Jak wypełniać raporty w The Sims 4

Wiedza o tym, jak wypełniać raporty w The Sims 4, może nie brzmieć szczególnie ekscytująco, ale jest to bardzo przydatna rzecz do poznania, jeśli chcesz, aby Twój Sim wyróżniał się w biznesie i rozwijał swoją ścieżkę kariery. Nie chodzi tylko o wychodzenie z domu i pracę w ciągu dnia, ale o robienie raportów po pracy jako część Twoich Codziennych zadań w zakładce Kariera. Dreszcze! Spills!

Snark na bok, popychanie do dobrej kariery jest jednym z głównych celów The Sims 4, a wypełnianie raportów dla swojej pracy jest dużą częścią tego, jak to robisz. Niestety, podczas gdy gra jasno mówi o tym, że jest to cel na Twojej liście rzeczy do zrobienia, nie jest jasne, jak wypełnić raport, a wkrótce może to stać się prawdziwą przeszkodą w nienagannej karierze Sima. Dlatego poniżej wyjaśniamy, jak wypełniać raporty w The Sims 4, podając wszystko, czego potrzebujesz i jak wygląda biurokracja.

Jak wypełniać raporty w The Sims 4

Aby wypełnić raport w The Sims 4, wystarczy, że wejdziesz w interakcję z komputerem w swoim domu i wybierzesz „Więcej wyborów”, następnie „Sieć”, a potem „Wypełnij raporty”. Zobaczysz, że ta opcja jest podświetlona małą ikoną teczki, a następnie wszystko, co musisz zrobić, to utrzymać swojego Sima skupionego przy biurku, aż raport dzienny zostanie ukończony.

Możesz sprawdzić, czy ukończyłeś raport, wybierając zakładkę Kariera z małego menu w prawym dolnym rogu ekranu, a następnie sprawdzając status swojego Dziennego zadania.

Wypełnianie raportu każdego dnia poprawi wyniki pracy Twojego Sima, co z kolei doprowadzi do awansu i większej ilości simoleonów. Możesz uzyskać dodatkowy zastrzyk energii, upewniając się, że Twój Sim idzie do pracy w dobrym nastroju, więc upewnij się, że jest umyty, nakarmiony i ma dobry sen, zanim wyruszysz do biura na kolejny dzień pracy.