Jak zrobić fundamenty w The Sims 4

zrobić fundamenty do swojego domu w Sims 4 może dodać wartość i bezpieczeństwo. Fundament można dodać w dowolnym momencie podczas budowy domu. Będziesz musiał kupić fundament z katalogu trybu budowy i umieścić go na ziemi w wybranym miejscu. Fundament musi być umieszczony na kwadratowej lub prostokątnej działce i nie może być umieszczony na zboczu. Gdy fundament jest już na miejscu, możesz zbudować na nim swój dom.

Planujesz dodać niestandardowy fundament do swojej działki w SIMS 4, ale nie wiesz dokładnie, jak to zrobić? Czytaj dalej, aby poznać szybką sztuczkę, która odpowiada: jak zrobić fundamenty w The Sims 4?

Sims 4 to gra symulacyjna o tematyce lifestylowej, która pozwala uwolnić wyobraźnię. Jest to czwarta główna odsłona serii Simsów. Możesz stworzyć Sima w tej grze, dostosować ich wygląd i osobowości, a następnie przenieść je do domu. Simowie mogą wtedy robić takie rzeczy, jak chodzić do pracy, spotykać się z innymi Simami lub dbać o swój dom.

Jak zrobić fundamenty w The Sims 4

Jedną z nowych funkcji w Sims 4 jest to, że emocje odgrywają rolę w tym, jak zachowują się Simowie. Oznacza to, że będziesz musiał zwracać uwagę na emocje swoich Simów, aby uzyskać z nich jak najwięcej korzyści. Na przykład, jeśli Twój Sim czuje się zły, może być bardziej skłonny do wszczynania bójek z innymi Simami. Jeśli Twój Sim jest szczęśliwy, może być bardziej skłonny do śpiewania i tańczenia w swoim domu.

Możesz wybrać, jak wyglądają, jak się ubierają i jaki jest ich styl życia. Możesz budować domy dla wszystkich Simów i dekorować je według własnego uznania. Gra pozwala przeżyć wiele przygód i zabaw.

Jednak dzisiejszy artykuł dotyczy tego, jak dodać sims 4 fundamenty w trybie Budowanie w grze, która pozwala zaprojektować i zbudować swój wymarzony dom. Istnieje wiele opcji jego umeblowania i udekorowania, jak np. możesz dodać basen, piękny ogród, mały balkon, czy garaż dla swoich samochodów.

Przejdźmy do głównego punktu, jakim jest dodanie fundamentu w grze. Narzędzie fundamentów The Sims 4 pozwala graczom kłaść fundamenty i budować niestandardowe domy i pokoje. Narzędzie nie jest ograniczone tylko do budowania domów i pokoi; możesz również ozdobić swój dom, dodając taras lub balkon.

Próbowałeś użyć narzędzia do budowania fundamentów, ale nie znalazłeś menu budowania w grze, prawda? Cóż, jest to ukryta opcja i nie znajdziesz jej tam. Tutaj poprowadzę Cię, jak zbudować fundament w Sims 4 na PC, PS4 i Xbox One.

Kroki jak dodać fundament

  1. Wybierz narzędzie Ściana i użyj go, aby stworzyć pokój.
  2. Za pomocą narzędzia Wybierz (H) kliknij na wszystkich ścianach po kolei. Cały pokój zostanie zaznaczony.
  3. Użyj strzałki w górę, aby podnieść fundament i wybierz jego wysokość.
  4. Kliknij w menu Foundations i wybierz tapetę, która Ci się podoba.
  5. Wybierz kolor farby i kliknij na fundament, aby go pomalować.
  6. Będziesz potrzebował drabiny, ponieważ fundament jest wyższy niż podłoga.
  7. Użyj narzędzia do budowy ścian, aby zbudować balkon lub taras. Różne narzędzia budowlane są dostępne dla Ciebie, abyś mógł odkryć swoją kreatywność.
  8. Usuń kilka płotów z tarasu za pomocą narzędzia młota kowalskiego (K).
  9. Nie zapomnij zostawić trochę miejsca na drabinę.

W skrócie, po wybudowaniu pomieszczenia, przejdź do ikony skrzynki obecnej w centrum pomieszczenia. Ikona ta składa się z dwóch strzałek skierowanych w górę i w dół. Pierwsza z nich służy do podniesienia fundamentu, natomiast druga obniża fundament pomieszczenia.

Każdy inny pokój, który dotknie tej ikony, będzie miał taką samą wysokość fundamentu. Jeśli więc chcesz mieć dwa pomieszczenia o różnej wysokości fundamentów, upewnij się, że nie dotykają się one wzajemnie. Teraz możesz łatwo dodać fundamenty w Sims 4, kiedy i gdziekolwiek potrzebujesz.

Fundamenty w Sim 4 to wszystkie ważne części Twojej gry sims, które musisz ustawić przed rozpoczęciem zabawy. Teraz, dzięki temu poradnikowi o ustawianiu fundamentów sims 4, dowiedziałeś się jak możesz to zrobić.