The Sims 3 Ranking każdego pakietu dodatki

Bez wątpienia najambitniejsza ze wszystkich gier z tej serii, The Sims 3 jest rezultatem tego, że deweloperzy przesunęli granice symulacji i doświadczenia rozgrywki do maksimum. Ta gra ożywiła tak wiele marzeń fanów, dlatego też zasłużyła na swój uznany status.

Wraz z solidną grą podstawową, The Sims 3 wydało również 11 dużych dodatkii dziewięć dodatki typu „stuff pack”, z których każdy wniósł do gry tonę nowej zawartości. I chociaż uruchomienie wszystkich dodatków razem było obciążeniem, to było to naprawdę doskonałe doświadczenie w grze. Mimo to, jeśli chodzi o rozszerzenia, niektóre były po prostu o wiele lepsze od innych.

W przyszłość

Zły dodatki pakietu jest zwykle rozpoznawany przez fakt, że wprowadza niezwykle niszowy lub ograniczony temat, który nie będzie zbytnio wykorzystywany po tym jak początkowy hype opadnie. To jest zasadniczo dlaczego Into The Future zajmuje ostatnie miejsce.

Rozszerzenie pozwala Simom podróżować w przyszłość, do miejsca zwanego Oasis Landing. Wraz z robotem Plumbot i nowymi karierami, takimi jak Astronom i Trener Plumbot, dołączona jest również masa futurystycznych ubrań i przedmiotów. Jednak po jednej rozgrywce w Oasis Landing, rozszerzenie staje się nieświeże.

Rajska Wyspa

Będąc inspiracją dla Island Living, Island Paradise nie jest w żadnym wypadku złym dodatkiem. W rzeczywistości należy do najbardziej popularnych wśród Simmerów z dobrego powodu: wprowadził nową, bardzo odmienną lokalizację do życia – i w pełni podwodny świat.

Niestety, pakiet był ledwo grywalny. Był bardzo zabugowany i podatny na awarie komputerów średniej klasy, dlatego też plasuje się tak nisko. Widać, że był zbyt ambitny, by stać się dobrym, funkcjonalnym dodatkiem.

Super naturalny

Problemem Supernatural jest to, że aspirowało do bycia zbyt dużym, podczas gdy mogło być łatwo zawarte w Late Night jako jedno wielkie mega rozszerzenie. Zamiast tego EA uznało, że lepiej zrobić z niego samodzielny pakiet.

Powiązany post  kod na umiejętności the sims 3

Było to również trochę policzek dla fanów, którzy zainwestowali w Late Night, aby dostać w swoje ręce wampiry, a następnie musieli kupić Supernatural, aby móc nawet dodać je do CAS. Temat jest również bardzo ograniczony i niszowy, co czyni go rozszerzeniem interesującym tylko dla niektórych stylów gry.

Czas pokazu

Showtime może być spojrzeniem w daleką przyszłość, gdzie fani w końcu otrzymają Get Famous, dodatek, który pozostawił wielu fanów w najlepszym wypadku letnim. Jego ograniczona tematyka sprawia, że jest to kolejny dodatek, który nadaje się tylko dla tych, którzy naprawdę pasjonują się stylem życia supergwiazdy.

Gracze mają do wyboru piosenkarza, akrobatę lub magika. Edycja specjalna zawierała przedmioty związane z Katy Perry, a jak wiadomo z przeszłości, kolaboracyjne rozszerzenia rzadko kiedy są warte zainteresowania.

Zwierzaki

Zwierzaki zawsze były bardzo pożądanym rozszerzeniem, a także jednym z najdłużej stojących obok wszelkiego rodzaju rozszerzeń dotyczących życia w mieście. Jest to jeden z tych dodatków, o których fani wiedzą, że w pewnym momencie się pojawią.

Niestety, rozgrywka jest bardzo powtarzalna i bez większej głębi, jeśli chodzi o zwierzęta. Nie ma nic nowego ani niesamowitego w Pets, co sprawia, że jest to dodatek, który jest po prostu meh.

University Life

Od czasu pierwszego wprowadzenia jako rozszerzenia do The Sims 2, wydaje się, że EA nie była w stanie w pełni dostarczyć swoich dodatki o tematyce uniwersyteckiej. Ale to powiedziawszy, ten dodatek nie jest zły. Dostarcza dokładnie to, na co ludzie mieliby nadzieję, ale nic więcej.

Pakiet wprowadza również PlantSims, aspekt rozgrywki, który nie powrócił do gry od tego czasu, prawdopodobnie dlatego, że nie był tak bardzo popularny. Mimo to, cała dobra zawartość uniwersytecka jest tam, co czyni ją całkiem przyzwoitym dodatkiem.

Powiązany post  kody do The Sims 3 Pełna lista kodów cheatów, które musisz znać

Pokolenia

Generacje to pakiet, który ma kilka dobrych i kilka nieco złych rzeczy w nim. Po pierwsze, wprowadza kilka niesamowicie ważnych cech rozgrywki, z których nowsze gry mogłyby się uczyć. Była poświęcona temu, aby symulacja i rodzinna rozgrywka poczuły się prawdziwe.

Z drugiej strony, było to trochę zawiedzione, jeśli chodzi o zawartość. Nie wprowadził zupełnie nowego świata, co w tym momencie było niemal gwarancją z każdym dodatkiiem The Sims 3.

Późna noc

Późna Noc to rozszerzenie, które pojawiło się w odpowiednim momencie i odniosło sukces w tym, co chciało zrobić. Po raz pierwszy od czasów The Sims 2 gracze mieli do dyspozycji apartamenty i penthouse’y w wysokiej rozdzielczości, w mieście, które było prawdziwe i tętniło życiem w otwartym świecie.

Nie tylko to, wprowadzono wampiry jako bonus, a także masę małych fajnych szczegółów, takich jak lokaj, typy zodiaku, bary i kluby nocne. Jest to jedno z najbardziej wszechstronnych rozszerzeń i naprawdę solidny dodatek do gry.

Ambicje

Jest tak wiele w The Sims 3, które jest rewolucyjne, ale być może największą rewolucją było to, jak praca i kariera były postrzegane przez fanów. Twórcy chcieli, aby drugie rozszerzenie wyszło z hukiem i rzeczywiście tak było z Ambicjami.

Po raz pierwszy w historii gracze mogli uczestniczyć w pracy swoich Simów i kontrolować ich w godzinach pracy. Aktywne kariery były wciągające, zabawne i ekscytujące. Fani otrzymali również zupełnie nowy świat i kilka niesamowitych funkcji, takich jak pranie i samozatrudnienie.

Przygody w świecie

Jeszcze w 2009 roku poświęcenie zespołu deweloperskiego The Sims 3 można było odczuć w jednym z najlepszych dodatki: World Adventures. Simowie mogli podróżować do trzech nowych światów i odkrywać niezliczoną ilość sekretnych obszarów i ruin, jednocześnie rozwiązując zagadki.

W tym dodatku nie brakowało szczegółów ani treści. Gracze mogli spędzić wiele godzin na odkrywaniu tych zupełnie nowych światów i ich kultur.

Powiązany post  10 niezbędnych mody do the sims 3

Pory roku

Nic nie przebije jednego z najlepszych dodatki, które kiedykolwiek uświetniły tę serię. Seasons jest popularny nie tylko ze względu na realizm, który wnosi, ale także dzięki czystej spójności, którą miał przez lata jako rozszerzenie.

Dynamiczne zmiany pogody, temperatury i szczegółów środowiska, które przyniosło to dodatki było absolutnie oszałamiające i po prostu popchnęło The Sims 3 do następnego etapu swojej popularności.