się z ciągów alfanumerycznych, które pozwalają zmienić normalne zachowanie gry. Niezależnie od tego, w którą wersję The Sims grasz na komputerze lub czy posiadasz The Sims 4 na konsole, posiadanie nieograniczonych Simoleonów jest super proste.

Najpierw, po włączeniu konsoli poleceń, wpisz w polu tekstowym dostępnym u góry po lewej stronie słowo motherlode i naciśnij Enter , aby natychmiast otrzymać 50000 simoleonów . Jeśli ta kwota jest zbyt duża, możesz użyć terminów rosebud lub kaching, aby uzyskać tylko 1000 simoleonów . Oczywiście, można wpisać te terminy wielokrotnie, aby pomnożyć pieniądze, aby dodać do bieżącej gry.

Jeśli dodanie tych kodów nie powiedzie się, problem prawdopodobnie leży w tym, że musisz włączyć wpisywanie kodów. W takim przypadku wpisz w konsoli poleceń wyrażenia testingcheats true, a następnie klawisz Enter . Robiąc to, otrzymasz jednak ostrzeżenie, że cele i wyzwania zostaną wyłączone.

Jeśli sztuczki, które wskazałem w poprzednich linijkach, nie satysfakcjonują Cię, a przede wszystkim chcesz uniknąć wielokrotnego wpisywania tego samego kodu, możesz skorzystać z polecenia Money [ilość] . W ilość musisz wskazać dodatnią liczbę całkowitą odpowiadającą kwocie pieniędzy, którą chcesz dodać. Na przykład wpisz Money 100000, aby otrzymać 100000 simoleonów .

Jeśli natomiast posiadasz The Sims 3 na konsoli, jak już wcześniej przewidziałem, nie możesz włączyć konsoli poleceń, ale możesz włączyć Kody. Poprzez metodę, którą wskazałem w poprzednim akapicie, odblokujesz Spotto Magiczne Ostrze , przedmiot dekoracyjny w kształcie ostrza, który pozwala na szybkie dodawanie sztuczek w The Sims 3 na konsoli.

Następnie naciśnij przycisk Build and Buy i przejdź do sekcji Buy . Następnie przewiń listę i wybierz Dekoracje > Inne dekoracje . Wśród przedmiotów, które można kupić, możesz obejrzeć Spotto the Magic Blade za 0 simoleonów . Następnie przejdź do zakupu i umieść go wewnątrz działki wirtualnego domu swojego awatara.

W tym momencie wybierz przycisk Live Mode, aby wyjść z trybu budowy i wejdź w interakcję na ozdobny obiekt, który właśnie umieściłeś, aby wyświetlić listę cheatów, które możesz dodać do swojej gry.

Wśród wielu przedmiotów, które zostaną ci pokazane, możesz wybrać ten o nazwie Money Money!, który dodaje 1,000 Simoleonów do gospodarstwa domowego, lub Eldorado!, aby mieć 50,000 .