kod na policję poszukiwany poziom gta 5 PC: Jak zwiększyć/zmniejszyć Poziom Poszukiwany przez Policję w GTA 5

Funkcja policyjna Wanted Level była jednym z elementów sygnaturowych w rozgrywce Grand Theft Auto. Pojawił się on wraz z wydaniem oryginalnej gry, która zapoczątkowała wszystko w 1997 roku. Od tamtej pory, policyjny Wanted Level pozostaje podstawą i pojawia się w każdej kolejnej odsłonie serii. Byłoby więc zaskoczeniem, gdyby funkcja nie była dostępna w hitowej grze z 2013 roku – GTA V. Sprawdźmy kod GTA 5 Policje Wanted Level na PC i jak zwiększyć lub zmniejszyć swój Policje Wanted Level w grze!

Podobnie jak w przypadku Police Wanted Level, kody są kolejną podstawą rozgrywki w Grand Theft Auto. Każda odsłona franczyzy przychodzi z zestawem kodów dla graczy, aby oszukać ich sposoby przez. Zasadniczo usuwają one granice gry, oferując zupełnie inne doświadczenie. Możesz być dosłownym Bogiem w Grand Theft Auto V(gta 5), rzucając wybuchowe ciosy na lewo i prawo z nieograniczonym zdrowiem i zbroją.

kody GTA 5

Ale dziś przyjrzymy się tylko jednemu z dostępnych kodów- kod na policję Poszukiwany Poziom PC, PS4, Xbox.

Czym jest Policja Poszukiwany Poziom w GTA 5?

Policja Poszukiwany Poziom to funkcja w serii Grand Theft Auto, która wskazuje jak bardzo gracz jest poszukiwany przez siły porządkowe. Każdy poziom jest przedstawiony za pomocą gwiazdy. Im więcej gwiazdek masz, tym wyższy jest poziom Policji Poszukiwanej. Choć funkcja ta pojawia się we wszystkich odsłonach serii, każda z nich ma jeszcze inne ujęcie.

Powiązany post  kod na samolot spawn stunter gta 5

W porównaniu do poprzednich odsłon, policja w GTA V jest znacznie bardziej agresywna i wytrwała podczas ścigania sprawcy. Twórcy umożliwiają SI pokonywanie przeszkód, a także wprowadzają nowe metody zatrzymywania graczy.

Poziom Policji Poszukiwanej w GTV 5 rozciąga się od 1 do 5, przy czym 1 gwiazdka to najniższa – „drobne przestępstwo”, a 5 gwiazdek to najwyższa. Wielokrotne popełnianie przestępstw (morderstwo, odwet na organach ścigania, napad na bank,…) spowoduje wzrost Twojego Poziomu Poszukiwanego przez Policję.

kod na policję dla poziomu poszukiwanego w gta 5

Dla „ostrych” graczy, którzy chcą rzucić wyzwanie prawu, istnieją kody w Grand Theft Auto V, które pomogą Ci to zrobić. Gracze mogą dowolnie podnosić/obniżać poziom poszukiwanych przez policję. Możesz więc popełnić serię przestępstw i natychmiast obniżyć gwiazdki do zera. Możesz też żyć na krawędzi i grać w „gorący pościg” z maksymalnym poziomem na głowie.

Oto kody na Policje Poszukiwany Poziomdla graczy PC:

 • kod na Policję Poszukiwany Podniesienie poziomu: FUGITIVE (+1 gwiazdka)
 • kod na Policje Poszukiwany Poziom W dół (zgubienie) gta 5 PC: LAWYERUP (-1 gwiazdka)

Kod na Policję Poszukiwany Poziom dla konsol PS4, Xbox one:

Raise Policje poszukiwane poziom:

 • PS4: R1, R1, KÓŁKO, R2, LEWO, PRAWO, LEWO, PRAWO, LEWO, PRAWO
 • Xbox One: RB, RB, B, RT, LEWO, PRAWO, LEWO, PRAWO, LEWO, PRAWO
 • Telefon: 1-999-3844-8483 [1-999-FUGITIVE]

Dolny poziom Policji Poszukiwany:

 • PS4: R1, R1, KÓŁKO, R2, PRAWO, LEWO, PRAWO, LEWO, PRAWO, LEWO
 • Xbox One: RB, RB, B, RT, PRAWO, LEWO, PRAWO, LEWO, PRAWO, LEWO
 • Telefon: 1-999-5299-3787 [1-999-LAWYERUP]

Niestety, nie ma kodu, który natychmiast obniży twój Policja poszukiwany poziom do zera. Będziesz musiał uderzać w ten przycisk powtarzania, aż gwiazdki zmniejszą się do 0.

Jak wprowadzić kod cheatu GTA Policja Poszukiwany Poziom

Aby zaoszczędzić graczom wysiłku, Rockstar Games sprawiło, że używanie kodów w GTA 5 jest super proste. Po prostu zapamiętaj kod, wpisz klawisz tyldy (~) i wprowadź go odpowiednio. Możesz użyć notatnika lub przypiąć cheaty bezpośrednio do ekranu. Tak właśnie wpisuje się kod na PC.

Powiązany post  Pełna lista kody do GTA 5 na bronie, pieniądze, pogoda

W przypadku użytkowników konsoli wystarczy, że będziesz stał zupełnie nieruchomo i w miarę szybko wprowadzisz odpowiednią sekwencję przycisków. Gdy na ekranie wyskoczą powiadomienia, odnieśliście sukces. O sposobie na telefon, wyjmij komórkę swojej postaci i wybierz powyższy kod.

Jak zmniejszyć poziom policji poszukiwanej w GTA V bez oszukiwania

Aby uwolnić się od stróżów prawa, musisz na pewien czas znaleźć się poza ich polem widzenia. Czas ten zwiększa się w zależności od liczby gwiazdek, które masz na głowie. Sprawdź, jaki szacunkowy czas potrzebujesz, aby wyluzować na poziomie Policje poszukiwane w GTA V:

 • Jedna gwiazdka: 30 sekund
 • Dwie gwiazdki: 45 sekund
 • Trzy gwiazdki: 1 minuta
 • Cztery gwiazdki: 1 minuta 15 sekund
 • Pięć gwiazdek: 1 minuta 30 sekund

Sprawdź te wskazówki, aby uciec z organów ścigania, GTA 5 nie Policja poszukiwane kod poziomu PC wyłączone.

Tips to Escape GTA V Law Enforcement:

 • Unikaj używania motocykli lub pojazdów z otwartym dachem na wysokich poziomach poszukiwanych przez policję, ponieważ policja ma tendencję do taranowania uciekających pojazdów.
 • Użyj samolotów i łodzi do ucieczki. Łatwiej jest uciec drogą powietrzną i wodną niż lądową.
 • Zanurz się w głębokiej wodzie, ale uważaj na rekiny
 • Unikaj głównych autostrad lub długich, prostych dróg
 • Wyjdź z FOV, użyj alejek, bocznych uliczek lub garaży parkingowych, aby zgubić pojazdy policyjne
 • Blokuj linię widzenia za pomocą budynków i różnic w wysokości po odcięciu policji

To wszystko na razie w naszym poradniku dotyczącym GTA 5 Policje poszukiwane kod poziomu na PC. Mamy nadzieję, że znajdziesz ten artykuł przydatny w swojej podróży do zdominowania podziemnego świata Los Santos. Aby uzyskać więcej przewodników, wskazówek i sztuczek w świecie gier, odwiedź naszą stronę internetową kodydothesims.com.