kod na motor gta 5: Oto wszystkie kody GTA 5 na motor na PC i Xbox/PS 4

Czy skończyłeś grać przez fabułę GTA 5 i teraz szukasz GTA 5 kody na motor? A może po prostu doświadczyłeś już wystarczająco dużo chaosu i zawadiackości miasta Los Santos i po prostu chcesz znaleźć jakieś GTA 5 kody do motor? Tak czy inaczej, chcesz spłodzić swój ulubiony pojazd i jeździć po nim albo w krzykliwym sportowym motor, albo w motor BMX. Cokolwiek chcesz zrobić, potrzebowałbyś GTA 5 kody na motor, aby to umożliwić. Odnoszą się do GTA 5 pobrać dla Androida, aby doświadczyć gry na urządzeniu mobilnym, jak również.

Aby przywołać pojazd, który chcesz, musisz wprowadzić pewne kody, które są motorcyle kod GTA 5 na PC lub Xbox/PlayStation. Niektóre z GTA 5 kody dla motorcyle są szybkie i zwinne motor sportowe , ale niektóre są tylko dobre, aby powoli spacerować po Los Santos rekreacyjnie. Z GTA 5 kody motor, które chcesz, pojawi się natychmiast.

kody do GTA 5

Podczas gdy świat GTA 5 jest po prostu gigantyczny i szczegółowy, a przywoływanie motor, które pozwalają na szybkie przemieszczanie się z jednego miejsca do drugiego jest niezwykle zabawne, istnieją również inne kody, które nie są po prostu GTA 5 kody motor, ale mogą sprawić, że będziesz niezwyciężony lub dać Ci nieograniczoną amunicję. Ale ten artykuł skupi się tylko na motorze kody tylko, więc pamiętaj o tym.

GTA 5 kody motor instrukcje

Jak już pewnie wiemy, GTA 5 kody motor nie działają w GTA Online, więc singleplayer/historia to jedyny tryb, w którym możesz ich użyć. Aby użyć kodów na PC, wystarczy wejść do swojej gry w trybie fabularnym, przywołać konsolę za pomocą klawisza tyldy (~) i wpisać swoje GTA 5 kody na motor.

Powiązany post  kod na samolot spawn stunter gta 5

Innym sposobem na wykorzystanie kodów jest przywołanie telefonu komórkowego i wybranie numeru, który może pomóc w tarle pojazdu. Zarówno normalne kody, jak i numery telefonów komórkowych do tarła GTA 5 motorcyle są dostępne poniżej. Nie ma żadnej różnicy w użyciu obu metod, więc po prostu wybierz ten, z którym jesteś najbardziej wygodny.

Oto szczegółowe kroki, aby aktywować swoje GTA 5 kody motorcyle:

 • Po pierwsze, zapisz swoją grę: Przed użyciem jakichkolwiek kodów GTA 5 na motor, musisz zawsze zapisać swoją grę przed aktywacją jakiegokolwiek kodu, dla pojazdów lub inaczej. To dlatego, że kiedy używasz kodów, nie możesz zdobyć osiągnięć, dopóki nie uruchomisz ponownie swojej gry.
 • Znajdź kod, który chcesz: Po prostu wybierz z szeregu kodów poniżej, aby znaleźć pojazd, który chcesz.
 • Wywołaj konsolę: Aby przywołać konsolę w grze, po prostu znajdź klawisz tyldy (~) w lewym górnym rogu klawiatury. Konsola w grze powinna wyglądać jak menu dev, do którego możesz wprowadzić polecenia podobne do tych z innych gier. I podobnie jak w innych grach, konsola pozwala na wpisanie kodów cheatów dla motor w GTA 5.
 • Wpisz kod: Po przywołaniu konsoli w grze, po prostu wpisz swój kod, który idealnie pasuje do jednego z poniższych kodów i naciśnij ENTER.
 • Potwierdź wpisanie kodu: Jeśli zrobiłeś wszystko poprawnie i wpisałeś właściwy kod, na ekranie powinna pojawić się wiadomość, że kod jest aktywny.

GTA 5 kody do motor na konsolach

Jeśli jesteś na konsolach, trzeba by wprowadzić polecenia na kontrolerze przez uderzenie przycisków w sekwencji. Uderzenie tych przycisków w sekwencji poprawnie aktywuje GTA 5 kody na motor, których szukasz. Umieściliśmy również te sekwencje w dalszej części artykułu, więc czytaj dalej.

Musisz wprowadzić kod w all caps i uzyskać pojazd, który chcesz. Możesz tarło najszybszy i najbardziej zwinny sportowy kod motorcyle GTA 5, aby wygrać wyścigi lub prosty rower, aby wziąć w Los Santos scenerii podczas podróży. Po raz kolejny musimy przypomnieć, że nie zapisać grę, gdy kod jest aktywny. Możesz używać tylu kodów i mieć tyle chaotycznej zabawy, ile chcesz, ale zapisanie gry zablokuje pewne trofea lub osiągnięcia. Niezależnie od tego czy grasz na PC czy na konsolach, powinieneś zawsze pamiętać o tej zasadzie.

Powiązany post  Tryb Boży Kod na nieśmiertelność gta 5

Bez dalszych ceregieli, oto kody do GTA 5 na motocykl na PC, zarówno kody do konsoli w grze, jak i numery wybierania oraz sekwencje przycisków dla PS4/PS3 i Xbox One/Xbox 360:

GTA 5 kody motorcyle (1/2)

BMX motorcyle

Jeśli chcesz po prostu mieć prosty rower, aby przechadzać się i cieszyć się światem Los Santos, to tarło BMX motorcyle jest tym, co chcesz zrobić. Użyj poniższych kodów, aby natychmiast tarło motor BMX gdziekolwiek chcesz:

 • Xbox One/Xbox 360: B, LB, Y, RT, A, X, B, PRAWO, X, LB, LB, LB
 • PS4/PS3: KÓŁKO, L1, TRÓJKĄT, R2, X, KWADRAT, KÓŁKO, PRAWO, KWADRAT, L1, L1, L1
 • PC: TURTLE
 • Telefon komórkowy: 1-999-887-853

Maibatsu Sancheza

Jeśli nie wystarcza ci rekreacyjna jazda na rowerze i potrzebujesz motocykla do jazdy w terenie, to taki dirt-motor jak Sancheza powinien spełnić swoje zadanie. Nie jest to najszybszy motor, jaki możesz złożyć, ale jest świetny do przemierzania trudnych terenów. Oto kody:

 • Xbox One/Xbox 360: B, A, LB, B, B, LB, B, RB, RT, LT, LB, LB.
 • PS4/PS3: Kółko, X, L1, Kółko, Kółko, L1, Kółko, R1, R2, L2, L1, L1
 • PC: OFFROAD
 • Telefon komórkowy: 1-999-633-7623

Kody do GTA 5 Motor (2/2)

Shitzu PCJ 600

Jest to najszybszy i najbardziej zwinny motor, który możesz spłodzić za pomocą kodu GTA 5. PCJ 600 jest z pewnością tak szybki, jak dobrze wygląda. Użyj tych kodów, aby tarło PCJ 600:

 • Xbox One/Xbox 360: RB, Prawo, Lewo, Prawo, RT, Lewo, Prawo, X, Prawo, LT, LB, LB
 • PS4/PS3: R1, Prawo, Lewo, Prawo, R2, Lewo, Prawo, Kwadrat Prawa, L2, L1, L1
 • PC: ROCKET
 • Telefon komórkowy: 1-999-762-538

Slow Motion

To nie jest kod do tarła rowerów, ale jest całkiem przydatny, gdy jeździsz na motor. Motor pozwalają na szybkie przemieszczanie się, ale w GTA 5, w porównaniu do poprzednich gier, dość łatwo jest zostać strąconym z motor. Wpisz te kody, aby aktywować slow motion, i wpisz je ponownie, aby go wyłączyć:

 • Xbox One/Xbox 360: Y, Lewo, Prawo, Prawo, X, RT, RB
 • PS4/PS3: Trójkąt, Lewo, Prawo, Prawo, Kwadrat, R2, R1
 • PC: SLOWMO
 • Telefon komórkowy: 1-999-756-966
Powiązany post  Gdzie jest baza wojskowa w GTA 5

Więc to były wszystkie motor, które można tarło w kody do motor w GTA 5, numery wybierania lub sekwencje przycisków. Istnieją tylko 3 motor, które można tarło za pomocą kodów i każdy z nich jest bardzo różny od innego.

GTA 5 różni się od poprzednich gier GTA tym, że ilość pojazdów, które możesz zrodzić jest dość ograniczona, ale to sprawia, że pojazdy, które możesz zdobyć w grze są bardziej wartościowe. Również wiele wspólnych kodów, takich jak natychmiastowe pieniądze nie są w grze, chociaż fabuła GTA 5 daje ci dużo pieniędzy i tak.

Podczas gdy możesz nie dostać się do tarła Rhino zbiornika lub dać sobie natychmiastowe pieniądze w GTA 5, gra daje mnóstwo możliwości, aby zdobyć różne pojazdy i zarobić mnóstwo pieniędzy tak, więc po prostu grać i cieszyć się grą!