Dostań się do helikoptera z tymi kod na gta 5 PS4 / Xbox / PC

Kody do helikoptera w GTA 5 to Twoja darmowa przejażdżka po niebie i mamy je dla Ciebie tutaj plus kilka innych kodów do pojazdów latających . Świat Grand Theft Auto 5 jest światem ekstrawagancji i nadmiernego pobłażania. Jest to świat wypełniony narkotykami, wielkimi budynkami miejskimi i wymyślnymi pojazdami, ale nic nie mówi „mam za dużo pieniędzy” jak zakup własnego helikoptera do codziennych dojazdów.

Dzięki kilku przydatnym kodom, nie musisz wydawać ani grosza z zarobionych pieniędzy, aby dostać się do helikoptera? Jeśli brzmi to dla Ciebie atrakcyjnie, prawdopodobnie jesteś na rynku dla niektórych GTA 5 buzzard kody, które tarła te over-the-top pojazdów powietrznych. Jeśli tak jest, to jesteś we właściwym miejscu. Jeśli chcesz przywołać wszystkie inne krzykliwe pojazdy, sprawdź naszą listę kodów GTA 5 dla każdego innego kodu tarła.

kody do GTA 5

Wszystkie kod na helikopter w GTA 5 PS4 / Xbox / PC

Pierwszą rzeczą, którą musisz wiedzieć o kodach GTA 5 jest to, że nie działają one w GTA Online, ponieważ byłoby to kodowanie, naturalnie. Podczas gdy ty możesz być w tym, Rockstar nie jest.

Wprowadź następujące kody w normalnej grze, przywołując konsolę GTA 5 za pomocą klawisza tyldy (~). Wpisz kod dużymi literami i naciśnij enter, aby natychmiast przywołać fantazyjny pojazd latający do istnienia. Całkiem imponujące, jeśli pytasz mnie.

  • PS3 / PS4: O, O, L1, O, O, O, L1, L2, R1, Trójkąt, O, Trójkąt
  • Xbox One / Xbox 360: B, B, LB, B,B,B,LB, LT, RB, Y, B, Y
  • BUZZOFF: Helikopter Buzzard
  • Cell Phone: 1-999-289-9633
  • BARNSTORM: Samolot kaskaderski Mallard
  • FLYSPRAY: Samolot Cropduster
  • EXTINCT: Samolot Dodo (odblokować w pierwszej kolejności)
  • BUBBLES: Łódź podwodna Kraken (odblokować w pierwszej kolejności)

Proszę bardzo, jak odblokować mechanicznego ptaka w Grand Theft Auto 5. To powinno dać ci mnóstwo sposobów na wywołanie piekła w satyrycznym ujęciu Ameryki przez Rockstar w mrocznych czasach, zanim GTA 6 zostanie (miejmy nadzieję) ogłoszone.

Powiązany post  kod na spadochron gta 5 i jak używać spadochronu