Jak zdobyć syrenki w The Sims 4

W tym poradniku powiemy Ci wszystko, co warto wiedzieć o syrenach. Jak zmienić swojego Sima w syrenę, specjalne moce, nawodnienie i więcej. Syreny są ekskluzywne dla pakietu rozszerzającego The Sims 4 Życie na wyspie, więc upewnij się, że masz ten pakiet, jeśli chcesz włączyć syreny do swojej gry Sims 4.

Jak stworzyć syrenę w grze Stwórz Sima

W lewym dolnym rogu ekranu możesz wybrać specjalny okultystyczny styl życia dla swojego nowego Sima, poszukaj ikony Syrenki i kliknij na nią. Otrzymasz teraz 2 ikony dla swojego Sima. Górna to Twoja forma syreny, a dolna to Twoja normalna forma.

Niektóre rzeczy uległy zmianie podczas edycji syreny. Nie możesz już wybierać ubrań dla dolnej części ciała, zamiast tego możesz dostosować ogon. Możesz wybrać pomiędzy 4 różnymi płetwami, z których każda ma swój własny kolor. Jeśli spojrzysz na koszulki, znajdziesz specjalne ubrania syreny z muszlami i łuskami, aby uzyskać bardziej naturalny rybi wygląd.

Jak możesz sprawić, by istniejący Sim stał się Syrenką?

Jeśli chcesz uczynić swojego obecnego Sima syrenką, musisz kupić lub znaleźć Mermadic Kelp. Możesz znaleźć Mermadic Kelp podczas nurkowania po skarb (potrzebujesz narzędzia skarbu, aby ta interakcja się pojawiła). Można je również znaleźć w tajnej jaskini znajdującej się na wyspie z wrakiem statku w prawym górnym rogu. Gdy pojawi się komunikat „Underground Pools”, znalazłeś specjalne kelpy. Natychmiast otrzymasz 10 z nich, więc wystarczy dla całej rodziny do obracania. Zjedz jeden Mermadic Kelp, który zmieni normalnego Sima w syrenę, gdy wejdziesz do wody w ciągu najbliższych 24 godzin. Zwróć uwagę na buff Dziwnych Wrażeń.

Dziwne odczucia

Gdy myśli o rafach koralowych i słonej wodzie wypełniają umysł Twoich Simów, mają oni nagłą potrzebę wejścia do dużego zbiornika wodnego. Czy Twój Sim powinien odpowiedzieć na to wezwanie?

W sklepie z nagrodami możesz również kupić Mermedic Kelp, aby zmienić swojego ekscytującego Sima w syrenę.

 • Przejdź do menu Aspiracje (skrót klawiszowy: G)
 • Kliknij na ikonę prezentu w prawym górnym rogu
 • Znajdź Mermedic Kelp i kup go za 500 punktów nagrody
 • Znajdź Mermadic Kelp w swoim inwentarzu i zjedz go
 • Wciągnij swojego Sima do basenu lub oceanu, aby zobaczyć, jak Twój Sim zmienia się w syrenę

Innym sposobem jest użycie cheatów.

Jak mogę cofnąć przemianę mojego Sima w syrenę?

Twój Sim musi znaleźć 2 Mermadic Kelps i musi je zjeść w ciągu 4 godzin od siebie.

Zdobądź Dzieci Syrenki/Mermana

Jeśli Syrenka i Merman mają razem dziecko, to dziecko, które się urodzi, również będzie syrenką. Jednak nie będzie to widoczne, dopóki nie stanie się nastolatkiem. Jeśli Syrena/Merman mają dziecko z normalnym Simem, istnieje 50% szans, że będzie to syrena/merman. Możesz sprawdzić czy Twoje dziecko jest syrenką wchodząc w Create A Sim. Będzie tam ikona nad nadaniem cech.

Jak wykryć syrenę/człowieka

Sim może zachowywać się trochę jak ryba, gdy przebywa w wodzie i możesz zapytać go „Czy jesteś syrenką?”. Nie zawsze się przyznają, jeśli są tylko przyjaciółmi lub znajomymi. Możesz również użyć „Zwykłej” Muszli Koncha, aby wywołać syrenę i mermana (To działa tylko wtedy, gdy sam jesteś syrenką). Po tym możesz zapytać ich o ich dziwne zachowanie, aby wywołać je jako syrenę lub mermana.

Zabawny fakt: Kiedy syrena je potrawy z ryb, jeśli sprawisz, że poczuje się nieswojo, jedząc rybnego przyjaciela.

Interakcja z innymi Merfolkami

Podczas rozmowy z inną Syrenką/Menem możesz wykonać kilka specjalnych interakcji. Możesz wykonać specjalny syreni pocałunek, nie będąc w romantycznym związku lub możesz zaśpiewać 4 różne Syrenie Kołysanki. Każda z tych kołysanek da piosenkę Sima innemu buffowi.

Specjalne działania związane z nawodnieniem

Niektóre specjalne aktywności będą kosztować nawodnienie. Zmień pogodę, śpiewaj syrenie piosenki lub nawet wezwij swojego specjalnego lazurowego delfina.

 • Wezwij Lazurowego Delfina (-30 Nawodnienie) To jest Twój kumpel delfin, kiedy jesteś syrenką. Wasza przyjaźń zaczyna się już jako bratnie dusze, więc możesz wykonać każdą dostępną interakcję z delfinami.
 • Pocałunek Syrenki (-30 Uwodnienia) Sim, który jest całowany przez syrenę, może teraz nurkować pod wodą przez dłuższy czas.
 • Siren’s Lullaby: Pytanie Aegana (-30 Uwodnienia) To sprawi, że drugi Sim będzie spięty.
 • Siren’s Lullaby: Kołysanka Szarmanta (-30 Uwodnienia) To sprawi, że drugi Sim stanie się Flirciarzem
 • Kołysanka Syreny: Inspirująca Berceuse (-30 Uwodnienia) To sprawi, że drugi Sim będzie zainspirowany
 • Kołysanka Syreny: Nocne Requiem (-30 Uwodnienia) To sprawi, że drugi Sim będzie smutny
 • Aquatic Lure: Specyficzne miejsca do łowienia ryb (-30 Uwodnienia) Możesz złapać ryby doskonałej jakości tylko wtedy, gdy przynęta na akwa jest aktywna. Jednak łapanie ryb, gdy jesteś syrenką, sprawi, że Twój Sim będzie smutny, ponieważ krzywdzisz swoich rybnych przyjaciół.
 • Przywołaj Czyste Niebo (-75 Nawodnienie) To usunie wszelkie deszcze lub burze i stworzy czyste niebo. Kliknij na swojego Sima, aby uzyskać tę interakcję.
 • Wywołaj Burzę Deszczową (-75 Uwodnienia)
 • Wywołuje burzę deszczową na świecie. Kliknij na swojego Sima, aby uzyskać tę interakcję.
 • Wywołaj burzę z piorunami (-75 nawilżenia) Czas, abyś wcielił się w Thora i przywołał burzę z piorunami. Kliknij na swojego Sima, aby uzyskać tę interakcję.
 • Przywołaj Zagrożenie Oceaniczne (-30 Uwodnienia) To sprawi, że Sim będzie spięty
 • Wezwanie Syren (-100 Nawodnienie) Drastycznie obniża potrzeby Sima

Naucz swoją syrenkę lepszych stylów pływania

Kiedy podnosisz poziom swojej sprawności fizycznej, Twoja syrenka będzie pływać bardziej naturalnie i piękniej w wodzie. Łatwo jest podnieść poziom swojej sprawności fizycznej, ponieważ jest ona automatycznie podnoszona podczas pływania w wodzie.

Wskazówka: Jeśli Twoja Syrenka jest konserwatystką, nie może nurkować przy boi, musisz poszukać konkretnej czerwono-białej boi. Kliknij na czerwoną boję i wybierz „Zbadaj dno oceanu”, co zakończy zadanie Zbadaj dziką przyrodę oceanu.