Gdzie jest baza wojskowa w GTA 5

Podobnie jak w przypadku większości tytułów Rockstar Games, rozległy, otwarty świat Grand Theft Auto 5 zapewnia śmiałym graczom wiele sekretnych lokacji i różnych aktywności, w które mogą się zagłębić. Jednak w przeciwieństwie do innych obszarów mapy, baza wojskowa jest najbardziej obfita, ponieważ zawiera jedne z najbardziej niszczycielskich pojazdów Grand Theft Auto 5.

Od Vinewood Hills po Raton Canyon – w Grand Theft Auto 5 jest mnóstwo zapierających dech w piersiach lokacji, które odgrywają dużą rolę w tworzeniu ponadczasowego i klasycznego doświadczenia w grze. To dlatego, że unikalne i interesujące lokacje zapewniają dodatkową nieokiełznaną zawartość dla graczy, którzy ukończyli tryb fabularny. Niewiele jest jednak miejsc w Los Santos, które pozwalają graczom na zdobycie broni masowego rażenia i rozprawienie się z niczego nie spodziewającymi się wrogami w ferworze rzucania ołowiem i krwawej jatki. Na szczęście Fort Zancudo zaspokoi te diabelskie potrzeby.

kody do GTA 5

Czym jest Fort Zancudo w GTA 5?

Dla niewtajemniczonych, Fort Zancudo jest amerykański obiekt wojskowy w Grand Theft Auto 5, który jest wspólny-operowane przez armię, Korpusu Morskiego i Sił Powietrznych. Jest to nie tylko jedyna baza wojskowa w grze, ale także jedyna twierdza w całym uniwersum Grand Theft Auto HD.

Zewnętrzna część kompleksu jest raczej skąpa, gdyż poza ogrodzeniem można znaleźć jedynie kilka zbiorników na wodę i maszyny. Wewnątrz Fortu Zancudo znajduje się jednak jedno główne i drugie lądowisko, trzy ogromne hangary, kilka mniejszych hangarów, rzędy bloków, wieża kontroli ruchu lotniczego oraz magazyny dla wielu pojazdów znajdujących się na miejscu.

Gdzie jest Fort Zancudo w GTA 5?

Jeden z najlepszych obszarów w Grand Theft Auto 5, Fort Zancudo znajduje się na obrzeżach bagien Lago Zancudo i u podstawy góry Josiah w Blaine County, San Andreas. Oprócz tego, że znajduje się przy rzece Zancudo, która leży w kierunku południowym, duża autostrada Route 1 przechodzi również pod bazą i spoczywa na zachodzie.

Powiązany post  Tryb Boży Kod na nieśmiertelność gta 5

Jak dostać się do Fortu Zancudo w GTA 5

Mówiąc wprost, nie można po prostu wejść do Zancudo, ponieważ teren jest patrolowany przez czołgi Rhino, ciężarówki i crusaders. Nawet ci, którzy przedostaną się przez wysokie, antyskalowe ogrodzenie, spotkają się z natychmiastowym czterogwiazdkowym poziomem poszukiwań oraz balladą kul i bomb skierowanych w ich stronę. Zanim jednak cała nadzieja zostanie stracona, w Grand Theft Auto 5 istnieje kilka zgrabnych sztuczek i metod, które można wykorzystać, aby uzyskać dostęp do bazy.

Najwygodniejsza metoda polega na pilotowaniu samolotu i skoku ze spadochronem do bazy. Podczas gdy to proste podejście może być osiągnięte przy użyciu każdego z samolotów Grand Theft Auto 5, lokalna przestrzeń powietrzna Fortu Zancudo jest strzeżona przez myśliwce P-996 LAZER, które mają pozwolenie na zestrzelenie każdego samolotu, który nie ma pozwolenia na przelot.

Najtrudniejsza, ale możliwa do przetrwania metoda w Grand Theft Auto 5 polega na przejechaniu pojazdem i przeskoczeniu rampy nad ogrodzeniem, aby wylądować wewnątrz bazy. Chociaż należy zauważyć, że ta „rampa” to tylko wygodnie umieszczone nachylenie klifu przy zjeździe z tunelu autostrady w pobliżu góry Chiliad. Niezależnie od metody, wystarczająco szybcy gracze mogą przypiąć odrzutowiec lub czołg i użyć go do spustoszenia Los Santos.