Jak zainstalować The Sims 3 Pobrać

Co warto wiedzieć

Przejdź do Aktualizacji w programie uruchamiającym grę i zainstaluj wszystkie dostępne łatki. Pobierz .sims3pack, rozpakuj go i kliknij dwukrotnie, aby zainstalować.
Zainstaluj pliki .Sim rozpakowując je i przenosząc do folderu SavedSims. Otwórz grę.
Zainstaluj pliki .package ręcznie, przenosząc je do folderu Mods w swoim folderze The Sims 3.

W tym artykule wyjaśniono, jak pobrać i zainstalować trzy typy formatu plików, które zawiera pobieranie: Sims3pack, pliki .Sim oraz Pakiety.

Zanim pobierzesz

„The Sims 3” gra wideo symulacji życia opublikowana przez Electronic Arts jest jedną z najlepiej sprzedających się gier na PC wszech czasów. Większość graczy używa gry dokładnie tak, jak Electronic Arts zamierzało, ale niektórzy wolą dodawać do gry niestandardową zawartość w postaci modów. Zawartość niestandardowa jest czasami określana jako pliki do pobrania Sims 3 i występuje w trzech formatach plików:

  • Paczki
  • Sims3packs
  • .Sim

Zanim pobierzesz niestandardową zawartość, powinieneś zainstalować wszelkie łatki dostępne dla twojej gry. Przejdź do zakładki Aktualizacje w Game Launcher, aby załatać grę.

Pobieraj zawartość tylko z renomowanej witryny i upewnij się, że pobierasz zawartość zgodną z Twoją wersją gry. Gdy pobierasz niestandardową zawartość, pliki prawdopodobnie są zarchiwizowane lub „zzipowane” i potrzebujesz oprogramowania do ich odszyfrowania lub rozpakowania. Prawdopodobnie masz już zainstalowane takie oprogramowanie na swoim komputerze.

Ważna uwaga: Pliki dla „The Sims 2” nie są kompatybilne z „The Sims 3”. Powinieneś używać tylko plików stworzonych dla „The Sims 3”.

Jak zainstalować the sims 3

Instalowanie Sims3packs

Aby zainstalować pobrany .sims3pack, wystarczy dwukrotnie kliknąć plik, a gra zajmie się resztą. Zajmuje to więcej czasu niż rozpakowywanie plików do pobrania i przenoszenie plików, ale dobrą częścią jest to, że automatyczny proces instalacji zapewnia, że pliki są we właściwych folderach i nie ma szansy, że zostaną umieszczone w niewłaściwych folderach.

Powiązany post  kody do The Sims 3 Pełna lista kodów cheatów, które musisz znać

Instalacja plików .Sim

Po pobraniu i rozpakowaniu pliku .sim, który chcesz, przenieś go do folderu „SavedSims” i otwórz grę. Być może masz już folder SavedSims. Zajrzyj tutaj:

  • Windows Vista/7: C:\Użytkownicy (nazwa użytkownika)\Dokumenty \The Sims 3 \Sztuka elektroniczna \The Sims 3 (nazwa użytkownika).
  • Windows XP: C:/Documents and Settings (nazwa użytkownika) \My Documents (Moje dokumenty) \Electronic Arts (The Sims 3).
  • Mac OS X: /Users/(nazwa użytkownika)/Documents/Electronic Arts/The Sims 3/.

Jeśli nie masz folderu o nazwie „SavedSims”, możesz po prostu utworzyć go w folderze dokumentów zgodnie z powyższym formatem i umieścić w nim pliki, ale nazwa folderu musi być dokładna – SavedSims.

Instalacja plików pakietów

Pliki .package muszą być zainstalowane ręcznie. Znajdź swój folder „The Sims 3” (lub stwórz go, jeśli jeszcze go nie masz) i utwórz w nim nowy folder o nazwie „Mods”. Twoje pobrane pliki .package trafiają do folderu Mods.

Jeśli konieczne jest utworzenie folderu użyj tego formatu ścieżki: Documents/Electronic Arts/The Sims3/Mods/Packages folder.