Lista najlepszych stron do otwierania skrzyń CS:GO

Popularność CS:GO jest po prostu niesamowita, a każdy z fanów tej gry dobrze wie, jak dużych emocji dostarczają nowe oryginalne skórki i nawet sam proces ich poszukiwania, szczególnie, kiedy nie wymaga wydawania pieniędzy. Opcja darmowego otwierania skrzyń jest przewidziana na wielu stronach internetowych, z których nie wszystkie są uczciwe i gotowe zapewnić wysoki poziom ochrony środków własnych oraz danych osobowych klienta.

Żeby znaleźć najlepszą stronę ze skrzyniami gratis, należy dokładnie zapoznać się z zasadami ich działalności, przetestować system i spróbować wypłacić wygraną. Niestety, zabiera to sporo czasu i często nie przynosi satysfakcji. Zrobiliśmy to za naszych użytkowników. Po wypróbowaniu i przetestowaniu dziesiątek portali, wybraliśmy 5 najlepszych stron internetowych z możliwością otwierania skrzyń CS:GO. Opieraliśmy się na tak restrykcyjnych kryteriach, jak było to tylko możliwe i sprawdzaliśmy je pod kątem wygody, bezpieczeństwa, doświadczenia klienta i innych czynników.

Bloodycase

Rejestracja użytkownika może odbywać się za pomocą jego profilu w Steam. Dobrze wypełnione skrzynki cs go na stronie można otwierać gratis lub za prawdziwe pieniądze. Wśród innych atutów strony są:

  • Wysokie prawdopodobieństwo wygranej;
  • Systematyczne dodawanie nowych funkcji;
  • Dbanie o bezpieczeństwo graczy;
  • Gwarancja uczciwości;
  • Fachowa obsługa klienta.

Bloodycase oferuje naprawdę zbilansowane skrzynie w maksymalnie uczciwych cenach, jak również mnóstwo promocji, pozwalających zwiększać uzyskane wynagrodzenie i cieszyć się wyjątkowym ekwipunkiem w CS:GO.

Farmskins

Strona funkcjonuje od 2019 roku i cieszy się sporą popularnością wśród gamerów na całym świecie. Jej podstawowym atutem jest wysoki poziom ergonomiczności, a także dostępność w wersji zarówno desktopowej, jak i mobilnej. Bonusy, wygodne systemy płatności, zróżnicowane skiny o wartości od 30 centów do nawet kilkuset euro – to wszystko jest obecne na tej stronie, której po prostu nie mogło zabraknąć w naszym rankingu. Jej dodatkowym atutem są zróżnicowane sposoby płatności, w tym PayPal.  Uzyskane skórki można wykorzystać bezpośrednio w Steam lub wymienić na kredyty i monety. Drobną wadą jest to, że wypłata w serwisie może potrwać około 24 godzin.

Hellcase

Tej stronie warto zaufać chociażby ze względu na to, że grają na niej miliony graczy z całego świata. Jednak nie tylko jest powodem, również: wysokie standardy bezpieczeństwa, dostępność kilkuset tysięcy skinów, które można kupić, wymienić lub znaleźć całkiem za darmo. Atutami są też przemyślany interfejs strony i szybka realizacja transakcji, niezależnie od ich kwoty. Ten portal znalazł się na naszej liście także ze względu na możliwość codziennego otwierania darmowych skrzyń, a także wykorzystania już pozyskanych skinów do otwarcia nowych skrzyń.

Datdrop

Polska wiarygodna strona dla wielbicieli Steam, na której codziennie można uzyskiwać darmowe skiny. Żeby skorzystać z oferty strony, wystarczy przejść szybki i wygodny proces rejestracji, a następnie wpłacić depozyt (jeśli chcesz otwierać więcej skrzyń). Zwiększyć szanse na wygraną może podanie kodu promocyjnego. Przyjemność podczas gry płynie nie tylko z licznych wygodnych funkcji, ale i nowoczesnego designu w połączeniu z bardzo łatwym procesem wpłaty i wypłaty oraz komunikacji z innymi graczami. Portal jest obecny na rynku od 2018 roku i przez cały czas swojego istnienia wykazał się kompetentną obsługą użytkowników, skutecznym podążaniem za trendami i zapewnieniem fachowej obsługi, nawet w najbardziej nieprzewidywalnych sytuacjach.

Skinclub

Skinclub to kolejny przydatny i solidny portal, na którym warto się zarejestrować, jeśli chcesz uzyskać skórki CS:GO, dzięki którym stworzysz kompletny ekwipunek, maksymalnie podkreślający Twoją wyjątkowość. Jest to legalna strona, dbająca o prywatność gracza i bezpieczeństwo jego pieniędzy. 

Skrzynie w systemie Skinclub można otwierać codziennie, ale warto pamiętać o istnieniu pewnych ograniczeń, związanych z poziomem gracza. Im jest on wyższy – tym więcej darmowych opcji otwarcia. Na przykład na poziomie 20 można otwierać 3 darmowe skrzynie dziennie.

Otwieranie skrzynek CS:GO to wspaniała rozrywka, podobna w znacznym stopniu do gier hazardowych i pozwalająca, jeśli będziesz miał szczęście, uzyskać dawno wymarzony ekwipunek. Każda ze stron, wymienionych powyżej, umożliwia bezpieczną zabawę i ogrom pozytywnych doświadczeń.