Jak znaleźć i gdzie jest lotnisko gta 5

Rockstar Games konsekwentnie przoduje w dostarczaniu w swoich grach wideo wciągających światów, jakich nie ma nikt inny. Wystarczy spojrzeć na ogromny sukces Grand Theft Auto 5, aby zrozumieć, dlaczego tak jest. Rozległy, otwarty świat Los Santos oferuje śmiałym graczom wiele sekretnych lokacji i różnych aktywności, w które mogą się zagłębić.

Jednak w przeciwieństwie do innych obszarów mapy, Międzynarodowe Lotnisko w Los Santos jest jednym z najbardziej obfitych, ponieważ zawiera jedne z najlepszych i najszybszych pojazdów w Grand Theft Auto 5.

Pełna lista kody do GTA 5

Od Vinewood Hills po Raton Canyon, w Grand Theft Auto 5 jest wiele zapierających dech w piersiach lokacji, które odgrywają dużą rolę w tym, co czyni grę tak ponadczasowym i magicznym doświadczeniem. Niewiele miejsc w Los Santos pozwala graczom na darmowe podczepienie samolotu, a następnie użycie go do startu w błękitne niebo, aby uzyskać lepszy widok na widoki. Na szczęście Międzynarodowe Lotnisko w Los Santos jest tutaj, aby zaspokoić te lotnicze pragnienia.

Gdzie jest międzynarodowe lotnisko LS w GTA 5?

Jeden z najlepszych obszarów w Grand Theft Auto 5, Los Santos International Airport, znajduje się na zachód od portu i na południe od La Puerta. Otaczająca ten obszar dzielnica LSIA jest również tłem dla pobliskich opuszczonych magazynów, tętniących życiem restauracji i hoteli.

gdzie jest lotnisko gta 5
gdzie jest lotnisko gta 5 (Kredyt na zdjęcia: gamerant)

Co znajduje się wewnątrz Międzynarodowego Lotniska LS w GTA 5?

Pas startowy, będący domem dla wielu pojazdów, obejmuje cztery główne terminale, dwa na południu i dwa na zachodzie, oraz trzy pasy startowe. Dwie drogi dojazdowe przebiegają przez wszystkie główne terminale, z przylotami na dole i odlotami na górze.

Wokół pasa zaparkowanych jest kilka niedostępnych samolotów, które mieszają pewne elementy pomiędzy Airbusem A320 a Boeingiem 737 NG. GTA 5 jest pierwszą grą w uniwersum Grand Theft Auto HD, która pozwala graczowi w pełni kontrolować duże komercyjne odrzutowce, w które lotnisko LS okazuje się być obfite.

Powiązany post  Tryb Boży Kod na nieśmiertelność gta 5

Jak dostać się na lotnisko LS International w GTA 5

Na szczęście dostanie się na lotnisko w Grand Theft Auto 5 jest dość proste. W pobliżu dróg znajdują się trzy bramy wjazdowe na płytę lotniska – dwie na głównych drogach dojazdowych i jedna za oddziałem LSIA w Los Santos Customs.

Ponadto, gracze mogą przeskoczyć przez dwie unikalne skocznie kaskaderskie na zewnętrznym parkingu, co pozwala na bardziej filmowe wejście. Na koniec, gracze mogą znaleźć ukryty skok kaskaderski (rampa w kształcie śmietnika) w pobliżu głównych bram wjazdowych.

Dodaj komentarz