The Sims 4 Ciążowe kody

The Sims 4 Ciążowe kody przyspieszające, płeć dziecka, dzieci bliźniaków

Kody ciążowe Sims 4: jak mieć bliźnięta i wybrać płeć dziecka

W pewnym momencie prawdopodobnie zechcesz przedstawić nowego członka rodziny SIMS 4. Jeśli nie chcesz czekać na swój nowy pakiet radości, są podstępy, które PRZYSPIESZĄ CIĄŻĘ SIMU. Chcesz CHŁOPCA LUB DZIEWCZYNY, jest też sposób, aby WPŁYNĄĆ NA PŁEĆ dziecko Sima. Możesz także zwiększyć szanse na to, czy Twoi Simowie będą MIEĆ Bliźniaki CZY TRIPLETY. Przeczytaj poniżej, aby dowiedzieć się, jak przyspieszyć ciążę za pomocą Kody i wybrać płeć dziecka w The Sims 4.

Jak przyspieszyć ciążę w Sims 4

Zwykle, gdy Twój Sim jest w ciąży, musisz poczekać około trzech dni, zanim zacznie rodzić i urodzi dziecko. Jeśli chcesz to wszystko pominąć, istnieje kod przyspieszający ciążę.

Aktywuj kody, naciskając Ctrl + Shift + C (lub wszystkie cztery przyciski na ramieniu na Xbox One lub PS4) i wpisz testingcheats true. Po aktywacji Kody otwórz ponownie pole tekstowe i wpisz Sims.add_buff buff_pregnancy_inlabor. Po wpisaniu tego tekstu możesz kliknąć ciężarną Simkę, a natychmiast zacznie rodzić.

Jak zmienić płeć i mieć dziecko w grze Sims 4

Istnieją dwa sposoby wpływania na to, gdzie będziesz mieć chłopca lub dziewczynę w The Sims 4. Najłatwiej jest Kody. Aby zmienić dziecko w dziewczynę lub chłopca, oszukując, po prostu otwórz pole tekstowe z instrukcjami powyżej i wpisz cas.fulleditmode. Następnie możesz nacisnąć Shift i kliknąć swoje dziecko. Gdy to zrobisz, pojawi się edytor Stwórz Sima i będziesz mieć dostęp do wszystkich opcji, tak jakbyś tworzył nowego Sima.

Jeśli nie masz ochoty zdradzać, możesz wpłynąć na to, czy będziesz mieć dziewczynę czy chłopca, nakazując swojemu ciężarnemu Simowi wykonanie pewnych czynności:

Jeśli chcesz mieć dziewczynę, niech Twój Sim posłucha muzyki pop i zje truskawki.

Jeśli chcesz mieć chłopca, Twój Sim musi słuchać alternatywnej muzyki i jeść marchewki.

Nawet jeśli wykonasz powyższe czynności, nie daje to 100% gwarancji, że uzyskasz pożądaną płeć dziecka.

Jak mieć bliźniaki w Sims 4

Podobnie jak wybór płci dziecka, istnieją dwa sposoby wpływania na to, czy Twój ciężarny Sim będzie miał bliźniaki w The Sims 4. Pierwszym i najbardziej efektywnym sposobem jest użycie Kody. Aby uzyskać ten kod, musisz uzyskać identyfikator swojego Sima. Możesz to zrobić, wpisując sims.get_sim_id_by_name (wpisz tutaj imię Sima). Kiedy to wpiszesz, otrzymasz długi ciąg liczb, które musisz zapisać.

Aby Twój ciężarny Sim miał bliźnięta (lub trojaczki, czworaczki, pięcioraczki, a nawet więcej dzieci), otwórz pole wprowadzania Kody i wpisz Pregnancy.force_offspring_count (tutaj identyfikator Sima) (liczba dzieci, które ma mieć Twój Sim ).

Jeśli chcesz spróbować bliźniaków bez oszustów, musisz włożyć więcej pracy. Możesz skorzystać z masażu płodności, jeśli znasz Sima z umiejętnością Wellness i masz zainstalowany pakiet Spa Day. Dodatkowo, jeśli cechą Twojej parceli jest „On Ley Line”, będziesz mieć większe szanse na posiadanie bliźniaków. Ponownie jednak jedynym sposobem na upewnienie się w 100%, że masz bliźnięta, jest oszukiwanie.

The Sims 4 – Ciążowe kody

kodyWynik kody
sims.get_sim_id_by_name {PlayedSimFirstName} {PlayedSimLastName}(Zdobądź identyfikator ciężarnej Simki. Potrzebujesz tego identyfikatora, aby wprowadzić poniższy kod).
pregnancy.force_offspring_count {simID} {amount}(Wymuś liczbę dzieci, które będzie mieć Twój ciężarny Sim. Upewnij się, że wprowadzasz ten kod, gdy Twój Sim jest już w ciąży, i nie wpisuj liczby większej niż 7, ponieważ limit wynosi 8 Simów na gospodarstwo domowe).
sims.add_buff buff_Pregnancy_InLabor(Przyspiesz ciążę lub spraw, by Sim lub Duch wyglądał na ciążę)
sims.add_buff buff_Pregnancy_Trimester1(Spraw, aby jakikolwiek Sim lub duch wyglądał na ciążę w pierwszym trymestrze)
sims.add_buff buff_Pregnancy_Trimester2(Spraw, aby jakikolwiek Sim lub duch wyglądał na ciążę w drugim trymestrze)
sims.add_buff buff_Pregnancy_Trimester3(Spraw, by jakikolwiek Sim lub duch wyglądał na ciążę w trzecim trymestrze)

Dla wszystkich kodów Strona

Wszystkie kody Sims 4

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.