Kody The Sims 4 Śnieżna ucieczka Umiejętności i styl życia

Podobnie jak większość rozszerzeń, Snowy Escape ma wystarczająco dużo czasu, aby wyświetlić listę Kody. Jest to również przydatne, ponieważ możesz zobaczyć nowe, gdy jesteś już dobrze zorientowany w tym, jak Kody w Sims 4. Spójrzmy więc, jak Kody nowe umiejętności i styl życia w Snowy Escape!

Jak oszukiwać

Naciśnij Ctrl + Shift + C na klawiaturze, aby otworzyć konsolę w lewym górnym rogu ekranu. Tutaj wpisujesz kody. Gracze na konsoli mogą nacisnąć wszystkie cztery przyciski naraz, aby to przywołać. Aby uzyskać więcej informacji na temat oszukiwania, zobacz mój Jak oszukiwać i naszą główną listę Kody do The Sims 4.

Włącz testingcheats on możesz kliknąć Simów z wciśniętym klawiszem Shift (lub najechać na nich kursorem i nacisnąć X + O lub A + B, w zależności od tego, czy używasz Playstation czy Xbox). W tym miejscu możesz kliknąć „Kody Sim Info”, gdzie znajdziesz dwie opcje, które pozwalają dodawać lub usuwać style życia.

Ponadto style życia można dodawać i usuwać za pomocą starych, dobrych poleceń traits.equip_trait i traits.remove_trait. Użyj traits.equip_trait trait_Lifestyles_adrenalineseeker, aby dodać styl życia poszukiwacza adrenaliny do swojego Sima. Pełna lista stylów życia i tego, czym się zajmują.

 • Trait_Lifestyles_AdrenalineSeeker
 • Trait_Lifestyles_CloseKnit
 • Trait_Lifestyles_CoffeeFanatic
 • Trait_Lifestyles_Energetic
 • Trait_Lifestyles_FrequentTraveler
 • Trait_Lifestyles_HealthFoodNut
 • Trait_Lifestyles_HungryForLove
 • Trait_Lifestyles_Indoorsy
 • Trait_Lifestyles_JunkFoodDevourer
 • Trait_Lifestyles_Networker
 • Trait_Lifestyles_NoNeedForRomance
 • Trait_Lifestyles_Outdoorsy
 • Trait_Lifestyles_Sedentary
 • Trait_Lifestyles_Techie
 • Trait_Lifestyles_Technophobe
 • Trait_Lifestyles_Workaholic

Oszukiwanie umiejętności sportów zimowych

W Snowy Escape są trzy nowe umiejętności – snowboard, narciarstwo i wspinaczka skałkowa. Każdy z nich można Kody za pomocą Stats.set_skill_level skillcode #. Na przykład wpisz stats.set_skill_level major_rockclimbing 6, aby Kody umiejętność wspinaczki skałkowej do 6, aby móc wspiąć się na najwyższe ściany Mt. Komorebi. Tylko uważaj, żebyś nie upadł.

Napiszę kody poziomu 10, abyś mógł je skopiować i wkleić w oknie poleceń gry (Control + V przy otwartej konsoli).

 • Stats.Set_Skill_Level Major_RockClimbing 10
 • Stats.Set_Skill_Level Major_Skiing 10
 • Stats.Set_Skill_Level Major_Snowboarding 10
Powiązany post  Kody The Sims 4 Wampiry (punkty mocy, umiejętność, cecha, śmierć)

Jeśli te kody nie działają z powodu twojego regionu, spróbuj użyć AdultMajor_ zamiast tylko Major_ przed nazwą Kody umiejętności. Dotyczy to wszystkich umiejętności w grze.

Wynagrodzenie za oszukiwanie

Możesz awansować lub zdegradować swojego Sima w nowej karierze „Salary Man”, o ile już do niej dołączyłeś. Użyj Careers.Promote CorporateWorker, aby uzyskać natychmiastową promocję i Careers.Demote CorporateWorker. Nawiasem mówiąc, możesz go wielokrotnie wprowadzać, naciskając strzałkę w górę na klawiaturze tuż po naciśnięciu klawisza Enter, a klawisz Enter w górę pozwoli ci spamować polecenie.

Oszukiwanie nowych aspiracji

W The Sims 4 Snowy Escape są dwa nowe aspiracje, które możesz Kody – zarówno dla entuzjastów sportów ekstremalnych (do jazdy na snowboardzie, narciarstwie i wspinaczki górskiej), jak i dla miłośników sportów ekstremalnych. Aspiracja Komorebi Sightseer. Użyj Aspirations.complete_current_milestone, a następnie naciśnij w górę i wprowadź ponownie, aby móc powtórzyć to 4x, aby zakończyć obie te aspiracje. Alternatywnie możesz Kody różne cechy nagród w tym pakiecie.

Nagrody za oszustwa i cechy CAS

Snowy Escape zawiera kilka nowych cech. Możliwe jest użycie Traits.Equip_Trait x, aby dodać cechę, i można je usunąć za pomocą Traits.Remove_Trait x – użyj poniższych Kody, gdzie wyjaśniłem również pochodzenie każdej z tych cech.

Kody Kod Wynik
Trait_Adventurous Cecha przygody ze Stwórz Sima
Trait_Proper  Właściwość funkcji Stwórz Sima
Trait_Excursion_Mountaineer_Rank1 Przyznawany za uczynienie go częścią podróży na Mt. Komorebi
Trait_Excursion_Mountaineer_Rank2 Udało się na szczyt, ale ze Srebrnym.
Trait_Excursion_Mountaineer_Rank3 Summit Mt. Komorebi ze złotem
Trait_CorporateWorker_CharismaticCrooner Nagroda za gałąź Kariery Salaryperson
Trait_CorporateWorker_LegendaryStamina Nagroda za drugą gałąź kariery pracownika najemnego.
Trait_SurvivalInstinct Nagroda za ukończenie Entuzjasta sportów ekstremalnych
Trait_WorldlyKnowledge Nagroda za ukończenie Mt. Komorebi Sightseer
Trait_TownMascot Może za pomocą tego możesz sprawić, by Twój Sim zachowywał się jak maskotka?
Trait_Hidden_RockClimbingGear_HasGear jest to ukryta cecha, która zwiększa twoje szanse / pokazuje, że masz wyposażony sprzęt do wspinaczki skałkowej. Może zadziałać, aby dać ci większe szanse bez włożonego sprzętu.