9 Zabawnych pomysłów na to, co Budowle w Minecraft

Jeśli chodzi o Minecraft, w pewnym momencie prawdopodobnie zadasz sobie pytanie „co na ziemi buduję?”. Być może uruchomiłeś Minecrafta i stworzyłeś nowy świat po tym, jak byłeś z dala od gry przez jakiś czas. A może czujesz się teraz znudzony, i to też się zdarza! W końcu odpowiednik bloku pisarza uderza cię w twarz, a ty potrzebujesz kilku kreatywnych pomysłów na swój następny budowanie Minecrafta. (Potrzebujesz najpierw zacząć od przewodnika? Mamy cię pokryte z przewodnikiem Minecraft Building i How to Mod Minecraft wiki).

Nigdy nie bój się, ponieważ zebraliśmy krótką listę najlepszych rzeczy do poświęcenia swojego czasu i talentu budowania z tymi zabawnymi pomysłami na budowę Minecrafta:

9 Top Minecraft Budowle Pomysły.

  1. Dom
DOMEK MINECRAFT
DOMEK MINECRAFT

Sprawdzony i prawdziwy, dom jest koniecznością dla prawie każdego gracza Minecraft. Wszyscy zaczęliśmy od dziury w ziemi, lub malutkiego drewnianego pudełka przez pierwsze kilka nocy. Ale zamiast zadowalać się nijakim, płaskim pudełkiem na dom, dlaczego nie dążyć do stworzenia czegoś, co odzwierciedla ciebie i twoje pasje? Jeśli chcesz odtworzyć dom z ulubionych mediów, to możesz użyć zdjęć jako odniesienia.

Jeśli chcesz zrobić coś całkowicie unikalnego, wyrzuć konwencjonalne struktury i zrób coś dziwnego, uroczego, dziwacznego lub fajnego. Z Minecraft jest ostatecznym narzędziem kreatywności, nie ograniczaj się do gołych podstaw przetrwania w czterech ścianach.

  1. Zamek
MINECRAFT ZAMEK BUDOWLE
MINECRAFT ZAMEK BUDOWLE

Zamki mogą być wielkim spektaklem, jeśli zrobione dobrze i mogą być stosunkowo łatwe do złożenia, jeśli zaplanujesz projekt z wyprzedzeniem. Zacznij od ułożenia planu podłogi, jak również muru obwodowego, który będzie otaczał twój zamek. Możesz dodać fosę i most zwodzony, aby uzyskać dodatkowe wrażenie.

Zastanów się, który kąt fantazji masz na celu, a to będzie dyktować bloki, których używasz, schematy kolorów i estetyki dekoracji. Jak z każdym Minecraft zbudować, więcej forethought dać do budowy, tym lepiej okaże się, i bardziej prawdopodobne, że będziesz śledzić przez i mają determinację, aby zakończyć go.

  1. Łódź
MINECRAFT BUDOWA ŁODZI
MINECRAFT BUDOWA ŁODZI

Dobry dodatek do zamku, lub jako samodzielny budowla w zależności od skali, konstruowanie statku nadającego się do żeglugi może być wymagającym, ale satysfakcjonującym doświadczeniem. Ze względu na ograniczenia Minecrafta, łódź ma mniejszą funkcjonalność niż inne struktury, jednak jeśli chcesz mieć bazę domową, która nie jest tylko pudełkiem, zbudowanie łodzi jako HQ może ożywić twoje przejście gry.

  1. Miasto
MINECRAFT MIASTO KRÓLÓW LĄDOWANIE (Z GRY O TRON)
MINECRAFT MIASTO KRÓLÓW LĄDOWANIE (Z GRY O TRON)

Ostateczny test wytrwałości i determinacji, ale także wyzwanie, które oferuje największe uderzenie dopaminy, gdy projekt zaczyna się układać; budowa miasta. Jasne, nie musisz od razu tworzyć czegoś tak legendarnego, ale dla współpracujących budowli Minecraft, które są dość legendarne, musieliśmy wrzucić to miasto GoT dla inspiracji.

Powiązany post  Jak zrobić sztandary w Minecraft

Im dalej popchniesz skalę i szczegóły, tym trudniej będzie, więc podziel się na przedziały. Nie martw się o wyposażenie wnętrz każdego budynku w miarę upływu czasu; możesz umieścić znak w dół lub zrobić mentalną notatkę o tym, co chciałbyś, aby każdy budynek był.

  1. Farma zwierząt
MINECRAFT FARMA ZWIERZĄT/GOSPODARSTWO ROLNE
MINECRAFT FARMA ZWIERZĄT/GOSPODARSTWO ROLNE

Kolejna budowla, którą prawdopodobnie zrobisz naturalnie, jeśli grasz w Survival; istnieją różne sposoby na stworzenie farmy zwierząt. Najczęstszym sposobem jest zwabienie pary tych samych zwierząt do miejsca w pobliżu twojego domu i zamknięcie ich. Powtórz to samo dla różnych mobów, a będziesz miał nieskończoną ilość mięsa, jaj, wełny, mleka itp.

Jeśli chcesz wziąć swój hodowli zwierząt do następnego poziomu, można produkować skomplikowane systemy, z udziałem Redstone lub nie, które mogą automatycznie gospodarstwa zasobów zwierzęcych dla Ciebie. To oczywiście prawie zawsze wymaga, aby zwabić zwierzęta w pierwszej kolejności, ale jeśli jesteś szczególnie zajęty pszczoły można zapewnić cenne materiały są stale zbierane nawet gdy jesteś off eksploracji.

  1. Domek na drzewie
MINECRAFT DOMEK NA DRZEWIE BUDOWLA
MINECRAFT DOMEK NA DRZEWIE BUDOWLE

Domki na drzewie są wspaniałym sposobem na urozmaicenie twojego stylu życia w Minecraft. Podczas gdy możesz włączyć każde drzewo w każdym biome do swojego domu, oczywistym najlepszym wyborem jest biome Jungle, po prostu ze względu na wysokość (i dlatego nieruchomości), które możesz produkować bez zbytniej przeszkody lub ograniczenia.

Niezależnie od tego, czy chodzi o niepozorny szałas, czy o połączoną serię chat, istnieje wiele pomysłów na Treehouse, aby rozpocząć nowe życie wysoko na niebie.

  1. Most
MINECRAFT MOST ZBUDOWAĆ
MINECRAFT MOST ZBUDOWAĆ

Pozornie banalna sprawa, prawda? Wystarczy umieścić kilka bloków nad odrobiną wody. Dlaczego jednak nie uczynić tego bardziej ekscytującym? Jeśli Twoje budowle mają konkretny motyw przewodni, dlaczego nie wystylizować mostu tak, aby pasował do tej estetyki?

Inną opcją jest rozpoczęcie projektu opartego na moście z prawdziwego świata, czy to Golden Gate czy London Bridge, istnieje niezliczona ilość opcji, z których możesz wybrać swój projekt. Tego typu budowle mogą być szczególnie efektywne, gdy są dołączone do budowli miejskich lub dla osób, które są fanami LEGO Architecture. Co jest lepsze niż posiadanie zarówno fizycznego, jak i cyfrowego modelu słynnego punktu orientacyjnego?

  1. Ogród
MINECRAFT OGRÓD BUDOWLA
MINECRAFT OGRÓD BUDOWLA

Często pomijany element, który może być włączony do każdego domu, który budujesz, ogród w Minecraft jest podkreślającą cechą, która może naprawdę zwiększyć estetykę twojego domu. Działa również jako doskonały powód do zbierania różnych roślin i kwiatów, które napotkasz, a także sadzonek drzew, które znalazłeś w różnych biomach, jeśli rozmiar twojego ogrodu na to pozwala.

Powiązany post  Jak zdobyć krzemień w Minecraft

Możesz pójść o krok dalej i stworzyć ogromny ogród, przez który będziesz mógł spacerować, działający jako wystawa kwiatów lub park, w którym Ty (i Twoi znajomi z gry wieloosobowej) będziesz mógł się cieszyć i relaksować. Zobacz także: Gdzie znaleźć kwiaty w Minecraft.

  1. Biblioteka
BIBLIOTEKA MINECRAFTA BUDOWLE
BIBLIOTEKA MINECRAFTA BUDOWLE

Budowla, która jest szczególnie łatwa do złożenia, jeśli jesteś w Creative jest Biblioteka, jak to może być tak duże lub małe, jak chcesz. Wszystko czego potrzebujesz to zewnętrzna skorupa budynku, ukształtowana i zaprojektowana jakkolwiek chcesz, oraz absurdalna ilość bloków Bookshelf!

Choć na początku możesz nie brać tego pod uwagę, podobnie jak w przypadku wielu innych projektów, możesz wzorować się na obiekcie, który jest Ci bliski – lokalnej bibliotece. Alternatywnie, jeśli chcesz zrobić skok w fikcję, rozważ zbudowanie zakurzonej biblioteki Hogwartu, biblioteki Belle z Pięknej i Bestii lub Archiwum Jedi, jeśli chcesz rozciągnąć swoje zdolności twórcze. (Kto pamięta mapę Uncensored Library Minecraft z 2020 roku)?

Dodaj komentarz