Gdzie znajduje się Opuszczona Kopalnia na mapie GTA 5 Online?

Jeśli chodzi o tworzenie wciągającego, bogatego w detale i autentycznego otwartego świata, nie ma chyba nikogo lepszego niż Rockstar Games z serią GTA.

Rockstar Games nie tylko było pionierem gatunku otwartego świata i krajobrazów miejskich widocznych w grach GTA, ale także przesuwało granice z każdą kolejną odsłoną.

kody do GTA 5

Przez lata Rockstar Games było w stanie utrzymać fanów powracających do gier GTA, choćby tylko po to, by odkrywać miasto i kryjące się w nim tajemnice.

Podczas gdy gry dla pojedynczego gracza są wystarczająco dużym wyzwaniem, mapa GTA 5 musiała również poradzić sobie z faktem, że miała zostać włączona do gry online.

W przypadku gry wieloosobowej online, takiej jak GTA 5 Online, konieczne jest, aby mapa stanowiła wystarczająco duży plac zabaw z mnóstwem fajnych szczegółów i możliwości rozgrywki.

Dzięki trybowi wolnej gry, a nawet misjom, mapa GTA 5 Online jest całkiem przyjemna w eksploracji.

Zlokalizowanie opuszczonej kopalni na mapie GTA 5 Online

Los Santos i Blaine County z Grand Theft Auto 5 to także mapa dla trybu Online, która zawiera wiele fajnych rzeczy.

Jedną z najfajniejszych części Online i Story Mode w GTA 5 jest odkrywanie zakamarków mapy i natknięcie się na coś, co jest ukryte.

Jednym z takich przykładów tego rodzaju tajemniczej lokacji jest Opuszczona Kopalnia znajdująca się na mapie. Gracze mogą wejść do tej Kopalni niszcząc drzwi za pomocą RPG. W Story Mode, Opuszczona Kopalnia jest lokacją, w której gracze mogą odzyskać sprawę Murder Mystery.

gdzie jest kopalnia w gta 5
gdzie jest kopalnia w gta 5 Image credit (GTA Wiki Fandom)

W trybie Online, Kopalnia jest gospodarzem misji kradzieży zapasów z bunkra, a gracz jest zmuszony do walki z grupą członków kartelu, którzy pojawiają się w falach.

Kopalnię można znaleźć w Great Chaparral, Los Santos County, w miejscu zaznaczonym na powyższej mapie.

Powiązany post  Jak szybko zarobić pieniądze w gta online