Jak zresetować Sima w The Sims 4 ( resetowanie Sima kod)

Czasami, gdy grasz w simsy, jeden z Twoich simów może po prostu zdecydować się przestać działać. Będą po prostu stać tam i odmówią zrobienia czegokolwiek, co im każesz.

Chociaż jest to niezwykle denerwujące, nie musisz zamykać gry, aby naprawić problem, masz możliwość zresetowania sima i sprawić, że przestanie być zbugowany.

Jak zresetować Sima w The Sims 4

Metoda Shift Click

Pierwszym sposobem na zresetowanie sima jest użycie metody shift click. Aby tego użyć, musisz najpierw włączyć cheaty, otwierając okno dialogowe cheatów za pomocą ctrl + shift + c, a następnie wpisując testingcheats true w polu cheatów i naciśnij enter.

Ten cheat pozwala wszystkim innym cheatom działać, włączając w to cheat reset. Następnie podchodzisz do sima, którego chcesz zresetować, przytrzymujesz shift i klikasz na niego.

Następnie musisz wybrać opcję zresetować Sima (Debug) i twój sim się zresetuje.

Metoda kodów cheatów

Inną opcją zresetowania sima jest wpisanie kodu cheat zamiast klikania na nich shiftem. Aby to zrobić, będziesz musiał mieć włączony testcheats true cheat, aby upewnić się, że cheaty będą działać.

Następnie w polu kodu wpiszesz resety Sima Firstname Lastname i wciśniesz enter. Więc na przykład, jeśli chcesz zresetować Boba Pancakes, cheat będzie brzmiał: zresetować Sima Bob Pancakes, a następnie naciśnij enter.

Ich imię musi być poprawnie napisane i upewnij się, że piszesz je poprawnie lub cheat nie zadziała.

Co się dzieje, gdy zresetujesz Sima?

Gdy użyjesz jednej z tych opcji, aby zresetować sima, przestanie on siedzieć lub leżeć, jeśli to właśnie robił, lub po prostu będzie miał mały ruch potrząsania i zostanie zresetowany.

To wyczyści wszystko, co mieli w swojej kolejce, jak również wszystkie ich zachcianki i moodlety, to całkowicie resetuje ich, jak gdyby nic się nie działo.

Końcowe przemyślenia

Irytujące simy nie są już więcej! Jesteś oficjalnie w stanie zresetować swoje simy w The Sims 4 i sprawić, by zaczęły działać jak zwykle, szczęśliwej gry!