Czy Sim może przytyć i odchudzić się w The Sims 4?

Jakby martwienie się o naszą własną wagę było wystarczająco złe, teraz martwimy się również o wagę naszych simów. Czy Twój sim może się odchudzać w The Sims 4?

Chociaż możesz zdefiniować typ ciała i poziom tłuszczu swoich simów podczas ich tworzenia, może to mieć wpływ na przepływ gry. Tak jak w prawdziwym życiu, jeśli Twój sim siedzi cały dzień i je dużo jedzenia, prawdopodobnie przybierze na wadze i wyszczupleje. Natomiast jeśli Twój sim spędza czas pracując nad swoją kondycją – ćwicząc, chodząc na biegi i jedząc zdrowe posiłki – jest bardziej prawdopodobne, że pozostanie sprawny, a nawet poprawi swoją sylwetkę.

jak odchudzić sima / dziecko w the sims 4

Więc tak, odpowiedź brzmi: Simowie mogą się odchudzić i przytyć w The Sims 4. Zaskakująco, The Sims 4 ma złożony system kalorii dla wszystkich swoich pokarmów. Każdy jadalny przedmiot w grze ma wartość kaloryczną. I tak, im wyższa wartość jedzenia, które zjada Twój sim, tym szybciej przybierze na wadze. Jest też odwrotnie: jedzenie niskokalorycznych posiłków, takich jak sałatki, pomoże im się odchudzić.

To, jak sim przytyje lub się odchudzić, zależy jednak nie tylko od tego, co je lub nie je. Ćwiczenie również odgrywa rolę. Twoi Simowie mają wiele sposobów, aby ćwiczyć, czy to na sprzęcie gimnastycznym, czy po prostu idąc pobiegać. Każda minuta spędzona na ćwiczeniach ma pozytywny wpływ na ich ciało. I tak jak w prawdziwym życiu, ćwiczenie po dużym posiłku może zwalczyć dodatkowe kalorie.

Tak więc: jeśli zależy Ci na wyglądzie i sylwetce Twoich Simów w The Sims 4, warto uważać na to, co jedzą i zapewnić im regularne ćwiczenia. Zbyt częste wylegiwanie się na kanapie i jedzenie tłustych potraw sprawi, że przytyje.

kod na odchudzenie sima w the sims 4

  1. Musisz otworzyć pasek kodu i wpisać „testingcheats true”. Naciśnij jednocześnie ctrl + shift + C i wpisz „testingcheats true„.
  2. A następnie włączyć kod „cas.fulleditmode„.
  3. Po tym, musisz wpisać „cas.fulleditmode„, przytrzymać shift i kliknąć lewym przyciskiem myszy na swojego Sima. Następnie musisz zmodyfikować CAS.
  4. Następną rzeczą, którą musisz zrobić jest kliknięcie na Sima.
  5. I tutaj zmniejsz wagę.
kod na odchudzenie sima w the sims 4
kod na odchudzenie sima w the sims 4 (Kredyt na zdjęcia: gameskeys)