Tryb Boży Kod na nieśmiertelność gta 5

GTA 5 to gra action-adventure wydana przez Rockstar games. Nawet po 9 latach od premiery. Nadal jest to jedna z najpopularniejszych gier fabularnych dostępnych na PC, XBOX i PlayStation.

Z około 170 milionami sprzedanych egzemplarzy, GTA 5 lub Grand Theft Auto 5 zajmuje drugie miejsce na liście najlepiej sprzedających się gier wideo w historii.

Jedną z najbardziej lubianych rzeczy w serii GTA jest możliwość korzystania z kodów. Kody pozwalają na zdobycie specjalnych uprawnień w grze na krótki okres czasu.

kody do GTA 5

Od czasu GTA: San Andreas, kody są specjalną częścią wszystkich gier GTA. GTA San Andreas to wciąż najlepsza gra GTA pod względem liczby dostępnych kodów.

GTA 5 przyniosło kody z powrotem do uniwersum 3D.

Jak Bóg Mode Kod w GTA 5 dostaje niezwyciężony i inne kody mogą odblokować dostęp do broni i pojazdów

Tryb Boży (God Mode) Kod na nieśmiertelność gta 5

W zależności od platformy, na której grasz, możesz użyć God Mode cheat i stać się nieśmiertelność w GTA 5 w następujący sposób:

  • Xbox 360/ Xbox One/ Xbox Series S|X: Prawo, A, PRAWO, LEWO, PRAWO, RB, PRAWO, LEWO, A, Y
  • PS3/PS4/PS5: PRAWO, X, PRAWO, LEWO, PRAWO, R1, PRAWO, LEWO, X, Trójkąt
  • PC: PAINKILLER
  • PC Cell Phone: 1-999-724-654-5537 (1-999-PAINKILLER)

Jak zastosować kod trybu bożego w GTA 5

Gracze na konsolach takich jak Xbox 360/Xbox One lub PS3/PS4 mogą aktywować kod wciskając dane przyciski w odpowiedniej kolejności.

Na PC możesz być zaznajomiony z różnymi metodami aktywacji kodów. W poprzednich grach GTA trzeba było aktywować cheaty poprzez wpisywanie ich podczas gry. GTA IV wprowadziło nowy styl wprowadzania cheatów poprzez dzwonienie na podany numer telefonu za pomocą telefonu w grze.

Powiązany post  GTA 5 Online gdzie jest Bank wszystkie lokalizacje

W GTA 5 możesz korzystać z obu tych metod. Aby otworzyć konsolę, w której możesz wpisać kod, po prostu naciśnij klawisz „~”(Tilde) na klawiaturze.

Spowoduje to wyświetlenie konsoli w grze, w której możesz wpisać i aktywować kod.

Czym jest God Mode Kody w GTA 5?

Ten kod God Mode dla GTA 5 trwa jednak tylko przez 5 minut. Jeśli chcesz używać go przez dłuższy czas, będziesz musiał wpisać go ponownie wiele razy.

God Mode cheat, w GTA 5 jest jednym z najlepszych kodów. Użycie go sprawia, że Twoja postać staje się całkowicie nieśmiertelna i odporna na wszelkie krzywdy.

PODSUMOWANIE

Tak więc był to prosty i łatwy do wykonania poradnik jak uzyskać nieśmiertelność w GTA 5 za pomocą kodu God Mode.