kod do Dawanie pieniądze na sima w The sims 4

Z wielu gier wideo, które próbowałeś, The Sims jest twoim ulubionym. Ta seria gier wideo ma cię bardzo pasjonującą, ponieważ jest to symulator życia z możliwością budowania budynków do wyposażenia. Prawdopodobnie to właśnie ta ostatnia cecha przyciąga Cię najbardziej i chciałbyś poznać Kod na dawanie pieniądze simowi w the sims, aby przynieść swoje projekty do życia bez żadnych ograniczeń. Jak to się mówi? Czy rzeczy naprawdę tak wyglądają? W takim razie z przyjemnością ogłaszam, że trafiłeś w odpowiednie miejsce w czasie, który nie mógł być lepszy.

W rzeczywistości, w tym moim poradniku, pokażę Ci, jak mieć Simoleony w dużych ilościach, aby pomóc Ci awansować w grze i być w stanie zbudować wirtualny dom swoich marzeń. Pokażę Ci procedury, których należy przestrzegać niezależnie od tego, czy grasz na komputerze, czy na konsoli.

Jesteście chętni do rozpoczęcia gry, czyż nie? W takim razie nie zgubmy się w innych rozmowach! Usiądź wygodnie i daj mi kilka minut wolnego czasu na przeczytanie wszystkich wskazówek, które przygotowałem dla Ciebie w tym moim poradniku. Jesteś już gotowy? Zacznijmy od razu!!! Życzę Ci miłej lektury i przede wszystkim dobrej zabawy!

Kody Na pieniądze the sims 4

Włącz konsolę poleceń na komputerze i konsoli

Moneta The Sims jest nazywana simoleonem i można ją zarobić wykonując różne czynności dostępne podczas sesji gry. Istnieje jednak metoda, aby mieć nieskończone pieniądze na The Sims : uruchomić konsolę poleceń, aby użyć sztuczek, które dodają ten nieoceniony zasób.

Kody do The Sims mogą być używane zarówno na komputerach jak i konsolach ( Xbox i PlayStation ). Ponieważ jednak platformy te różnią się od siebie, metoda włączenia konsoli dowodzenia również się różni.

Powiązany post  Jak zbudować i udekorować mały domek w The Sims 4

Jeśli grasz z PC, będąc w sesji gry The Sims, przytrzymaj klawisze Ctrl + Shift + C (w systemie Windows ) lub cmd + shift + c (w systemie macOS ). Po wykonaniu tej czynności w lewym górnym rogu otworzy się pole, które pozwoli ci wpisać jakiś tekst: w tym polu będziesz musiał wpisać sztuczki, o których będę mówił w następnym akapicie .

Podczas gdy metoda, którą wskazałem powyżej dla komputerów, jest taka sama niezależnie od wersji The Sims, w którą grasz, na konsolach jednak procedury są inne. Jeśli posiadasz The Sims 4 , wystarczy, że podczas gry przytrzymasz klawisze R1 + R2 + L1 + L2 (na PlayStation 4(PS4) ) lub LT + RT + LB + RB (na Xbox One ), aby otworzyć lewą górną część pudełka do wpisywania sztuczek.

Jeśli jednak jesteś właścicielem The Sims 3 , to nie ma prawdziwej konsoli poleceń, ale możesz włączyć cheaty, pauzując grę i na tym ekranie przytrzymując klawisze R1 + R2 + L1 + L2 (na PlayStation(PS) ) lub LT + RT + LB + RB (na Xbox ). W oknie, które zostanie ci pokazane, wybierz element, który rozumiem. Zacznijmy oszukiwać, a następnie naciśnij Yes , jeśli chcesz zapisać kopię gry bez włączonych Kod, aby mieć możliwość ukończenia wyzwań, lub wybierzNo. _.

jaki jest kod na pieniądze w the sims 4

Wykorzystaj triki

Kody w The Sims składają się z ciągów alfanumerycznych, które pozwalają zmienić normalne zachowanie gry. Niezależnie od tego, w którą wersję The Sims grasz na komputerze lub czy posiadasz The Sims 4 na konsole, posiadanie nieograniczonych Simoleonów jest super proste.

Najpierw, po włączeniu konsoli poleceń, wpisz w polu tekstowym dostępnym u góry po lewej stronie słowo motherlode i naciśnij Enter , aby natychmiast otrzymać 50000 simoleonów . Jeśli ta kwota jest zbyt duża, możesz użyć terminów rosebud lub kaching, aby uzyskać tylko 1000 simoleonów . Oczywiście, można wpisać te terminy wielokrotnie, aby pomnożyć pieniądze, aby dodać do bieżącej gry.

Powiązany post  Daj Simom wymarzony dom jako dekorator wnętrz

Jeśli dodanie tych kodów nie powiedzie się, problem prawdopodobnie leży w tym, że musisz włączyć wpisywanie kodów. W takim przypadku wpisz w konsoli poleceń wyrażenia testingcheats true, a następnie klawisz Enter . Robiąc to, otrzymasz jednak ostrzeżenie, że cele i wyzwania zostaną wyłączone.

Jeśli sztuczki, które wskazałem w poprzednich linijkach, nie satysfakcjonują Cię, a przede wszystkim chcesz uniknąć wielokrotnego wpisywania tego samego kodu, możesz skorzystać z polecenia Money [ilość] . W ilość musisz wskazać dodatnią liczbę całkowitą odpowiadającą kwocie pieniędzy, którą chcesz dodać. Na przykład wpisz Money 100000, aby otrzymać 100000 simoleonów .

Jeśli natomiast posiadasz The Sims 3 na konsoli, jak już wcześniej przewidziałem, nie możesz włączyć konsoli poleceń, ale możesz włączyć Kody. Poprzez metodę, którą wskazałem w poprzednim akapicie, odblokujesz Spotto Magiczne Ostrze , przedmiot dekoracyjny w kształcie ostrza, który pozwala na szybkie dodawanie sztuczek w The Sims 3 na konsoli.

Następnie naciśnij przycisk Build and Buy i przejdź do sekcji Buy . Następnie przewiń listę i wybierz Dekoracje > Inne dekoracje . Wśród przedmiotów, które można kupić, możesz obejrzeć Spotto the Magic Blade za 0 simoleonów . Następnie przejdź do zakupu i umieść go wewnątrz działki wirtualnego domu swojego awatara.

W tym momencie wybierz przycisk Live Mode, aby wyjść z trybu budowy i wejdź w interakcję na ozdobny obiekt, który właśnie umieściłeś, aby wyświetlić listę cheatów, które możesz dodać do swojej gry.

Wśród wielu przedmiotów, które zostaną ci pokazane, możesz wybrać ten o nazwie Money Money!, który dodaje 1,000 Simoleonów do gospodarstwa domowego, lub Eldorado!, aby mieć 50,000 .