Jak zdobyć własnego delfina w Island Living

W The Sims 4 Życie na wyspie możesz teraz pływać z delfinami! Wypatruj delfinów wyskakujących z wody w Sulani w ciągu dnia. Delfiny znajdziesz obok zielonej/pomarańczowej boi do nurkowania. Jeśli znalazłeś stado delfinów, możesz popłynąć w ich kierunku i spróbować się z nimi zaprzyjaźnić. Delfiny same decydują, czy czują się na tyle komfortowo, aby do Ciebie podejść. Jeśli nie uda się to za pierwszym razem, możesz również spróbować zawołać delfina.

Kiedy najedziesz myszką na boję, zobacz, że pojawi się ikona koła zębatego. Jeśli klikniesz tam, znajdziesz interakcję, która pozwoli Ci wezwać delfina. Syreny mogą przywoływać delfiny w dowolnym miejscu na głębokiej wodzie, podczas gdy zwykły Sim musi znajdować się w pobliżu boi.

Prezentowane przez EA Game Changers

Interakcje z delfinami

Interakcja z delfinem zwiększy Twój status przyjaźni z nim. To odblokuje nowe opcje i sztuczki. Gdy znasz już delfina, możesz go zawołać, gdy jest w wodzie. Delfiny będą dłużej przebywać z Twoim Simem, jeśli masz wyższy poziom ochrony.

 • Porozmawiaj z delfinem
 • Pogłaszcz delfina
 • Poproś, by Cię pogłaskano (dostępne tylko z cechą: Dziecko Oceanu)
 • Zabawnie ochlapać delfina / Złośliwie ochlapać delfina
 • Nakarm delfina
 • Nazwij swojego delfina (wymaga przyjaźni z delfinem)

Jeśli wykonasz interakcję Spitefully Splash Dolphin (interakcja misschief) może ona obniżyć poziom Twojej przyjaźni z delfinem.

Odblokuj sztuczki Dolphina

Możesz poprosić swojego delfina o zrobienie sztuczki dla Ciebie. Jeśli masz lepsze relacje z delfinem, możesz poprosić go o więcej sztuczek. Istnieje również szansa, że delfin odrzuci Twoją prośbę, więc zbuduj z nim relację, aby mógł Ci bardziej zaufać.

 • Aportowanie
 • Taniec (ciekawość)
 • Skok (przyjaciele)
 • Pocieranie brzucha (przyjaciele)
 • Pocałunek (najlepsi przyjaciele)

Aportowanie z delfinem

Kiedy bawisz się w aportowanie z Delfinem, Twój Delfin może wrócić z różnymi przedmiotami, takimi jak mała elektronika, owoce i warzywa, rzadkie ryby, skarby, a nawet specjalny kelp, który zmieni Sima w syrenę/mężczyznę.

Zdobądź delfina albinosa!

Normalne delfiny to szare delfiny, które znajdziesz obok boi w głębokich wodach, syreny mogą przywołać specjalnego lazurowego (niebieskiego) delfina, ale jest też uroczy delfin albinos! Oczyść wyspę, a kiedy dotrzesz do ostatniego etapu konserwacji, jest szansa na spotkanie delfina albinosa podczas pływania wokół boi do nurkowania. Po pierwszym podejściu możesz go przywołać kiedy tylko zechcesz, ale można go przywołać tylko na plaży Mua Pel’am.

Bądź bezpieczny w oceanie

Ocean nie jest miejscem dla każdego, jeśli masz niską sprawność fizyczną, Twój Sim jest bardziej narażony na skurcze od pływania w zimnej wodzie.

Ponadto… uważaj na rekiny! Czasami grasują one w głębokich wodach. Najpierw dostaniesz ostrzeżenie, ale zdecydowanie radzę Ci trzymać się z dala od wód przez jakiś czas.