Jak zdobyć zakład mięsny w Eco Lifestyle

Jedną z nowych roślin w The Sims 4 Eco Lifestyle jest roślina mięsna cruelty free. Dzięki niej będziesz mógł hodować mięso i używać go w posiłkach. Możesz nawet nadać roślinie imię!

Jak zdobyć roślinę mięsną

Oto przewodnik krok po kroku, jak umieścić zakład mięsny cruelty free.

  • Zdobądź pracę jako Inżynier Budownictwa.
  • Po trzecim awansie wybierz ścieżkę kariery Green Technician.
  • Po czwartym awansie zostaniesz Design Guru (poziom 5 w karierze Civil Designer).
  • Kup pionową sadzonkę A-OK-Boomer.
  • Kliknij na Vertical Planter i wybierz: Grow Cruelty Free Meat
  • Rośliny mięsne rosną tylko na pionowej sadzarce. Musisz umieścić go na swojej działce lub użyć jednego z pionowych sadzarek, jeśli masz aktywny Ogród Społecznościowy w miejscu społeczności. Jeśli chcesz szybko awansować w karierze Civil Designer, aby odblokować tę roślinę, zawsze możesz użyć cheatów.

Dbanie o mięso

Masuj mięso regularnie, aby jakość mięsa cruelty free była doskonała. Możesz nawet podnieść poziom swojej umiejętności Fitness podczas robienia tego. Po jednym dniu mięso cruelty free zaczyna już rosnąć. A po około 2 dniach możesz je zebrać.

Co możesz zrobić z zebranym mięsem

Możesz po prostu zjeść mięso, które zebrałeś na surowo. Obrzydliwe.
Możesz też użyć go w wielu różnych potrawach. Będzie ona zaliczana do warzyw, owoców lub kostek mięsa. Każdy posiłek, który mówi; dowolny owoc, dowolne warzywo lub faux kostka mięsna, możesz użyć okrutnie wolnego mięsa, aby go przygotować.

Jeśli nie chcesz używać lub przechowywać mięsa, zawsze możesz je sprzedać za niewielką cenę.

Czy wegetariańscy Simowie mogą jeść mięso cruelty free?

Tak i nie. Niestety nie możesz używać faux meat jako substytutu mięsa. Będziesz musiał użyć kostki mięsa w bezpiecznym dla wegetarian daniu, aby zostało ono oznaczone jako wegetariańskie. Również uprawa sztucznego mięsa to inna sprawa. Wegetariański Sim czuje się nieswojo, przebywając w pobliżu mięsa wolnego od okrucieństwa, ponieważ nie może ono po prostu tam wisieć, prawda? Mięso nie rośnie po prostu szczęśliwie na ścianach. Nie będą go dotykać, więc nie możesz masować mięsa cruelty free jako wegetarianin. Ale możesz je jednak zbierać.