jak adoptować dziecko w the sims 4

Staranie się o dziecko i przetrwanie ciąży to jedna rzecz w The Sims 4. To jeden ze sposobów na zwiększenie swojej populacji w grze. Ale jeśli naprawdę nie chcesz nosić dziecka i rodzić, ale nadal potrzebujesz dziecka, idealną opcją dla Ciebie jest adopcja dziecka.

Aby adoptować dziecko, musisz mieć §1,000. Przejdź do komputera w swoim domu i wybierz opcję Gospodarstwo domowe. Stamtąd przejdź do Adoptuj. Wybierz opcję, aby zapłacić §1,000 za adopcję dziecka.

Po wykonaniu tej czynności, otrzymasz listę dzieci przeznaczonych do adopcji. Znajdą się na niej niemowlęta, maluchy i nieco starsze dzieci. Możesz przeskanować listę, aby zobaczyć, które dziecko chciałbyś adoptować. Po podjęciu tej ważnej decyzji, po prostu przejdź do przodu i wybierz dziecko. Gdy to zrobisz, Twój sim wyjdzie na jakiś czas i wróci z wybranym dzieckiem.

Jeśli chciałbyś poznać inny sposób na zainicjowanie adopcji w Sims 4, możesz również sprawdzić komórkę dorosłego i odwiedzić zakładkę z domem na niej. Stamtąd wybierz opcję Wynajmij usługę, która wywoła listę. Przewiń, aby zobaczyć opcję Adoptuj dziecko za §1,000. Zobaczysz opcje adopcji psa i kota również za znacznie mniejszą kwotę.

Kiedy dziecko wróci do domu, możesz zmienić jego imię na dowolne imię, które lubisz. Inną fajną rzeczą jest to, że twój sim otrzyma urlop rodzicielski, jak również, więc jest to idealny czas, aby związać się z tym nowym dodatkiem do rodziny.

Tak więc, oto jak adoptować w Simsach 4 i powiększać swoją szczęśliwą rodzinę. Upewnij się, że dajesz temu nowemu dziecku dużo miłości, wsparcia i bądź najlepszym rodzicem, jakim możesz być. Upewnij się również, że jesteś stabilny finansowo, aby poradzić sobie z wydatkami na jeszcze jednego członka rodziny.

Jak adoptować dziecko w The Sims 4

  1. Przejdź do swojego telefonu lub przejdź do sekcji gospodarstwa domowego na swoim laptopie
  2. Wybierz opcję Wynajmij usługę
  3. Z listy wybierz opcję Adoptuj dziecko. Jeśli używasz laptopa, po prostu wybierz opcję Adoptuj zaraz po kroku 1
  4. Spowoduje to wyświetlenie panelu osób adoptujących
  5. Z tego miejsca wybierz swoją adopcję. Możesz wybrać spośród niemowląt, maluchów lub dzieci.

Podsumowując nasz poradnik, mamy dwie metody adopcji – z telefonu lub laptopa Twoich Simów. Aby dokonać adopcji, wystarczy otworzyć telefon, wybrać opcję wynajęcia usługi i kliknąć opcję adoptuj dziecko. Jeśli jesteś na laptopie, otwórz go, wejdź w sekcję gospodarstwa domowe i wybierz opcję adoptuj. Stamtąd wystarczy wybrać dostępne adopcje i jesteś cały! To powiedziawszy, mamy nadzieję, że czytanie przewodnika powyżej przyniósł kilka cennych informacji i pomocy do Ciebie. Daj nam znać, komentując poniżej, jeśli masz jakieś dalsze pytania dotyczące tego samego.