Jak postarzyć dziecko w The Sims 4

Wiedza, jak postarzyć dziecko w The Sims 4, jest kluczem do rozwoju Twoich Simów i robi się to za pomocą tortu urodzinowego. Awansowanie malucha do dziecka jest kluczem do rozwoju Twojej rodziny Simów, ponieważ, chociaż te małe dzieci są urocze, nie chcesz, aby pozostały małe na zawsze! Maluchy w The Sims 4 siedzą zgrabnie w luce między niemowlętami a dziećmi, łącząc maniakalne zachowanie z konkretnymi potrzebami do zaspokojenia i umiejętnościami do nauczenia się, aby utrzymać rodziców Simów na palcach. Jeśli jesteś w stanie zarządzać wymaganiami malucha i podnieść poziom odpowiednich umiejętności, wychowasz szczęśliwe i zdrowe dziecko w grze. Oto wszystkie szczegóły dotyczące tego, jak postarzyć malucha w The Sims 4.

Jak postarzyć malucha w The Sims 4

Poproś jednego ze swoich dorosłych simów o upieczenie ciasta, a następnie kliknij na ciasto, aby je wybrać. Wybierz opcję dodania świeczek, a następnie „Każ [imię malucha] zdmuchnąć świeczki”. Zobaczysz wtedy pop-up informujący cię, że maluch się zestarzał i dający ci znać, czy zarobiłeś jakieś cechy nagrody poprzez dobre wychowanie go.

czytać również: jak przyspieszyć poród w the sims 4

Jak zdobyć cechy nagrody dla malucha w The Sims 4

Aby zwiększyć swoją szansę na zdobycie cech nagrody dla malucha, musisz skupić się na pomaganiu dziecku w pięciu różnych umiejętnościach życiowych: Wyobraźnia, Komunikacja, Ruch, Nocnik i Myślenie. Potty jest ważne z oczywistych powodów, a pozostałe cztery wszystkie odpowiadają umiejętnościom dla następnego etapu życia, dziecka. Na przykład maluch z dobrymi umiejętnościami myślenia będzie miał lepsze umiejętności umysłowe jako dziecko. Budujący te umiejętności jest naprawdę właśnie przypadkiem dobry berbeć opieka – upewniał się że są czyści, karmiący i podlewani, i interakcja z one dużo. Czyta one, wykłada one gdy one misbehave, i napełnia twój dom z zabawkami.

Istnieją trzy poziomy umiejętności dla Potty, i pięć dla Imagination, Communication, Movement, i Thinking. Jeśli zdobędziesz wszystkie swoje cechy dziecka na co najmniej poziom 3, otrzymasz cechę nagrody szczęśliwego malucha, gdy dorośniesz do dziecka. To sprawia, że Simowie szybciej uczą się nowych umiejętności, co jest przydatne, niezależnie od Twoich przyszłych aspiracji.

Jeśli zdobędziesz Wyobraźnię, Komunikację, Ruch i Myślenie do poziomu 5 (i Nocnik do poziomu 3), to zdobędziesz pierwszorzędną cechę nagrody malucha, gdy Sim dorośnie do dziecka, i sprawi, że będzie się uczył nowych umiejętności jeszcze szybciej niż z cechą nagrody szczęśliwego malucha.