The Sims 4 Ciążowe kody przyspieszające, płeć dziecka, dzieci bliźniaki

Kody ciążowe w Sims 4: jak mieć bliźniaki i wybrać płeć dziecka

W pewnym momencie prawdopodobnie będziesz chciał wprowadzić nowego członka do swojej rodziny SIMS 4. Jeśli nie chcesz czekać na nową radość, istnieją kody przyspieszające ciążę Sima. Jeśli chcesz mieć chłopca lub dziewczynkę, możesz wpłynąć na to, jakiej płci będzie dziecko. Możesz także zwiększyć szanse na to, że Twój Sim będzie miał DWÓJKĘ lub TRÓJKĘ dzieci. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak przyspieszyć ciążę za pomocą kodów i wybrać płeć dziecka w The Sims 4.

czytać również: jak postarzyć dziecko / sima w the sims 4

Jak przyspieszyć ciążę i poród w Sims 4

Zwykle, gdy Twój Sim jest w ciąży, musisz poczekać około trzech dni, zanim zacznie rodzić i urodzi dziecko. Jeśli chcesz to wszystko pominąć, istnieje kod przyspieszający ciążę.

Aktywuj kody, naciskając Ctrl + Shift + C (lub wszystkie cztery przyciski na ramieniu na Xbox One lub PS4) i wpisz testingcheats true. Po aktywacji Kody otwórz ponownie pole tekstowe i wpisz Sims.add_buff buff_pregnancy_inlabor. Po wpisaniu tego tekstu możesz kliknąć ciężarną Simkę, a natychmiast zacznie rodzić.

Jak zmienić płeć i mieć dziecko w grze Sims 4

Istnieją dwa sposoby wpływania na to, gdzie będziesz mieć chłopca lub dziewczynę w The Sims 4. Najłatwiej jest Kody. Aby zmienić dziecko w dziewczynę lub chłopca, oszukując, po prostu otwórz pole tekstowe z instrukcjami powyżej i wpisz cas.fulleditmode.

Następnie możesz nacisnąć Shift i kliknąć swoje dziecko. Gdy to zrobisz, pojawi się edytor Stwórz Sima i będziesz mieć dostęp do wszystkich opcji, tak jakbyś tworzył nowego Sima.

jak adoptować dziecko w the sims 4

Jeśli nie masz ochoty zdradzać, możesz wpłynąć na to, czy będziesz mieć dziewczynę czy chłopca, nakazując swojemu ciężarnemu Simowi wykonanie pewnych czynności:

Powiązany post  kody do odblokowania zablokowanych obiektów/rzeczy/przedmiotów w the sims 4

Jeśli chcesz mieć dziewczynę, niech Twój Sim posłucha muzyki pop i zje truskawki.

Jeśli chcesz mieć chłopca, Twój Sim musi słuchać alternatywnej muzyki i jeść marchewki.

Nawet jeśli wykonasz powyższe czynności, nie daje to 100% gwarancji, że uzyskasz pożądaną płeć dziecka.

Jak mieć bliźniaki w Sims 4

Podobnie jak wybór płci dziecka, istnieją dwa sposoby wpływania na to, czy Twój ciężarny Sim będzie miał bliźniaki w The Sims 4. Pierwszym i najbardziej efektywnym sposobem jest użycie Kody. Aby uzyskać ten kod, musisz uzyskać identyfikator swojego Sima. Możesz to zrobić, wpisując sims.get_sim_id_by_name (wpisz tutaj imię Sima). Kiedy to wpiszesz, otrzymasz długi ciąg liczb, które musisz zapisać.

najlepsze mody na ciążę tutaj dostępne do pobrania za darmo 10 Mody The Sims 4 Ciąża

Aby Twój ciężarny Sim miał bliźniaki (lub trojaczki, czworaczki, pięcioraczki, a nawet więcej dzieci), otwórz pole wprowadzania Kody i wpisz Pregnancy.force_offspring_count (tutaj identyfikator Sima) (liczba dzieci, które ma mieć Twój Sim ).

Jeśli chcesz spróbować bliźniaki bez oszustów, musisz włożyć więcej pracy. Możesz otrzymać masaż płodności, jeśli znasz Sima z umiejętnością Wellness i masz zainstalowany pakiet Dzień SPA. Dodatkowo, jeśli cechą Twojej partii jest „On Ley Line”, będziesz miała większe szanse na posiadanie bliźniąt. Ponownie jednak, jedynym sposobem, aby być w 100% pewnym, że masz bliźniaki jest Kod.

The Sims 4 – Ciążowe kody

kody Wynik kody
sims.get_sim_id_by_name {PlayedSimFirstName} {PlayedSimLastName} (Zdobądź identyfikator ciężarnej Simki. Potrzebujesz tego identyfikatora, aby wprowadzić poniższy kod).
pregnancy.force_offspring_count {simID} {amount} (Wymuś liczbę dzieci, które będzie mieć Twój ciężarny Sim. Upewnij się, że wprowadzasz ten kod, gdy Twój Sim jest już w ciąży, i nie wpisuj liczby większej niż 7, ponieważ limit wynosi 8 Simów na gospodarstwo domowe).
sims.add_buff buff_Pregnancy_InLabor (Przyspiesz ciążę lub spraw, by Sim lub Duch wyglądał na ciążę)
sims.add_buff buff_Pregnancy_Trimester1 (Spraw, aby jakikolwiek Sim lub duch wyglądał na ciążę w pierwszym trymestrze)
sims.add_buff buff_Pregnancy_Trimester2 (Spraw, aby jakikolwiek Sim lub duch wyglądał na ciążę w drugim trymestrze)
sims.add_buff buff_Pregnancy_Trimester3 (Spraw, by jakikolwiek Sim lub duch wyglądał na ciążę w trzecim trymestrze)

Triki na zajście w ciążę

Kto może zajść w ciążę w The Sims 4?

Domyślnie, ciąży doświadczają przede wszystkim Młode Dorosłe i Dorosłe samice Simów, które wzięły udział w interakcji „Postaraj się o dziecko” z Młodym Dorosłym/Dorosłym/Starszym samcem.

Powiązany post  The Sims 4 Building Korzystanie z kody trybu budowania

Istnieje jednak kilka wyjątków.

Triki na zajście w ciążę i 'Starania o dziecko’ w The Sims 4

Inicjowanie ciąży w The Sims 4 jest raczej opt-in niż opt-out. Regularne WooHoo nigdy nie skutkuje ciążą, a Simowie, którzy mają nadzieję na założenie rodziny w ten sposób, muszą zamiast tego skorzystać z opcji 'Staraj się o dziecko’.

Znajduje się tuż obok „WooHoo” w menu interakcji (albo na docelowym Simie, albo w miejscu, w którym można WooHoo), „Spróbuj o dziecko” również staje się dostępne w tym samym momencie w związku: kiedy para ma około 40%-50% w metryce Romantycznego związku i/lub jest w formalnym związku (Randka/Narzeczony/Małżeństwo).

Nawet w tych warunkach, „Postaraj się o dziecko” będzie dostępne tylko wtedy, gdy jeden z partnerów może „Zajść w ciążę”, a drugi może „Zapłodnić innych”.

Może to zostać zmienione przez gracza za pomocą niestandardowych ustawień płci (patrz wyżej), gdzie można również wyłączyć możliwość „Starania się o dziecko” przez wybranie opcji „Żadne”.

Każde z przyszłych rodziców może zainicjować 'Starania o dziecko’. Sama interakcja przebiega dokładnie tak, jak w zwykłym WooHoo; dopiero po zakończeniu fajerwerków sprawy przybierają nieco inny obrót.

Uwaga: Simowie z cechą „Nienawidzi dzieci” mogą nadal starać się o dziecko, ale otrzymają moodlet „Napięcie przy poczęciu” (+1 napięcie).

Kolejna uwaga: Gospodarstwa domowe w The Sims 4 są ograniczone do ośmiu członków, więc jeśli w domu Twojego Sima mieszka już osiem osób, nikt nie może „Starać się o dziecko”, dopóki ktoś się nie wyprowadzi (lub nie umrze), aby zrobić miejsce dla nowego przybysza.

Dla wszystkich kodów Strona

Wszystkie kody Sims 4