GTA 5 Online gdzie jest Bank wszystkie lokalizacje

Dla graczy Grand Theft Auto Online, którzy chcą zwiedzić niektóre z najbardziej ikonicznych miejsc w Los Santos, oto gdzie można znaleźć wszystkie banki.

Po tym, jak najnowsza wersja Grand Theft Auto Online trafiła na konsole nowej generacji z całą masą ulepszeń wizualnych, trudno jest zaakceptować fakt, że gra ma już prawie dekadę. W końcu niesamowicie szczegółowa grafika w połączeniu z dźwiękiem w wysokiej rozdzielczości i elementami rozgrywki sprawia, że nowe wersje gry na PlayStation 5 i Xboxa z serii X są lepsze od innych współczesnych tytułów. Nie dziwi więc fakt, że wielu nowych graczy wyrusza w drogę, aby odkryć wszystko, co oferuje Los Santos.

Jednymi z najważniejszych punktów orientacyjnych Grand Theft Auto Online są banki i oddziały depozytowe znajdujące się na całej rozległej mapie gry. Te instytucje finansowe są nie tylko wyjątkowo szczegółowo odwzorowane, ale też często bazują na kilku prawdziwych bankach z Los Angeles w Kalifornii. W rezultacie, banki te są niezbędne, aby dodać prawdziwą i wciągającą warstwę do już urzekającego free-roam w grze.

gdzie jest bank w gta 5 Online

Banki we Fleeca w GTA Online

Dla niewtajemniczonych, Banki Fleeca odgrywają ważną rolę w trybie heist Grand Theft Auto Online, w którym gracze mogą okradać określone budynki w całej grze. W związku z tym, sprawdzenie poniższych miejsc w celu zanotowania potencjalnych dróg ucieczki, pozycji oskrzydlających i nadciągających pasów blokady może zapewnić graczom strategiczną przewagę podczas strzelaniny:

  • Legion Square, na bulwarze Vespucci.
  • Boulevard Del Perro, w Morningwood.
  • Hawick Avenue i Metero Street, w Alta.
  • Wzdłuż Hawick Avenue, w Burton.
  • South Rockford Drive, przy Palomino Avenue.
  • The Great Ocean Highway, w Banham Canyon.
  • Hrabstwo Blaine, droga nr 68 w Harmony.
Powiązany post  Jak znaleźć i gdzie jest lotnisko gta 5

Bank Kayton w GTA Online

Jedna z największych budowli w Grand Theft Auto Online, The Kayton Towers, to grupa trzech wież przy San Andreas Avenue i Movie Star Way w Little Seoul, Los Santos. Każdy budynek ma ponad dziesięć pięter, a na pierwszych piętrach każdego z nich znajdują się takie biznesy jak tarasy kawiarni, kafejki internetowe i różne sklepy.

Depozyty Lombank w GTA Online

Pojawiając się w wielu uniwersach Grand Theft Auto, Lombank ma dwa główne biura i trzy mniejsze oddziały w całym Los Santos. Niestety, do żadnego z poniższych oddziałów nie można wejść i gracze mogą oglądać te placówki tylko z zewnątrz:

  • San Andreas Avenue, w Little Seoul.
  • Rockford Hills, na South Boulevard Del Perro.
  • Ulica Aguja, w kanałach Vespucci.

The Pacific Standard Bank w GTA Online

Na skrzyżowaniu Alta Street i Vinewood Boulevard w Downtown Vinewood, Los Santos. Pacific Standard Public Deposit Bank jest głównym celem podczas finałowego heist DLC Grand Theft Auto Online. Po wykonaniu wielu misji, gracze mogą zdobyć do 1.250.000 dolarów ze skarbca banku Pacific Standard.

Bank Maze w GTA Online

Najwyższy wieżowiec w Grand Theft Auto Online, siedziba Maze Bank znajduje się w Pillbox Hill, w centrum Los Santos. Maze jest również obecny w południowym San Andreas, z oddziałami w całej metropolii Los Santos.

Union Depository w GTA Online

W trybie fabularnym Grand Theft Auto 5, Union Depository można znaleźć na 17 Power Street w Pillbox Hill, w centrum Los Santos. W przeciwieństwie do innych banków z tej listy, nie jest bezpośrednio oparty na żadnym budynku w Los Angeles w Kalifornii. Mimo to, jego ikoniczna obecność na mapie nie może być niedoceniona, a wielu graczy uważa heist bankowy Union Depository za najlepszy w grze.

Bank Penris w GTA Online

Ostatni bank w Grand Theft Auto Online, Penris, znajduje się na północ od siedziby IAA na Swiss Street, w Pillbox Hill, w centrum Los Santos. Budynek Wedbush Securities, biurowiec w centrum Los Angeles, w dużym stopniu zainspirował jego wygląd w grze.

Powiązany post  Jak zainstalować / wgrać mody do gta 5